| Оновлено 30 листопада 2020, 17:30
2112
0

Дивовижний порятунок партії волейболистами Епіцентру-Подоляни в Харкові

З рахунку 16:24 гості на подачі Дмитра Сухініна набрали десять очок поспіль і виграли сет 26:24

2112
0
Фото Олексій Заржицький

Сьогодні були зіграні ще чотири матчі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. І особняком з них відрізняється гра в харківському спортивному комплексі «Локомотив», в якій місцева «Юракадемія» зустрічалася з лідерами чемпіонату волейболистами «Епіцентру-Подоляни» з Городка.

Перші дві партії пройшли більш-менш спокійно з невеликою перевагою гостей і завершилися на їх користь 18:25 і 20:25. А ось те, що відбулося в кінцівці третього сету вимагає докладного опису, адже в матчах на високому рівні зустрічається вкрай рідко. Справа в тому, що по ходу партії харків'яни зуміли знайти свою гру і не тільки дали справжній бій лідерам, а й пішли в рахунку далеко вперед, аж до 24:15. Тобто їм залишалося взяти всього лише одне очко, щоб виграти партію. Однак гості були зовсім іншої думки. В наступному розіграші на подачу у них встав Дмитро Сухінін і далі сталося просто неймовірне. Волейболісти «Епіцентру-Подоляни» взяли 10 (!) очок поспіль і виграли партію 24:26. У переможців, крім Сухініна, вдало зіграв Володимир Сидоренко, який набрав 10 очок.

Тут же у Харкові ще одна місцева команда «Локомотив» також з рахунком 0:3 поступилася вінницькому «Серце Поділля». У гостей відзначилися Сергій Кушнір (13 очок), Богдан Мазенко і Олександр Титаренко - по 10 очок.

Щодо матчів в Чернігові, то місцевий «Буревісник-ШВСМ» несподівано обіграв недавнього лідера турніру ВК «МХП-Вінниця» 3:1. У переможців варто відзначити Дмитра Шаповала і Павла Камінського, які набрали по 17 очок, ще 14 очок в активі Олександра Лук'янця. У тих, хто програв, 15 очок заробив Данило Уривкін. У ще одному поєдинку житомирський «Житичі-ПНУ» без особливих проблем впорався з ВСК «МХП-Вінниця» 3:0. Тут у перших 15 очок набрав Ален Дідович і 12 - Віталій Бондар.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 2 тур. 17 жовтня
Харків
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Серце Поділля» (Вінниця)

0:3 (18:25, 20:25, 16:25)
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Епіцентр-Подоляни» (Городок)
0:3 (18:25, 20:25, 24:26)

Чернігів
«Житичі-ПНУ» - ВСК «МХП-Вінниця»

3:0 (25:14, 25:22, 25:18)
«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) - ВК «МХП-Вінниця»
3:1 (16:25 25:22, 28:26, 25:20)

Турнірне становище в турнірній таблиці чоловічої Суперліги таке:
1. «Епіцентр-Подоляни» 4 матчі, 4 перемоги, 0 поразок, 11 очок, співвідношення партій 12 - 2
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 4, 0, 4, 0, 1 - 12

Завершиться тур завтра в неділю матчем у Львові місцевого «Баркома-Кажани» з командою «Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область).

(8)

Дубль Фодена. Ман Сіті розгромив Брайтон і вийшов на друге місце в АПЛ
Футбол | 25 квітня 2024, 23:59 1

Кевін Де Брюйне вперше в АПЛ забив гол головою

Перуджа виграла у Монци і знову повела в фінальній серії чемпіонату Італії
Волейбол | 25 квітня 2024, 22:15 0

Українець Олег Плотницький у складі переможців набрав 14 очок, ставши другим за результативністю