ВІДЕО. Філіппов оформив дебютний гол за Сент-Трюйден

Але команді це не допоможе

ВІДЕО. Філіппов оформив дебютний гол за Сент-Трюйден
© stvv.com

У матчі чемпіонату Бельгії в складі «Сент-Трюйдена» гол забив український форвард Олександр Філіппов. Для гравця це дебютний м'яч у новій команді.

При цьому гості до моменту гола Філіппова поступалися «Беєрсхоту» 0:5.

Після переходу з «Десни» гравець провів 3 матчі.

Події матчу
74' ГОЛ ! М'яч забив Даккенс Назон (Сент-Трюйден).
57' ГОЛ ! М'яч забив Ісмаїла Кулібалі (Беерсхот).
49' ГОЛ ! М'яч забив Yuma Suzuki (Сент-Трюйден).
44' ГОЛ ! М'яч забив Олександр Філіппов (Сент-Трюйден).
40' ГОЛ ! М'яч забив Лоріс Брогно (Беерсхот).
34' ГОЛ ! М'яч забив Тарік Туссудалі (Беерсхот).
25' ГОЛ ! З пенальті забив Рафаель Хольцхаузер (Беерсхот).
17' ГОЛ ! М'яч забив Тарік Туссудалі (Беерсхот).
2' ГОЛ ! М'яч забив Рафаель Хольцхаузер (Беерсхот).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.10.2020 13:25
    0
    Красивый гол. Необычный.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.10.2020 22:05
    +1
    Там ещё Макаренко победный гол за Кортрейк забил. Это видео будет?
    vados1991
    online
      vados1991, 17.10.2020 21:50
    0
    Красавчик!!!
    OKs100
    online
      OKs100, 17.10.2020 21:28
    +1
    Аа Бб, 17.10.2020 21:01
    Похоже, Синт-Трёйден это полное днище. Может смена тренера поможет, а так Филиппову нужно как можно лучше проявить себя там и валить.
    Просто второлиговый Беерсхоту очень сильный. Попали в высшую лигу и могут сходу ей выиграть.
    Аа Бб
      Аа Бб, 17.10.2020 21:01
    +5
    Похоже, Синт-Трёйден это полное днище. Может смена тренера поможет, а так Филиппову нужно как можно лучше проявить себя там и валить.
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 17.10.2020 21:00
    0
    Все. Ждем в сборной.
    Николай Молчанов
      Николай Молчанов, 17.10.2020 20:51
    +1
    y-grec, 17.10.2020 20:48
    Гол класний!
    Хоча там більше помилка воротаря, що недограв на виході
    я бы сказал что ошибка вратаря не в том что он не пошел дальше на выход, а в том что не вернулся обратно в ворота - остался в полу-позиции
    y-grec
      y-grec, 17.10.2020 20:48
    +1
    Гол класний!
    Хоча там більше помилка воротаря, що недограв на виході
    alefteev77
    online
      alefteev77, 17.10.2020 20:37
    +4
    Майстерний гол. Вітання Філіппову!
    10 голів за сезон і піде на підвищення в більш конкурентоздатний клуб.
    lgpaladin
      lgpaladin, 17.10.2020 20:34
    +5
    хорош
    Аа Бб
      Аа Бб, 17.10.2020 21:01
    +5
    Похоже, Синт-Трёйден это полное днище. Может смена тренера поможет, а так Филиппову нужно как можно лучше проявить себя там и валить.
    lgpaladin
      lgpaladin, 17.10.2020 20:34
    +5
    хорош
    alefteev77
    online
      alefteev77, 17.10.2020 20:37
    +4
    Майстерний гол. Вітання Філіппову!
    10 голів за сезон і піде на підвищення в більш конкурентоздатний клуб.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.10.2020 22:05
    +1
    Там ещё Макаренко победный гол за Кортрейк забил. Это видео будет?
    OKs100
    online
      OKs100, 17.10.2020 21:28
    +1
    Аа Бб, 17.10.2020 21:01
    Похоже, Синт-Трёйден это полное днище. Может смена тренера поможет, а так Филиппову нужно как можно лучше проявить себя там и валить.
    Просто второлиговый Беерсхоту очень сильный. Попали в высшую лигу и могут сходу ей выиграть.
    Николай Молчанов
      Николай Молчанов, 17.10.2020 20:51
    +1
    y-grec, 17.10.2020 20:48
    Гол класний!
    Хоча там більше помилка воротаря, що недограв на виході
    я бы сказал что ошибка вратаря не в том что он не пошел дальше на выход, а в том что не вернулся обратно в ворота - остался в полу-позиции
    y-grec
      y-grec, 17.10.2020 20:48
    +1
    Гол класний!
    Хоча там більше помилка воротаря, що недограв на виході
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.10.2020 13:25
    0
    Красивый гол. Необычный.
    vados1991
    online
      vados1991, 17.10.2020 21:50
    0
    Красавчик!!!
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 17.10.2020 21:00
    0
    Все. Ждем в сборной.