АТЛАС: «Знімаю капелюха перед Лопесом, але звідки судді взяли результати?»

Колишній тренер Олександра Гвоздика незадоволений оцінками в бою за абсолютне чемпіонство

АТЛАС: «Знімаю капелюха перед Лопесом, але звідки судді взяли результати?»
© Top Rank. Василь Ломаченко та Теофімо Лопес

Відомий американський тренер Тедді Атлас, який раніше працював з українцем Олександром Гвоздиком, прокоментував результат бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі, в якому Василь Ломаченко (14-2, 10 КО) поступився Теофімо Лопесу (16-0, 13 КО) за очками.
 
«Відмінний бій з боку обох бійців, і я знімаю капелюха перед Лопесом, але скажіть, будь ласка, звідки ці судді взяли результати? І чому?
 
Не бачу проблем в тому, що бій пішов Лопесу, він це заробив, але Лома не заслуговував почути такий великий рахунок.
 
Те, що бійці роблять на ринзі, - хоробро і благородно. Те, що роблять судді за його межами, - це зовсім інше. Я втомився про це говорити, мені набридло це бачити», - написав Атлас в інстаграмі.
 
Нагадаємо, всі три судді віддали перевагу Теофімо Лопесу (116-112, 119-109, 117-111).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(61 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
      bullyUA, 19.10.2020 09:16
    0
    Владимир Компаниенко, 18.10.2020 15:48
    А кого он предал?
    Шлангом не притворяйся. Человек, который поддерживает вражеский спецназ в оккупированном Крыму и есть предатель.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 19.10.2020 09:04
    -1
    Игорь Нестеренко, 18.10.2020 15:20
    Судьи были братьями погибших украинских воинов и репрессированных крымских татар Теперь дошло, ватный Тедди
    Слышишь ты, дебил. Что ты знаешь про Крым и татар? Они всю жизнь себя отвратно вели и еще при Украине там такое чудили, регулярно бастовали, перекрывали дороги, незаконно захватывали земли.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 18.10.2020 23:36
    -3
    Серж. Петренко, 18.10.2020 18:05
    Митрополита Єпіфанія. Ти хіба не знав, шо правильний бог - лише в ПЦУ, а всі інші церкви - від диявола? І УПЦ КП - теж неканонічеська секта, а Філарет - розкольник
    Тут на сайті ціла єпіфанська секта постійно сидить у коментах.
    Ахахах, чітко і по полицях)
    justhateme
    online
      justhateme, 18.10.2020 23:26
    0
    Дмитрий Трегубов, 18.10.2020 19:10
    А белый флаг - это чей?
    а это ж параолимпийские спортсмены из россии
    Дмитрий Трегубов
      Дмитрий Трегубов, 18.10.2020 19:10
    -1
    Александр Ад, 18.10.2020 17:55
    Бокс,особенно в легком весе,необъективен,со стороны судейства,тем более,если судьи из одной страны с одним из участников....
    А белый флаг - это чей?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 18.10.2020 18:05
    -4
    Владимир Компаниенко, 18.10.2020 15:48
    А кого он предал?
    Митрополита Єпіфанія. Ти хіба не знав, шо правильний бог - лише в ПЦУ, а всі інші церкви - від диявола? І УПЦ КП - теж неканонічеська секта, а Філарет - розкольник
    Тут на сайті ціла єпіфанська секта постійно сидить у коментах.
    Александр Ад
      Александр Ад, 18.10.2020 17:55
    +1
    Бокс,особенно в легком весе,необъективен,со стороны судейства,тем более,если судьи из одной страны с одним из участников....
    Владимир Компаниенко
      Владимир Компаниенко, 18.10.2020 15:48
    +4
    bullyUA, 18.10.2020 15:35
    Главное, что Фима надрал сраку предателю.
    А кого он предал?
    justhateme
    online
      justhateme, 18.10.2020 15:37
    +3
    119-109 - бред, но 117-111 и 116-112 выглядят логично учитывая что Вася объективно был виден только в 8, 10, и 11 раундах. Можно еще 9 и 12 посчитать суммарно за 1, но не более.
    bullyUA
      bullyUA, 18.10.2020 15:35
    -9
    Главное, что Фима надрал сраку предателю.
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 18.10.2020 15:20
    +3
    Судьи были братьями погибших украинских воинов и репрессированных крымских татар Теперь дошло, ватный Тедди
    sanyok241 .
      sanyok241 ., 18.10.2020 15:17
    +12
    https://youtu.be/lJGSpfDSKmA про ломаченко
    StrikeX
    online
      StrikeX, 18.10.2020 15:11
    +1
    Тедді правий від А до Я
    sanyok241 .
      sanyok241 ., 18.10.2020 15:17
    +12
    https://youtu.be/lJGSpfDSKmA про ломаченко
    Владимир Компаниенко
      Владимир Компаниенко, 18.10.2020 15:48
    +4
    bullyUA, 18.10.2020 15:35
    Главное, что Фима надрал сраку предателю.
    А кого он предал?
    justhateme
    online
      justhateme, 18.10.2020 15:37
    +3
    119-109 - бред, но 117-111 и 116-112 выглядят логично учитывая что Вася объективно был виден только в 8, 10, и 11 раундах. Можно еще 9 и 12 посчитать суммарно за 1, но не более.
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 18.10.2020 15:20
    +3
    Судьи были братьями погибших украинских воинов и репрессированных крымских татар Теперь дошло, ватный Тедди
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 18.10.2020 17:55
    +1
    Бокс,особенно в легком весе,необъективен,со стороны судейства,тем более,если судьи из одной страны с одним из участников....
    StrikeX
    online
      StrikeX, 18.10.2020 15:11
    +1
    Тедді правий від А до Я
    bullyUA
      bullyUA, 19.10.2020 09:16
    0
    Владимир Компаниенко, 18.10.2020 15:48
    А кого он предал?
    Шлангом не притворяйся. Человек, который поддерживает вражеский спецназ в оккупированном Крыму и есть предатель.
    justhateme
    online
      justhateme, 18.10.2020 23:26
    0
    Дмитрий Трегубов, 18.10.2020 19:10
    А белый флаг - это чей?
    а это ж параолимпийские спортсмены из россии