Соболь проти Ракицького. Брюгге вирвав перемогу в кінцівці у Зеніта

У гостей перший гол забив Еммануель Бонавентуре Денніс, екс-гравець «Зорі»

15257
37
УЄФА. Денніс засмутив Ракицького

Сьогодні, 20 жовтня, в матчі 1-го туру Ліги чемпіонів «Зеніт» програв «Брюгге» (1:2).

У господарів зі старту грав українець Ярослав Ракицький, а у гостей в основі вийшов Едуард Соболь.

На 63-й хвилині гості відкрили рахунок, гол забив Еммануель Бонавентуре Денніс, екс-гравець луганської «Зорі».

Однак господарі поля незабаром зрівняли ситуацію за рахунок автоголу. Вирішальний гол гості забили на 90+3 хвилині, відзначився де Кетеларе.