Сергій РЕБРОВ: «Для мене цей матч був найважливішим»

Український наставник про перемогу в чемпіонаті Угорщини

8507
0
Twitter

У поєдинку 7-го туру чемпіонату Угорщини «Ференцварош», який очолює українець Сергій Ребров, обіграв «Кишварду» з рахунком 2:0. Обидва голи «Ференцварош» забив у другому таймі. Після матчу Ребров прокоментував гру:

«З Кишварда завжди дуже складно грати, особливо на виїзді, я вважаю, що Кишварда заслуговує бути в п'ятірці кращих. Ми не змогли забити в першому таймі, що ускладнило нам життя, проте, я радий, що ті, хто вийшов на заміну в другому таймі, поліпшили гру і результат.

У сьогоднішньому матчі було дуже важливе терпіння. Ми недостатньо добре рухалися в атаці, після того, як забили, ми змогли зіграти в свою гру.

Для мене найважливіший матч був сьогодні, тільки після нього буду думати про гру з Барселоною в Лізі чемпіонів. До чемпіонату Угорщини треба ставитися з усією серйозністю».

На даний момент «Ференцварош» провів в національному чемпіонаті 5 ігор і очолює турнірну таблицю. Нагадаємо, що команда Сергія Реброва стане суперником київського «Динамо» в груповому раунді Ліги чемпіонів.