Домрачева поза політикою? Режим Лукашенка жорстко побив брата біатлоністки

Білоруси масово атакують Дар'ю в соціальних мережах, але вона продовжує відмовчуватися

Домрачева поза політикою? Режим Лукашенка жорстко побив брата біатлоністки
© ex-press.by

Білоруска Дар'я Домрачева без перебільшення є легендою не тільки своєї країни, але і світового біатлону в цілому. Чотири золоті медалі Олімпійських ігор в цьому виді спорту не вдавалося виграти жодній жінці, крім неї. Тому не дивно, що Дар'я отримала з рук президента країни Олександра Лукашенка безліч нагород, в тому числі звання «Герой Білорусі», і стала першою в історії Республіки жінкою, що відзначена найвищою нагородою.

Домрачева донині намагається не зіпсувати хороші відносини з головою держави, навіть після гучних на весь світ подій. В кінці липня, напередодні президентських виборів, коли арешти вже перевалили за тисячу, Дар'я в одному з інтерв'ю ясно дала зрозуміти, що її влаштовує діюча влада: «Я ціную те, що навіть пізно ввечері можу спокійно прогулятися вулицями Мінська, не турбуючись про свою безпеку. Цим можуть похвалитися далеко не всі столиці світу».

Після президентських виборів беззаконня в Білорусі посилилося, і Дар'я, яка до цього продовжувала відкрито підтримувати чинну владу, потім вирішила зайняти нейтральну позицію і закликала сторони до мирного врегулювання конфлікту, без прояву насильства. Але що вона відчула 11 жовтня, коли під час жорстких розгонів демонстрантів був побитий і затриманий її брат Микита Домрачев? Мабуть, у нього, на відміну від сестри, немає недоторканності не тільки ввечері, але і вдень. Причому брат улюбленої біатлоністки Лукашенка не збирався протестувати проти чого-небудь, а просто опинився не в тому місці і не в той час.

«Я їхав на велосипеді по велодоріжці по набережній до мами. Доїхавши до моста, я побачив, як на мене з криками біжать люди в оливковій формі. Я злякався, повернув у інший бік, але звідти, з-за рогу будинку, вибіг інший натовп силовиків, вже в чорному. Вони просто повалили мене з велосипеда і, нічого не пояснюючи, почали бити. У мене посипалися іскри з очей, текла по голові кров. Я злякався за свій велосипед - він у мене вже 10 років і дуже мені дорогий, я намагався вирватися, щоб уберегти його.

Але мене закинули в мікроавтобус. Там мені погрожували, тикали палицею. Від ударів і крові на обличчі я нічого не бачив. У якийсь момент я думав, що осліп, і просив викликати швидку. Однак мені говорили, що викликати її не будуть, лікар буде в РУВС. Крім того, мені пережали руки наручниками, вони оніміли, але на мої прохання послабити силовики лише сміялися і ображали мене. Вони рилися в моїх особистих речах, гаманцю, але жодної символіки там не було», - розповів Домрачев в інтерв'ю Sport.tut.by.

За словами Микити, в РУВС його доставили без взуття, бо воно загубилося під час затримання. Йому дали на підпис протокол, з яким не дозволили ознайомитися, обгрунтувавши це тим, що там вказані особисті дані силовиків. «У протоколі було вказано, що я брав участь у несанкціонованому масовому заході. Я дуже погано почувався, сильно боліла голова, тому я не став чинити опору й підписав його. Суд повинен відбутися в суді Фрунзенського району Мінська, дату я не знаю», - додав Микита.

Хлопець не говорив, хто його сестра, тому на людське звернення розраховувати не міг. Але, на щастя, приїхала швидка, яка відвезла його до лікарні. Переночувавши в палаті, зранку Домрачев підписав відмову від госпіталізації і поїхав додому. Але прощати побиття Микита не збирається. Він зняв побої і планує писати заяву на дії силовиків.

Цікаво, що Микита Домрачев свого часу теж займався біатлоном, саме його приклад наслідувала Даша, коли прийшла в цей вид спорту. Але він згодом вирішив не пов'язувати своє життя з біатлоном і став архітектором. Микита особисто проектував будинок на 228 квадратних метрів для Дар'ї та її легендарного норвезького чоловіка Уле-Ейнара Бьорндалена. Котедж звели на першій береговій лінії Мінського моря в селі Лапоровічі.

А що ж Даша?

За словами брата легендарної біатлоністки, сестра дізналася про те, що сталося від матері, сам він з нею після неприємного інциденту не спілкувався. Втім, Домрачева поки публічно не відреагувала на те, що трапилося, та й не факт, що зробить це найближчим часом. Вона неодноразово заявляла, що спорт повинен бути поза політикою. Але політика знайшла її поза спортом.

А поки співвітчизники влаштували «Герою Білорусі» масовий тролінг і критику в коментарях під її постами на офіційній сторінці в Instagram:

«Досить вже викручуватися і покривати фашистів. Де Ваша совість? Ще поцілуйте Лукашенка взасос. Ви ж з ним великі друзі. Або чекаєте, поки братові нирки відіб'ють на Окрестіна?».

«Пишаємося вашим братом! Мовчання в такій ситуації означає одне - підтримка беззаконня і насильства».

«Дар'я, що б вам не зробив, подарував, нагородив наш президент (вже нелегітимний), ви це заслужили своєю наполегливою працею! Ви йому нічого не винні, не підтримуйте його і не залишайтеся байдужими! Залиштеся в очах народу героєм, не перекреслюйте всі свої заслуги мовчанням».

Є й ті, хто підтримав Домрачеву у важкий час:

«Не потрібно накидатися на людину. Вона жодного разу не висловлювалася на підтримку Лукашенка після 9 серпня. Так, вона намагалася тримати нейтралітет, але це не означає, що вона була за насильство і те, що діється у нас останні дні. А зараз, якщо хтось пам'ятає, вона знаходиться в Китаї. Тут з її близькою людиною трапилося нещастя, а у неї немає можливості навіть приїхати і підтримати. Так що моя думка, їй зараз не до громадської думки. А своє слово вона скаже: дайте їй трохи часу».

А поки Домрачева і справді в Піднебесній, там вона в якості тренера разом з Бьорндаленом готує до нового сезону збірну Китаю. Дар'я стоїть перед непростим вибором, адже будь-який прояв громадянської позиції, ймовірно, призведе до негативних наслідків. Але тільки їй вирішувати, що гірше: впасти в очах народу чи зіпсувати відносини з президентом, а разом з тим і втратити державні нагороди.

Можливо, зважитися на складний крок Домрачевій допоможе приклад іншої білоруської олімпійської чемпіонки Надії Скардіно, яка зробила репост відео з побиттям Микити і сміливо прокоментувала його.

