ПЯТОВ: «Перемога над Іспанією – заслуга Жори Бущана. Він став опорою»

Основний воротар збірної України – про гру змінника в минулих матчах

11652
6
УАФ. Андрій Пятов

Голкіпер збірної України Андрій Пятов, який пропустив жовтневі матчі через позитивний тест на коронавірус, прокоментував для «Експерт-клубу Parimatch» гру воротаря Георгія Бущана в минулих матчах.

Нагадаємо, спочатку збірна України в товариському матчі програла Франції (1:7), а потім в рамках Ліги націй поступилася Німеччині (1:2) і обіграла Іспанію (1:0).

«Я не люблю обговорювати воротарів. Я з Жорою спілкуюся добре, після Франції з ним спілкувався, перед Німеччиною та Іспанією. Я завжди буду захищати і підтримувати воротарів. Але можу одне сказати, що Жора показав рівень справжнього воротаря в плані психології. Тому що у воротарів бувають різні матчі. Ти можеш пропустити сім, два або чотири м'ячі. Але як ти потім виходиш з цих матчів і буквально за короткий період показуєш рівень справжнього професіонала, зі стійкою психікою. Жора це настільки показав в своїх іграх, після Франції, що я йому стоячи аплодую. Він став тією опорою, на яку вся збірна в той період змогла спертися, і я вважаю, що це його заслуга, що Україна здобула саме такий результат в кінці.

Ці ігри показали, що у нас є хороша команда. Є хороші футболісти. Так, нам не вистачає стабільності, і тому індивідуальності тут допомагають. Напевно, Жора взяв на себе якості лідера, тієї опори, на яку збірна молодих гравців змогла спертися і вийти, перетерпіти і домогтися потрібного результату», - сказав Пятов.

(78)

Італійський топ-клуб може влітку підписати Довбика
Футбол | 24 квітня 2024, 14:37 6

Форвард «Жирони» може продовжити кар'єру в «Наполі»

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда