УХЛ. Кременчук - чемпіон! Команда виграла в овертаймі 7 матчу

Команди видали яскраву серію з семи матчів і з перемогою в овертаймі

УХЛ. Кременчук - чемпіон! Команда виграла в овертаймі 7 матчу
© uhl.ua

Вперше в історії українського чемпіонату з хокею фінальна серія дісталася до сьомого матчу. Донбас і Кременчук влаштували круту зарубу, вигравши по три матчі на виїзді.

7-й поєдинок відбувся на льоду Кременчука.

Основний час завершився з рахунком 2:2. Донбас двічі виходив вперед, але господарі зуміли відігратися і перевести зустріч в додатковий час.

В овертаймі суперники не сиділи в обороні і обмінювалися моментами, а виграв Кременчук! Команда використала свій шанс в більшості і перемогла 3:2.

Кременчук вперше став чемпіоном.

УХЛ. Фінальна серія

Кременчук - Донбас 3:2 (в першому овертаймі) (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:46 Буценко - 0:1, 13:12 Серанов - 1:1, 21:27 Бірюков - 1:2, 26:51 Дубінін - 2:2, в першому овертаймі 07:00 Кісельов - 3:2

Воротарі: Новицький - Андрюхов

Кременчук виграв серію 4:3

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 21.10.2020 13:43
    0
    an52, 20.10.2020 23:21
    Ого! Неочікуванно!
    Как раз ожидаемо! Причем давно. Не первый сезон Кременчуг сильнее Донбасса выглядит. А уж в этом сезоне Донбасс так слаб, что даже Днепр его мог в плей-офф дожать. Как раз неожиданно, что понадобилось аж 7(!) матчей
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:44
    +1

    Хоч якась команда з Полтавщини стала чемпіоном! Ворскла, тепер твоя черга!
    an52
      an52, 20.10.2020 23:21
    +2
    Ого! Неочікуванно!
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 20.10.2020 23:16
    +4
    Молодці.
    True
      True, 20.10.2020 22:29
    -3
    True, 20.10.2020 22:29
    Виявляється,місце чемпіона не зарезервоване,в зкдонбас лізі.
    *хк
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 20.10.2020 22:29
    +6
    Заслужили!!! Всем сезоном!
    Серия - СУПЕР!
    Донбассу давно пора менять тренера. С таким бюджетом, составом и хоккейной школой должны выигрывать "в одну калитку"
    True
      True, 20.10.2020 22:29
    -4
    Виявляється,місце чемпіона не зарезервоване,в зкдонбас лізі.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 20.10.2020 22:20
    -6
    Дивився матч перед цим. Потім подивився склади обох команд... Переключив. Мені таке не цікаво абсолютно. В українських командах хочеться бачити українців, а не сусідів.
    PaNas2
      PaNas2, 20.10.2020 22:03
    +9
    Дякуємо за СУПЕР ФІНАЛ!
    Кременчук з перемогою!!!
    scouser
      scouser, 20.10.2020 22:03
    +7
    молодцы!!!
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 20.10.2020 22:02
    +11
    я горд что моя родная команда всё таки взяла этот кубок!Кременчук нарушили это проклятье вечно второй команды!!!
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 20.10.2020 21:59
    +9
    З перемогою Кременчук!
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 20.10.2020 21:56
    +14
    Неожиданно. Наконец-то поменялся чемпион, с победой Кременчуг!
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 20.10.2020 21:56
    +14
    Неожиданно. Наконец-то поменялся чемпион, с победой Кременчуг!
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 20.10.2020 22:02
    +11
    я горд что моя родная команда всё таки взяла этот кубок!Кременчук нарушили это проклятье вечно второй команды!!!
    PaNas2
      PaNas2, 20.10.2020 22:03
    +9
    Дякуємо за СУПЕР ФІНАЛ!
    Кременчук з перемогою!!!
    Roma Ukraine
    online
      Roma Ukraine, 20.10.2020 21:59
    +9
    З перемогою Кременчук!
    scouser
      scouser, 20.10.2020 22:03
    +7
    молодцы!!!
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 20.10.2020 22:29
    +6
    Заслужили!!! Всем сезоном!
    Серия - СУПЕР!
    Донбассу давно пора менять тренера. С таким бюджетом, составом и хоккейной школой должны выигрывать "в одну калитку"
    OLEXANDER
    online
      OLEXANDER, 20.10.2020 23:16
    +4
    Молодці.
    an52
    online
      an52, 20.10.2020 23:21
    +2
    Ого! Неочікуванно!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:44
    +1

    Хоч якась команда з Полтавщини стала чемпіоном! Ворскла, тепер твоя черга!
    -PhoeniX-
      -PhoeniX-, 21.10.2020 13:43
    0
    an52, 20.10.2020 23:21
    Ого! Неочікуванно!
    Как раз ожидаемо! Причем давно. Не первый сезон Кременчуг сильнее Донбасса выглядит. А уж в этом сезоне Донбасс так слаб, что даже Днепр его мог в плей-офф дожать. Как раз неожиданно, что понадобилось аж 7(!) матчей