У Полтаві грати не можна. Матч Ворскла - Шахтар перенесений в інше місто

Зустріч відбудеться в Олександрії, час початку матчу змінився

У Полтаві грати не можна. Матч Ворскла - Шахтар перенесений в інше місто
© ФК Ворскла

Дирекції УПЛ заборонила проведення матчу 7-го туру УПЛ «Ворскла» - «Шахтар» у Полтаві. Причиною стала складна епідеміологічна ситуація у місті.

Зустріч вирішено провести 24 жовтня о 14:00 на КСК «Ніка», що в Олександрії. Гра пройде без глядачів. Гру наживо буде показано в ефірі телеканалу «Футбол 1».  

Також повідомляється, що молодіжний та юнацький склади ворсклян свої матчі зіграють о 12:00 – відповідно 23-го та 24-го жовтня (також за порожніх трибун). Місце проведення – стадіон «Ворскла-Зміна» у Нижніх Млинах.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ворскла

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vlato0709
      Vlato0709, 21.10.2020 12:23
    0
    Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    Да потому что домашняя арена Шахтера в Киеве в 7-м туре будет занята динамовцами. Думать надо хоть чуть-чуть. Если бы НСК "Олимпийский" был свободен, никаких вопросов бы не было. Какие вы все же недалекие, фаны Динамо.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:26
    0
    Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    Це було б найрозумніше рішення, ІМХО.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:23
    0
    Саша Яковенко, 20.10.2020 20:02
    Шо за херня? Ходить, работать, жить в/по Полтаве можно, а играть в футбол нельзя?
    Так і працювати ж можна не скрізь
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.10.2020 20:02
    +3
    Шо за херня? Ходить, работать, жить в/по Полтаве можно, а играть в футбол нельзя?
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 20.10.2020 18:39
    0
    Ось вона децентралізація Києві можна грати все що хочеш, а Полтаву в котре опустили це вже традиція якась в позаминулому році Арсенал не захотів грати тепер Шахтар в...ється, хоча все одно без глядачів грали яка різниця в Полтаві чи в Олександрії.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    +6
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:05
    0
    Клас !!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 20.10.2020 16:56
    +5
    Скоро опять будем только Беларусь смотреть
    nicksaf
    online
      nicksaf, 20.10.2020 16:55
    +9
    Ну, вот сейчас после переноса матча ясно, что ШД в упадке. Ну кто ещё находится в таких тепличных условиях, кто? ШД даже полуфинал кубка не играл из-за стадиона в Полтаве, было такое, помним же. Ворскла -- не одноклассник ШД, да ещё и лидер, поэтому будет биться, А какие ШД приедут из Мадрида ясно всем. Вот чего стоят слова палкина, что ШД играет честно, было бы сказано. Жульё это и есть ШД.
    Дима Чуйко
      Дима Чуйко, 20.10.2020 16:30
    0
    Sauron, 20.10.2020 16:11
    Вот гады, лишили Ворсклу домашнего стадиона.
    Когда Киев был в красной зоне, кроты тоже в Александрии играли?
    Киев ещё не был в красной зоне
    Sauron
      Sauron, 20.10.2020 16:11
    +7
    Вот гады, лишили Ворсклу домашнего стадиона.
    Когда Киев был в красной зоне, кроты тоже в Александрии играли?
    pancratev
      pancratev, 20.10.2020 16:08
    +10
    Все против ржавых бомжей,бедненькие кроты их так обижают.Скунси кротячи помните как ви на гавно исходили о новости что Динамо играют все игры дома, а вот эту новость прокоментируйте.
    pancratev
      pancratev, 20.10.2020 16:08
    +10
    Все против ржавых бомжей,бедненькие кроты их так обижают.Скунси кротячи помните как ви на гавно исходили о новости что Динамо играют все игры дома, а вот эту новость прокоментируйте.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 20.10.2020 16:55
    +9
    Ну, вот сейчас после переноса матча ясно, что ШД в упадке. Ну кто ещё находится в таких тепличных условиях, кто? ШД даже полуфинал кубка не играл из-за стадиона в Полтаве, было такое, помним же. Ворскла -- не одноклассник ШД, да ещё и лидер, поэтому будет биться, А какие ШД приедут из Мадрида ясно всем. Вот чего стоят слова палкина, что ШД играет честно, было бы сказано. Жульё это и есть ШД.
    Sauron
    online
      Sauron, 20.10.2020 16:11
    +7
    Вот гады, лишили Ворсклу домашнего стадиона.
    Когда Киев был в красной зоне, кроты тоже в Александрии играли?
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    +6
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    umnuy2
    online
      umnuy2, 20.10.2020 16:56
    +5
    Скоро опять будем только Беларусь смотреть
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.10.2020 20:02
    +3
    Шо за херня? Ходить, работать, жить в/по Полтаве можно, а играть в футбол нельзя?
    Vlato0709
      Vlato0709, 21.10.2020 12:23
    0
    Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    Да потому что домашняя арена Шахтера в Киеве в 7-м туре будет занята динамовцами. Думать надо хоть чуть-чуть. Если бы НСК "Олимпийский" был свободен, никаких вопросов бы не было. Какие вы все же недалекие, фаны Динамо.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:26
    0
    Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:18
    Цікаво, чому цей матч не зіграти в Києві, а в другому колі в Полтаві?
    Це було б найрозумніше рішення, ІМХО.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 20.10.2020 23:23
    0
    Саша Яковенко, 20.10.2020 20:02
    Шо за херня? Ходить, работать, жить в/по Полтаве можно, а играть в футбол нельзя?
    Так і працювати ж можна не скрізь
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 20.10.2020 18:39
    0
    Ось вона децентралізація Києві можна грати все що хочеш, а Полтаву в котре опустили це вже традиція якась в позаминулому році Арсенал не захотів грати тепер Шахтар в...ється, хоча все одно без глядачів грали яка різниця в Полтаві чи в Олександрії.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 20.10.2020 17:05
    0
    Клас !!!
    Дима Чуйко
      Дима Чуйко, 20.10.2020 16:30
    0
    Sauron, 20.10.2020 16:11
    Вот гады, лишили Ворсклу домашнего стадиона.
    Когда Киев был в красной зоне, кроты тоже в Александрии играли?
    Киев ещё не был в красной зоне