«Ненавиджу! Ненавиджу вас, ОМОН! Ви слабовики, а не силовики! І з кожним побитим ви стаєте слабшими і слабшими, перетворюючись на нелюдей. Точніше, ви вже перетворилися на них!» - написала Скардіно.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    an52
      an52, 13.10.2020 01:05
    +1
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    Дебилоголовый, где их разгоняют? В США уже доходит до другой крайности, когда полиция не трогает грабителей, чтобы не дай бог не обвинили в расизме
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 13.10.2020 00:57
    +1
    Советую белорусам позвать на помощь киргизов. Те быстро бацьку снесут вместе с его дворцом.
    adidas777
    online
      adidas777, 13.10.2020 00:30
    +3
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    У лишнехромосомных не хватает ума понять, что везде мотивы демонстраций и их последствия совершенно разные!
    Ни одну мирную демонстрацию в Европе и Америке никто никогда не будет разгонять жестоко и тем более потом преследовать этих людей. Да и вообще любых людей, которые гуляют по улицам.
    НИГДЕ СИЛОВИКИ НЕ БУДУТ ДЕЙСТВОВАТЬ БЕЗ ОПОЗНАВАТЕЛЬНЫХ ЗНАКОВ. НИКТО НЕ БУДЕТ В ПЫТОЧНЫХ НАСИЛОВАТЬ И УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ!!!
    Никто не будет воровать людей среди бела дня и закидывать в бусы без опознавательных знаков!!!
    Пресовать студентов, женщин , и даже детей и стариков!
    Не будут в Европе и Америке подтасововать и воровать, массово и нагло, голоса избирателей!
    Провозглашать себя самого президентом, ТАЙНО! Такого тоже не будут делать в Европе!
    И сравнивать события в Беларуси или Раше, и в цивилизованной Европе, может только такое тупое ватное существо, как ты!
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 13.10.2020 00:29
    +6
    алени не могут понять, почему это вдруг сябры захотели получить ПРАВО ВЫБИРАТЬ. ведь у сябров, как и у аленей, такого права никогда не было
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 12.10.2020 22:42
    +4
    Скардино Надежда молодец, хорошая биатлонистка и хороший человек, за справедливость и за правду. От Даши не ожидал, хоть какая-то реакция должна быть. Живе Беларусь! Сябры, держитесь
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 12.10.2020 22:39
    +1
    Очень показательно. Отличный пример!
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 12.10.2020 22:10
    -1
    Брат мой, хлеб еж свой?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 21:53
    +4
    Brian, 12.10.2020 21:30
    Если бы она жила в Беларуси, она бы перенималась проблемами этой страны, может быть на митинги ходила, поддерживала кого то. Но она живёт вдали от всех этих заварушек, и свою тягу к европейской жизни одна удовлетворяет на все 100%
    Не показник. Я не живу в Україні і більше того, я не українець, а підтримую Україну і іі шлях до Європи, а, наприклад, всім відомий Іванов із Запоріжжя, живе в Україні і ненавидить все та всіх хто проти ПаРаші та Пуйла.
    Brian
    online
      Brian, 12.10.2020 21:38
    +8
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    Потому что тупому кремлеботу не дано понять что мотивы у всех демонстраций разные. В США были на расовой почве, во Франции были и с налоговой реформой связаны, и с засилием беженцев-арабов. В Украине против сближения и союза с фашистским государством которое маячит на Востоке. В Беларуси против вождя мирового пролетариата, который назначил себя царём.
    Liberty_
      Liberty_, 12.10.2020 21:33
    +6
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    в США, Франции, Германии и т.д а написать вместо т.д. россию совесть не позволила?
    Brian
    online
      Brian, 12.10.2020 21:30
    -2
    DKTheBest2, 12.10.2020 21:17
    Яка різниця де вона живе? Гадаєш, якби вона й досі жила в Білорусії, то тримала би іншу позицію?
    Логічно припустити, що якраз в неї має бути тяга до європейського життя. І в неї вона є, але мабуть, що дуже ігоїстична та тяга.
    Если бы она жила в Беларуси, она бы перенималась проблемами этой страны, может быть на митинги ходила, поддерживала кого то. Но она живёт вдали от всех этих заварушек, и свою тягу к европейской жизни одна удовлетворяет на все 100%
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 21:22
    +6
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    У них, зайвохромосомний, по 26 років ніхто не сидить в кріслі президента.
    lcdh414
      lcdh414, 12.10.2020 21:18
    -23
    Коментар згорнуто. Показати
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 21:17
    +5
    Brian, 12.10.2020 21:11
    Так она в благополучной Норвегии живёт с Бьорндаленом и в ус не дует. Сдалась ей та Беларусь со своими проблемами.
    Яка різниця де вона живе? Гадаєш, якби вона й досі жила в Білорусії, то тримала би іншу позицію?
    Логічно припустити, що якраз в неї має бути тяга до європейського життя. І в неї вона є, але мабуть, що дуже ігоїстична та тяга.
    turist86
      turist86, 12.10.2020 21:16
    +5
    Геть диктатора і його фашистський режим!
    turist86
      turist86, 12.10.2020 21:16
    +4
    Моя сестра відсиділа 12 діб у СІЗО тільки за прогулянку центром Мінська у вихідний день. Спали на матрасах, залитих кров'ю побитих людей. У випадку повторного затримання погрожують пришити кримінал.
    Brian
    online
      Brian, 12.10.2020 21:11
    +2
    Так она в благополучной Норвегии живёт с Бьорндаленом и в ус не дует. Сдалась ей та Беларусь со своими проблемами.
    Sashamar
      Sashamar, 12.10.2020 20:52
    +5
    Будь-який авторитарний/тоталітарний режим завжди підтримує спорт вищих досягнень. Бо то один з найпростіших шляхів демонструвати досягнення режиму. Отже спортсмени (доки лояльні та забезпечують результат!) в шоколаді. І з їхньої точки зору не факт, що за умови зміни режиму цей шоколад збережеться.
    Щодо конкретно Домрачевої, то вона, по перше, давно не в Білорусі, разом з чоловіком тренує теж великих демократів - китайців. По друге, як на мене, зараз намагається келейно вирішити проблему. Так що не чекайте від неї чогось.
    Liberty_
      Liberty_, 12.10.2020 20:51
    +4
    El_Maestro, 12.10.2020 20:01
    Согласен, что у нас на Майдане не только махали флагами. Вернее кога махали только флагами, то градус всего проиходящего стремительно падал. Поэтому в середине февраля у протистующих в ход пошло огнестрельное оружие, что и сыграло определяющую роль в массовых протестах зимой 2013-2014.
    Мы мол не "не рабы" говоришь)))))) хаха, пойди это скажи теперь западным партнерам, которые будут руки выкручивать и навязывать свои правила игры для того чтобы впарить нам очередной кредит!!! При первой возможности пошли в *опу НАТО и попробуй независимо и самостоятельно вести свою внешнюю политику и соблюдать нейтралитет!
    Открою тебе секрет! То что мы перестали быть вассалами России, не значит, что у нас нет оков рабства!!!
    то есть первыми стрелять начали протестующие,а беркутята скромно стояли и не стсреляли и людей не били дубинами?Такие вот паиньки и стеснительные милашки.Западные партнеры все пытаются заставить жить по правилам цивилизованного мира,правильно сказали -ЕС не банкомат и прочитай последнее интервью нашего гаранта "Порошенко досі думає, що він президент". Інтерв’ю Зеленського ВВС(https://www.youtube.com/watch?v=Bc0G0Y7Rubc&feature=emb_logo&ab;_) и какой бред он несет про олигархов и вздоимцев,которых кстати он обещал посадить.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 12.10.2020 20:49
    +6
    El_Maestro, 12.10.2020 20:01
    Согласен, что у нас на Майдане не только махали флагами. Вернее кога махали только флагами, то градус всего проиходящего стремительно падал. Поэтому в середине февраля у протистующих в ход пошло огнестрельное оружие, что и сыграло определяющую роль в массовых протестах зимой 2013-2014.
    Мы мол не "не рабы" говоришь)))))) хаха, пойди это скажи теперь западным партнерам, которые будут руки выкручивать и навязывать свои правила игры для того чтобы впарить нам очередной кредит!!! При первой возможности пошли в *опу НАТО и попробуй независимо и самостоятельно вести свою внешнюю политику и соблюдать нейтралитет!
    Открою тебе секрет! То что мы перестали быть вассалами России, не значит, что у нас нет оков рабства!!!
    Дурко ты....
    Alex323
      Alex323, 12.10.2020 17:47
    +28
    Вона порозумнішає, коли сама напореться на омон.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 18:36
    +26
    Білоруси вже стали схожі на садомазохистів. Іх бьють, арештовують, знущаються, а вони все терплять.
    Я проти Лукашенка, але хай білоруси самі вирішують свою долю. Судячи по-іхнім опозиціонерам в любому випадку вони залишаться під чоботом ПаРаші.
    adidas777
    online
      adidas777, 12.10.2020 18:48
    +25
    ternow, 12.10.2020 18:45
    Среди протестующих очень много грязных проплаченных провокаторов, маргиналов общества, безработных и бывших уголовников. Если люди мирно с цветами протестуют, милиция их не трогает, а если начинаются провокации, устраивания баррикад на дорогах, поджоги, крушат все на своем пути, так что ОМОНу спокойно на этот беспредел смотреть. В Европе с такими " мирно" протестующими тоже не церемонятся, как и в России, том же Хабаровске, где люди с июля месяца уже протестуют и все для них тщетно...
    Иди эту куйню втирай на сру сайты!
    dnepryanin
      dnepryanin, 12.10.2020 17:50
    +23
    те у кого жопа в тепле сидят ровно,она тоже будет ровно сидеть
    Den96
      Den96, 12.10.2020 18:23
    +19
