Сергій КОВАЛЕЦЬ: «Найкращий гравець матчу з Іспанією — Бущан»

Проте, збірна України перемогла заслужено, упевнений фахівець

1943
5
Sport.ua. Сергій Ковалець

Колишній футболіст збірної України Сергій Ковалець поділився враженнями від перемоги «синьо-жовтих» над Іспанією (1:0) в Лізі націй.

«Кожна команда в будь-якому матчі прагне виграти. У даному випадку можна сказати, що тренерський штаб на чолі з Андрієм Шевченком добре проаналізував матчі проти Франції, Німеччини і тієї ж Іспанії. Потрібно було закрити фланги, оскільки через центр легше стримувати натиск опонента. Ярмоленко і Зубков намагалися перекривати підключення крайніх захисників суперника. На повну котушку працювали Караваєв і, особливо, Соболь... Але важливо, що українські футболісти відновилися емоційно. З точки зору руху «синьо-жовті» виглядали на хорошому рівні, компактність колективу була відмінною. Господарі не дали розбігтися фавориту. І, незважаючи на те, що, на мій погляд, найкращий гравець матчу — Георгій Бущан, збірна України перемогла заслужено», — вважає Ковалець.