З'явився вибір. MEGOGO покаже всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Перші матчі відбудуться вже 20 жовтня

З'явився вибір. MEGOGO покаже всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи
© broadcast.net.ua

Відеосервіс MEGOGO покаже в прямому ефірі абсолютно всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи в сезоні-2020/21.

Повідомляється, що найпопулярніші матчі будуть супроводжуватися коментарями українських спортивних провідних і відомих оглядачів.

Матчі будуть доступні для передплатників пакетів «ТБ і кіно: Оптимальна» і «ТВ і Кіно: Максимальна», а також в пакетах інтерактивного, мобільного і Smart телебачення від Volia.

Цікаво, що глядачі MEGOGO і Volia єдині в Україні зможуть побачити трансляцію деяких подій в форматі 4К.

Нагадаємо, на груповому раунді Ліги чемпіонів Україну представлять київське «Динамо» і донецький «Шахтар», а в Лізі Європи виступить луганська «Зоря».

Перші матчі групового раунду Ліги чемпіонів відбудуться вже 20 жовтня і розпочнуться о 19:55, а перший тур групового раунду Ліги Європи пройде 22 жовтня.

Також, користувачі зможуть побачити не тільки прямі трансляції подій, а й матчі, які вже відбулися, завдяки функції «телеархіву».
Найпопулярніші матчі будуть супроводжуватися коментарями українських спортивних ведучих, відомих оглядачів, у прямому ефірі.
 «Конкуренція високого рівня - це коли заради задоволення потреб клієнтів і розвитку цілого сегменту необхідно ставати партнерами.  Пишаємося результатами - якісний спортивний контент, кращий, з того, що може запропонувати ринок сьогодні.  Ми раді спільному проекту, завдяки колаборації з MEGOGO, ми зможемо створювати продукт в HD, і навіть в UHD (4K), із залученням кращих українських коментаторів», - прокоментувала подію Сандра Крауїня, маркетинг  директор Volia.

«Кілька років тому MEGOGO почав розвивати спортивний напрямок.  Наша мета - надати нашим користувачам повний і самодостатній спортивний продукт.  Ми почали з топових європейських ліг і почули дуже теплі відгуки від користувачів.  Тому ми продовжуємо та вже в цьому році ми увійшли в стратегічне партнерство з компаніями К2 Promotion Ukraine та Top Rank.  І тепер, завдяки партнерству з компанією Volia, користувачам MEGOGO доступні і довгоочікувані події Ліги Чемпіонів, і Ліги Європи », - коментує Іван Шестаков, директор стратегічного розвитку MEGOGO.
 

Варто відзначити, що в минулі роки єврокубкові матчі в Україні транслювали тільки телеканали «Футбол 1/2», тепер в українських любителів футболу з'явився вибір.

Раніше повідомлялося, що Суркіс обговорив з «Шахтарем» ціни квитків на матчі Ліги чемпіонів.

Джерело — MEGOGO

(70 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    pike1
    pike1, 15.10.2020 13:48
    +11
    вот это круто, люди просто взяли и сделали без прилюдий и лишних разговоров о деньгах (привет Денисову)
    Trasher311987
    Trasher311987, 15.10.2020 13:00
    +11
    Жопа футболам
    Доброгорский Юрий
    Доброгорский Юрий, 15.10.2020 13:35
    +9
    Слава яйцам...
    Кривой ОЛЛ.ТВ можно удалять.
    KARABAS55
    KARABAS55, 15.10.2020 12:44
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Наконец-то, дождались.
    UKRAINE FAN
    online
    UKRAINE FAN, 15.10.2020 16:10
    +5
    vsekan, 15.10.2020 15:34
    Очень они сильно испугались!? А где вы будете смотреть матчи ЧУ кроме динамо, зори и ещё пары команд? Где вы будет смотреть матчи сборных, кроме тех что на тк Украина? А западные чемпионаты? На Мегого только Сетанта и Сетанта +, Там в основном в записи все матчи, иногда прямые эфиры, и не всегда лучшие матчи показывают. Кто нибуть смотрит матчи в записи? А платить около 100грн, только за матчи ЛЕ и ЛЧ, и пару интересных матчей чемпиона Англии, не намного дешевле за 120грн и иметь более широкий выбор контента, футбольные новости, чемпионат Украины , обзоры сборных и ещё целую кучу около футбольных передач.
    А кто вообще будет в здравом уме платить за УПЛ? НА мегого есть АПЛ, Бундес лига, Ла лига а теперь еще лч и ле. Что еще нужно для счастья? А так же там есть бокс и другие единоборства, NBA
    UKRAINE FAN
    online
    UKRAINE FAN, 15.10.2020 16:00
    +5
    О это хорошо! Я просто пользуюсь мегого. А каналы футбол скоро только у Денисава дома будут показывать. Им наверное вообще пох.. на прибыль иначе они бы веде во всех провайдеров они были бы!
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 15.10.2020 13:06
    +5
    О. Это гуд
    Denmark1107
    Denmark1107, 15.10.2020 15:09
    +4
    Коментар згорнуто. Показати

    Ну, нарешті... Ось тепер і подивимось на СПРАВЖНІЙ фуфлячий рейтинг напівахметівського Oll.tv , який і тримається виключно на фуЙболах1/2. До речі, на яких ТЕПЕР НЕМАЄ Бундес і ЛаЛіги, а на каналі Megogo. Football Єєєєє🖐🤣
    Віталій Яценко
    Віталій Яценко, 15.10.2020 13:04
    +4
    Перевірю. Але новина чудова.
    denzellezned
    denzellezned, 15.10.2020 12:48
    +4
    Нарешті Чудова новина
    source02
    source02, 15.10.2020 13:25
    +3
    наконецто
    west-ukr5555
    west-ukr5555, 15.10.2020 16:13
    +1
    Іванка Пригода, 15.10.2020 14:17
    Тарілка з тюнером і установкою 3500 , але там ще 15 міс. безкоштовно.
    Звідки ви ці жахливі цифри взяли? Максимум 1000 грн. Але в багатьох є тарілка із трьома головками, які тепер не потрібні то можна її використати.
    and vik
    and vik, 15.10.2020 13:51
    +1
    Це вже цікаво
    Леха Аксютенко
    Леха Аксютенко, 15.10.2020 13:07
    +1
    west-ukr5555, 15.10.2020 12:58
    Тарелка на 36 градус и за 0,5 долл. в месяц смотрите все кроме АПЛ.
    А сколько стоит тарелка?
    kadaad .
    kadaad ., 01.12.2020 22:36
    0
    сраному мегого за футбол платить 200 гривень!?
    yuriy_kent
    online
    yuriy_kent, 15.10.2020 20:07
    0
    vaduxa_23, 15.10.2020 17:59
    у них есть свой канал Megogo ФутболHD. Также, по моему, был еще Megogo ФутболHD+. На этих каналах обычно транслируют ЛаЛигу, Бундеслигу, Францию.
    У меня и мегого есть в подписках. За эти каналы я знаю. Думал, может ещё какой-нибудь канал появится.
    Батько Батько
    Батько Батько, 15.10.2020 19:16
    0
    Жду Босянка с Джулаем на Динамо!
    vaduxa_23
    vaduxa_23, 15.10.2020 17:59
    0
    yuriy_kent, 15.10.2020 16:40
    Интересно, а какой именно канал на мегого будет транслировать еврокубки.
    у них есть свой канал Megogo ФутболHD. Также, по моему, был еще Megogo ФутболHD+. На этих каналах обычно транслируют ЛаЛигу, Бундеслигу, Францию.
    yuriy_kent
    online
    yuriy_kent, 15.10.2020 16:40
    0
    Интересно, а какой именно канал на мегого будет транслировать еврокубки.
    vitaha33
    vitaha33, 15.10.2020 15:45
    0
    vsekan, 15.10.2020 15:34
    Очень они сильно испугались!? А где вы будете смотреть матчи ЧУ кроме динамо, зори и ещё пары команд? Где вы будет смотреть матчи сборных, кроме тех что на тк Украина? А западные чемпионаты? На Мегого только Сетанта и Сетанта +, Там в основном в записи все матчи, иногда прямые эфиры, и не всегда лучшие матчи показывают. Кто нибуть смотрит матчи в записи? А платить около 100грн, только за матчи ЛЕ и ЛЧ, и пару интересных матчей чемпиона Англии, не намного дешевле за 120грн и иметь более широкий выбор контента, футбольные новости, чемпионат Украины , обзоры сборных и ещё целую кучу около футбольных передач.
    Про що ти лепечеш? На Мегого Іспанія, Німеччина, Англія, тепер і єврокубки. Збірну показує Україна, яка теж є на мегого. Решта матчів збірних і УПЛ можна глянути Через київстар футбол безплатно на телефоні. Кому впав твій олл тв і футболи постійними траблами з трансляцію і "експертами" типу Морозова і Сабо. Олл тв хана, там залишуться пару кротофанів...