    ternow, 12.10.2020 18:22
    Самое интересное, что атакуют Домрачеву именно в основном извне- укранские, российские хейтеры... И вообще, сейчас атака в инстаграммах и телеграм- каналах идет на белорусских известных спортсменов, причем грязные провокации и даже оскорбления, обливания грязью, хотя ни Домрачева, ни та же Соболенко лично никого не оскорбляла. Домрачева одна из первых высказалась: остановить насилие, как со стороны правоохранительных органов, так и протестующих!
    Одна из первых? Серьезно?
    adidas777
    online
      adidas777, 12.10.2020 18:44
    +18
    ternow, 12.10.2020 18:22
    Самое интересное, что атакуют Домрачеву именно в основном извне- укранские, российские хейтеры... И вообще, сейчас атака в инстаграммах и телеграм- каналах идет на белорусских известных спортсменов, причем грязные провокации и даже оскорбления, обливания грязью, хотя ни Домрачева, ни та же Соболенко лично никого не оскорбляла. Домрачева одна из первых высказалась: остановить насилие, как со стороны правоохранительных органов, так и протестующих!
    Олень ты!!!
    Какое нахрен насилие со стороны протестующих???
    То, что они до сих пор на колени не падают перед слабовиками?
    Или то что они до сих пор с цветами выходят и шариками?
    Да это огромное упущение белорусов, надо было выходить с коктейлями молотова минимум. Но этого в Беларуси нет и близко! Так что бабушкам рассказывай про насилие с обеих сторон!
    То, что они не могут выйти на улицу без зверств карателей???
    Позиция Домрачёвой просто ничтожна! Её молчание и заигрывание с кровавым диктатором, это плевок во всех белорусов, отстаивающих свои свободу и выбор!
    Белорусы ей этого никогда не простят. А как она посмотрит в лицо родным и брату? Это уже ей с этим жить!!!
    adidas777
    online
      adidas777, 12.10.2020 19:25
    +17
    ternow, 12.10.2020 19:06
    Недавно забросали микроавтобус камнями, заточками и ОМОНовцев, БТР. Сколько оскорблееий и провокаций льется в адрес правоохранительных органов и они должны на все это молчать, бездействовать? Сколько избитых и покалеченных среди правоохрагительных органов ежедневно поступает в больницы- страдают две стороны...
    А ещё я знаю, что недавно очередного мальчика распяли в центре Минска!
    Мальчёнка плечистый был одет в мирную форму ОМОНА, всем дарил цветы и свою любовь!
    И очень к слову любил снегирей!
    Это дело рук "фашистов", которые с красно белой символикой и цветами, уничтожают в стране - мир, покой и благополучие. Которое несёт своему народу, единогласно избранный президент страны Лукашеску.
    И его голуби мира вооруженные до зубов, в балаклавах и бусиках без опознавательных знаков!
    Инфа, как и твоя 100%
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.10.2020 19:20
    +17
    Мирным путем беларусы ничего не добьются, сто процентово. Не будут же они каждое воскресенье выходит ь на марши все с меньшим количеством народе, а ОМОН по 400-500 человек будет выдергивать с толпы и увозить в РВД. Но что меня удивляет, что за очень редким исключением, но толпа не защищает тех, кого начинают дубасить ногами и палками и потом волокут в микроавтобусы. Только орут и все, но ОМОНА 10-15 человека, а в толпе мужиков человек 200... В Украине такой номер с полицией не проканал бы. Исколошматили бы по первое число. Так что народ там другой, рабов из них сделал Лукашенко, не готовые к радикальным мерам и по всей видимости, так рабами и закончат свой жизненный путь... Разговорами и увещиваниями ни один диктатор еще не ушел добровольно от кормушки, только хирургическое вмешательство...
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 12.10.2020 19:52
    +16
    Maks7777, 12.10.2020 19:49
    Ты на майдане ум пропрыгал
    Ой как вы сейчас прыгаете Утром с чеченом, вечером в ПАЗике за харчами в Украину, потом в очереди за гуманитаркой
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 12.10.2020 17:55
    +16
    Браво, Скардина!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 20:21
    +13
    El_Maestro, 12.10.2020 20:01
    Согласен, что у нас на Майдане не только махали флагами. Вернее кога махали только флагами, то градус всего проиходящего стремительно падал. Поэтому в середине февраля у протистующих в ход пошло огнестрельное оружие, что и сыграло определяющую роль в массовых протестах зимой 2013-2014.
    Мы мол не "не рабы" говоришь)))))) хаха, пойди это скажи теперь западным партнерам, которые будут руки выкручивать и навязывать свои правила игры для того чтобы впарить нам очередной кредит!!! При первой возможности пошли в *опу НАТО и попробуй независимо и самостоятельно вести свою внешнюю политику и соблюдать нейтралитет!
    Открою тебе секрет! То что мы перестали быть вассалами России, не значит, что у нас нет оков рабства!!!
