Берінчик знову переміг ноунейма. Тепер йому потрібно боксувати за титул

Лев Кравців — про перспективи українського боксера

Берінчик знову переміг ноунейма. Тепер йому потрібно боксувати за титул
© K2 Promotions

Денис Берінчик знову переміг. Сіміон взагалі незрозуміло, навіщо вийшов. Українець переміг яскраво, ефектно і ефективно. Але що далі і навіщо це все - незрозуміло.

Шансів у Сіміона виявилося ще менше, ніж передбачалося

Денис Берінчик був явним фаворитом. На Віорела можна було поставити з розрахунком від 10 до 18 до 1. В рингу це виглядало ніби 30 до 1. Українець буквально залетів у ринг, вилетівши в образі Супермена, і боксував так само.

Денис був ідеальним. Рухи, човник, робота на всіх дистанціях - це було прекрасно. З перших же секунд Берінчик почав активно перепрацьовувати суперника, виконуючи план тренера на всі сто. Єгор Голуб - тренер Дениса - відзначав, що хоче побачити від українця бокс, а не бійку. Дійсно, Берінчик часто загравався в попередніх поєдинках, пропускаючи абсолютно непотрібні удари.

У цьому бою така поведінка могла бути небезпечною. Сіміон, звичайно, віковий боксер, але саме рубка - шлях до його перемоги. Але Денис взагалі не дав шансів. Берінчик зближався, пробивав серію, витягав суперника на себе, знову пробивав і йшов за спину. Вже до другого раунду стало ясно: Віорел не розуміє, що відбувається, як себе вести в такій ситуації і звідки летять удари.

Якщо Шакур Стівенсон просто прибив Сіміона, то Денис відверто насолоджувався і знущався. Хочеш бій на ближній? Тримай кілька серій поспіль зі зміщенням у той момент, коли суперник відповідає. Потрібно працювати з далекої? Не проблема. Кілька влучень звідти, зближення, серія, розрив дистанції. У цьому поєдинку у Берінчика не було слабких сторін.

Чи був Беринчик таким крутим? Або суперник слабкий?

Правда десь посередині. З одного боку, Берінчик і Голуб виконали чудову роботу. Денис був збалансований, працював спокійно, сконцентровано і професійно. З іншого, Сіміон - явно не рівень українця. Не просто не рівня, а взагалі нема про що говорити. Це був бій майстра спорту проти третьорозрядника, не менше.

Бої з такими суперниками - хороший варіант, коли ти дебютант. Максимум, коли ти другий рік у рингу, з огляду на рівень Берінчика. Але не зараз, коли Денис говорить про поєдинок за титул, а біля поясу такі люди, як Райан Гарсія, Хорхе Лінарес та інші. А серед чемпіонів і зовсім Ломаченко з Лопесом. Який досвід дав поєдинок проти Віорела, враховуючи чемпіонські перспективи?

Безумовно, прогрес Берінчика очевидний. Він все ще стає кращим, все ще вчиться і розвивається. Йому є куди рости, і він активно цим займається. З іншого, в 32 займатися набором досвіду пізно. Потрібно вже йти за поясами або не йти нікуди зовсім.

Чи є шанси побитися за титул?

Зараз про це немає сенсу говорити. Олександр Красюк каже про поєдинок Дениса за пояс вже третій рік, а віз і нині там. Боксувати в топ-5, дійсно, є з ким. Люк Кемпбелл, Райан Гарсія, Хав'єр Фортуна, Лі Селбі, Еммануель Тагое та інші. Всі ці хлопці ведуть прямо до титулу.

Взагалі-то, наступний поєдинок Дениса точно буде крутим. Просто тому що ніякого іншого шляху немає. Все вирішить поєдинок Ломаченка і Лопеса. Переможець уже вирішить, що йому робити з поясом: захищатися проти обов'язкового претендента або віддавати.

Найімовірніше, WBO організовує відбірковий турнір, в якому візьмуть участь топи їхнього рейтингу: Лі Селбі, Райан Гарсія, Еммануель Тагое і Денис Берінчик. Фактично два бої до титулу. Два важких, але цікавих поєдинки - таких, на які чекав Денис.

Теоретично стати обов'язковим претендентом українець може вже влітку 2021 року. Звичайно, в разі перемог над суперниками, які є крутішими усього його послужного списку.

Які шанси в такому турнірі?

Найскладніший суперник тут - Райан Гарсія. Швидкий і рослий американець занадто великий для легкої ваги. Гарсія навіть трохи більш габаритний, ніж Теофімо - він вище і має більший розмах рук.

З Тагое і, тим більше, Селбі, можна битися. Кращий варіант, звичайно, Лі. Наших боксерів люблять у Великобританії, а Селбі показав себе посередньо в останньому поєдинку. Ясна річ, це зовсім не означає, що і в бою з Денисом він буде таким же, але британець - клієнт для такого Дениса, якого ми побачили сьогодні.

Берінчик, рівня поєдинку проти Сіміона - прекрасний. Будь-якому бійцеві буде важко проти нього. Тагое можна перемагати, як і того ж Селбі. З Гарсією впоратися буде непросто. Крім габаритів, у нього за спиною Оскар Де Ла Хойя, який точно не має наміру віддавати одного зі своїх найбільш грошових бійців на поточний момент. У будь-якому близькому протистоянні Денис не переможе за очками. Тут або нокаутувати, або домогтися ось такої ж перемоги, як і з Сіміоном.

Але це можливо, тільки якщо Гарсія впорається з Люком Кемпбеллом у грудні. А тут є великі сумніви.

Тобто, шанси стати обов'язковим претендентом є. Потрібно лише не відступати від того, що зараз стало виходити і тиснути на Красюка, щоб той перестав привозити в Україну середняків, а нарешті зайнявся ще одним своїм боксером.

У К2 є не тільки Усик. Берінчик вміє робити шоу і до рингу, і поза ним, а це прямий шлях до грошей у Великобританії і США. Потрібно лише повірити і вкласти сили в нього.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Лев Кравців, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності