Мірча ЛУЧЕСКУ: «Анчелотті питав про Циганкова»

Наставник «Динамо» - про молодих гравців своєї команди

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Анчелотті питав про Циганкова»
© ФК Динамо Київ

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу розповів про молодих талантів столичного клубу.

«Супряга? Він може стати відмінним центральним нападаючим, йому просто потрібно набратися досвіду. Але він не один. У захисті я використовую Забарного, він 2002-го року народження. Зліва у мене Миколенко 1999-го, обидва дуже сильні. А також Циганков, якому 23 роки, для мене найкращий український талант. У нього були проблеми зі здоров'ям, але він їх вирішив. Анчелотті вже питав щодо нього для «Евертона», - сказав Луческу.

Нагадаємо, у вівторок київське «Динамо» стартує в груповому раунді Ліги чемпіонів матчем проти «Ювентуса». Зустріч розпочнеться о 19:55 за Києвом.

Раніше Луческу розповів, чому продовжує тренувати великий клуб в 75 років.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Calciomercato

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Lion
    online
      Lion, 20.10.2020 18:11
    -1
    Вопрос был один "как часто травмируется"?...
    JekFunny
    online
      JekFunny, 20.10.2020 16:46
    0
    Лиж Бы 777 не видели ?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 20.10.2020 15:42
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 20.10.2020 15:22
    Там было 5 вопросов.
    зелепуповские вопросы?!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.10.2020 15:22
    +3
    Там было 5 вопросов.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 20.10.2020 15:16
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    А что спрашивал, вес, рост?!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.10.2020 15:13
    +3
    Про Коваленко Остап Маркевич спрашивал после дубля Львову. Говорит хочет выкупить у Шахтера, надоели эти аренды, надо удивлять футбольную Украину.
    pricolist
    online
      pricolist, 20.10.2020 15:08
    +6
    Проявят себя в Лиге Чемпионов и обязательной уйдут в хорошие клубы за немалые деньги.
    Alex323
      Alex323, 20.10.2020 14:52
    +5
    Maks7777, грамотій
    dd dent
    online
      dd dent, 20.10.2020 14:22
    +6
    Супряге бы настырность Шевы во всем и мог бы развиться, но пока что-то не похоже что он обладает этим
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 20.10.2020 14:22
    +6
    "лиж бы"
    -
    pricolist
    online
      pricolist, 20.10.2020 15:08
    +6
    Проявят себя в Лиге Чемпионов и обязательной уйдут в хорошие клубы за немалые деньги.
    dd dent
    online
      dd dent, 20.10.2020 14:22
    +6
    Супряге бы настырность Шевы во всем и мог бы развиться, но пока что-то не похоже что он обладает этим
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 20.10.2020 14:22
    +6
    "лиж бы"
    -
    Alex323
      Alex323, 20.10.2020 14:52
    +5
    Maks7777, грамотій
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.10.2020 15:22
    +3
    Там было 5 вопросов.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.10.2020 15:13
    +3
    Про Коваленко Остап Маркевич спрашивал после дубля Львову. Говорит хочет выкупить у Шахтера, надоели эти аренды, надо удивлять футбольную Украину.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 20.10.2020 16:46
    0
    Лиж Бы 777 не видели ?