17.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ювентус перед матчем з Динамо зіграв внічию в Серії A

У меншості команда не дотиснула суперника

Ювентус перед матчем з Динамо зіграв внічию в Серії A
© twitter.com/juventusfc

У матчі чемпіонату Італії «Ювентус» на виїзді не зумів обіграти «Кротоне» - гра закінчилася з рахунком 1:1.

При цьому команда Андреа Пірло з 60-ї хвилини грала без Федеріко К'єзи, який отримав червону картку. В кінці Альваро Мората забив, але його гол відмінили після VAR.

20-го жовтня «Ювентус» зіграє з «Динамо» Київ у Лізі чемпіонів.

Серія A. 4-й тур

Кротоне - Ювентус 1:1
Голи: Сіму, 12 (з пен) - Мората, 21

Ювентус: Буффон, Данило, Бонуччі, Демірал, Фработта, К'єза, Артур (Рабьо, 70), Бентанкур, Кулусевскі (Бернардескі, 70), Портанова (Куардадо, 56), Мората

Вилучений: К'єза, 60

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Saar
      Saar, 23.10.2020 11:53
    0
    Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Корону)))) це Юве, якшо недооцінив би, то були б проблеми. А так 0-2
    Saar
      Saar, 23.10.2020 11:52
    0
    Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Слабий состав?!! Ну ти і знаток! Цей состав, майже весь , декілька років том двічі пвдряд доходив до фіналу ЛЧ! Років 5 підряд Серію А-одної з найкращої та найважчої ліги світу! Розбирати він хлче тхххх)))
    Юра Шопов
      Юра Шопов, 18.10.2020 01:57
    0
    Олег Тимофеюк, 18.10.2020 00:01
    Ждём матча с кипрской дыркой, Юве удачи!
    Дырку тебе в голове зделать, не мешало
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 18.10.2020 00:01
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Ждём матча с кипрской дыркой, Юве удачи!
    olexyn
      olexyn, 17.10.2020 23:56
    -1
    Універсалізм підопічних Пірло вразив. Кожен з них може якісно закрити три, а то й чотири споріднених позиції; що на краю, що в центрі.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    +10
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    +10
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Saar
      Saar, 23.10.2020 11:53
    0
    Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Корону)))) це Юве, якшо недооцінив би, то були б проблеми. А так 0-2
    Saar
      Saar, 23.10.2020 11:52
    0
    Александр Шевченко, 17.10.2020 23:45
    Слабый состав у Юве какой-то, нужно разбирать их на запчасти во вторник. Главное только, чтобы никто корону из динамовцев неподхватил основных
    Слабий состав?!! Ну ти і знаток! Цей состав, майже весь , декілька років том двічі пвдряд доходив до фіналу ЛЧ! Років 5 підряд Серію А-одної з найкращої та найважчої ліги світу! Розбирати він хлче тхххх)))
    Юра Шопов
      Юра Шопов, 18.10.2020 01:57
    0
    Олег Тимофеюк, 18.10.2020 00:01
    Ждём матча с кипрской дыркой, Юве удачи!
    Дырку тебе в голове зделать, не мешало