Дмитро ЄФИМЕНКО: «Всі матчі прикро програвати»

Футболіст «Динамо» U-21 розчарований поразкою від «Руха» (1:3)

1001
0
ФК Динамо Київ. Дмитро Єфименко

Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Дмитро Єфименко поділився враженнями від матчу з львівським «Рухом», в якому динамівці зазнали гостьової поразки з рахунком 1:3.

- Усі матчі прикро програвати, незалежно від суперника. Ми повинні завжди перемагати. Незважаючи на те, що до цього п'ять матчів виграли і не пропустили жодного м'яча, відчуття непереможності у нас не було. Їхали за перемогою, налаштовувалися на максимальний результат і не хотіли пропускати. Недооцінки суперника не було.

Ми не чекали легкої гри, а розуміли, що з цією львівською командою буде важко. Нам слід було вигравати боротьбу і гру. А у першому таймі ми програли майже всю боротьбу, звідси і такий результат. Після гри в роздягальні була чоловіча розмова, тренер сказав, що за перемогу потрібно боротися, а не просто виходити на поле і грати.

З чим пов'язані помилки, які призвели до пропущених м'ячів? Не потрібно давати супернику можливості бити по наших воротах, тоді і не буде голів. А то у них сьогодні три удари і три голи. Не можна помилятися і допускати, щоб справа доходила до таких моментів, наприклад, до стандартних положень. У першому таймі було мало атак з флангів - ми більше контролювали м'яч і виходили в атаки через середину поля.

Після голу Надольського, здавалося, що команда зможе хоча б зрівняти рахунок. Ми виходили на другий тайм з думкою тільки перемагати, незалежно від того, з яким рахунком поступалися. Забили один, відразу піднявся настрій, хотіли забивати другий, але отримали штрафний у свої ворота - не пощастило. Та й «Рух» за рахунку 3:1 на свою користь відчув упевненість, спокій - і знову гра пішла атака на атаку. Надалі будемо намагатися перемагати і покращувати ситуацію.