| Оновлено 09 жовтня 2020, 21:18
776
0

Регіна вийшла в лідери жіночої Суперліги

У двох містах країни пройшли три матчі третього туру чемпіонату України серед жінок

776
0
ФВУ

Сьогодні за календарем повинні були відбутися п'ять матчів третього туру чемпіонату країни з волейболу в жіночій Суперлізі. Однак ігри у Житомирі за участю чотирьох клубів - «Полісся-ЖДУ» (Житомир), «Галичанка-ЗНУ» (Тернопіль), СК «Прометей» (Кам'янське) і «Хімік» (Южний) перенесені на 30 і 31 жовтня. Тому матчі пройшли тільки в Запоріжжі і Чернігові.

Найбільший інтерес з трьох поєдинків, які відбулись, представляла зустріч лідера до цього туру луцької команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» із запорізькою «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Але вже у першому сеті господарки майданчика показали «хто в домі господар» і просто розгромили гостей з рахунком 25:9. Дві інші партії пройшли в більш впертій боротьбі, проте підопічні Гарія Єгіазарова і в них виявилися сильнішими 25:22 і 25:20.

Осічкою «Волині» сповна скористалися волейболістки команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» з Рівного. Там же у Запоріжжі вони в чотирьох парах перемогли дніпровську «Аланту» і піднялися на перше місце в турнірній таблиці.

Ще в одному матчі п'ятниці чернігівський «Університет-ШВСМ» в рідних стінах зазнав поразки від «Полтавчанки-ПНПУ» 1:3.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 3 тур. 9 жовтня
Запоріжжя
«Аланта» (Дніпро) - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне)

1:3 (22:25 23:25 25:15, 22:25)
«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) - «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк)
3:0 (25:9, 25:22, 25:20)

Чернігів
«Університет-ШВСМ» (Чернігів) - «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава)

1:3 (25:23, 14:25, 18:25, 14:25)

Турнірне становище в турнірній таблиці після сьогоднішніх матчів:
1. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» 5 матчів, 5 перемог, 0 поразок, 13 очок, співвідношення партій 15 - 5

Запоріжжя
10.00 «Аланта» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»
13.00 «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ

(2)

Барком програв у першому стиковому матчі за 11 місце Плюс Ліги
Волейбол | 15 квітня 2024, 20:35 0

В гостях підопічні Угіса Крастіньша поступилися клубу «Слєпск Малоу» (Сувалки) з рахунком 0:3