    З тими віртуальними оковами краще не забивайте собі голову.
    От зараз Білорусія якраз і демонструє чиї ті окови. Лукашенко 26 років при владі і звільняти насіжене місце не збирається. Так він ще виходить проти народу з калашем в супроводі свого неповнолітнього виродка-синочка, теж озброеного калашем.
    Проти свого народу, проти закону.
    Liberty_
      Liberty_, 12.10.2020 19:13
    +13
    ternow, 12.10.2020 19:06
    Недавно забросали микроавтобус камнями, заточками и ОМОНовцев, БТР. Сколько оскорблееий и провокаций льется в адрес правоохранительных органов и они должны на все это молчать, бездействовать? Сколько избитых и покалеченных среди правоохрагительных органов ежедневно поступает в больницы- страдают две стороны...
    видос есть,заброса заточками?Почему я тебе должен верить на слово?Одно можно сказать парня вентили не по детски и вот интересная история,пиратехники и заточки в руках у него не было.Так за что его так винтили?
    bassofon
      bassofon, 12.10.2020 20:30
    +12
    Бычье в бронежилетах, в шлемах и с дубинками, толпой нападают на одного человека и избивают его. Очередной раз убеждаюсь, что слова омоновец и мразь имеют одно значение.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 12.10.2020 19:09
    +11
    ternow, 12.10.2020 19:06
    Недавно забросали микроавтобус камнями, заточками и ОМОНовцев, БТР. Сколько оскорблееий и провокаций льется в адрес правоохранительных органов и они должны на все это молчать, бездействовать? Сколько избитых и покалеченных среди правоохрагительных органов ежедневно поступает в больницы- страдают две стороны...
    Силовики дают присягу на служение гражданам. Избиения и издевательства над гражданами - это не служение. Нужно увольняться из органов и не выполнять преступные приказы, направленные против населения.
    adidas777
    online
      adidas777, 12.10.2020 18:47
    +11
    Alex323, 12.10.2020 17:47
    Вона порозумнішає, коли сама напореться на омон.
    Она просто трус, не думайте что она ничего не видит и не понимает, что происходит в стране!
    Так что дело совершенно не в том, что она когда то там станет разумнее.
    Сущность её никогда не изменится!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.10.2020 19:05
    +10
    ternow, 12.10.2020 18:45
    Среди протестующих очень много грязных проплаченных провокаторов, маргиналов общества, безработных и бывших уголовников. Если люди мирно с цветами протестуют, милиция их не трогает, а если начинаются провокации, устраивания баррикад на дорогах, поджоги, крушат все на своем пути, так что ОМОНу спокойно на этот беспредел смотреть. В Европе с такими " мирно" протестующими тоже не церемонятся, как и в России, том же Хабаровске, где люди с июля месяца уже протестуют и все для них тщетно...
    Я навіть знаю яка країна іх туди направляє.
    Братня, сююзна.
    Brian
    online
      Brian, 12.10.2020 21:38
    +8
    lcdh414, 12.10.2020 21:18
    У кастрюлеголовых всегда двойные стандарты. Почему-то ничего не говорят как разгоняют демонстрации в США, Франции, Германии и т.д. А там намного-намного-намного-намного жёстче
    Потому что тупому кремлеботу не дано понять что мотивы у всех демонстраций разные. В США были на расовой почве, во Франции были и с налоговой реформой связаны, и с засилием беженцев-арабов. В Украине против сближения и союза с фашистским государством которое маячит на Востоке. В Беларуси против вождя мирового пролетариата, который назначил себя царём.
    adidas777
    online
      adidas777, 12.10.2020 18:45
    +8
    DKTheBest2, 12.10.2020 18:36
    Білоруси вже стали схожі на садомазохистів. Іх бьють, арештовують, знущаються, а вони все терплять.
    Я проти Лукашенка, але хай білоруси самі вирішують свою долю. Судячи по-іхнім опозиціонерам в любому випадку вони залишаться під чоботом ПаРаші.
    100%
    Liberty_
      Liberty_, 12.10.2020 18:57
    +7
    ternow, 12.10.2020 18:51
    Не надо говорить за всех белорусов! Многие Домрачеву и других признанных спортсменов ( ту же Левченко, Удриса) любят и уважают! И о каких мирно протестующих идет речь, если они камнями, ножами, пиротехникой запускают в правоохранительные органы?! Если идут реально мирные марши, правоохранительные органы их не трогают, задерживают только провокаторов, которым извне- из Европы, Прибалтики, той же Украины платят за такие " мирные" акции...
    сбрось видос,где ,как ты написал
    И о каких мирно протестующих идет речь, если они камнями, ножами, пиротехникой запускают в правоохранительные органы?!
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 13.10.2020 00:29
    +6
    алени не могут понять, почему это вдруг сябры захотели получить ПРАВО ВЫБИРАТЬ. ведь у сябров, как и у аленей, такого права никогда не было