Артем ФРАНКОВ: «Десна виграла суд щодо стадіону»

Домашня арена тепер буде належати чернігівському клубу

Артем ФРАНКОВ: «Десна виграла суд щодо стадіону»
© ФК Десна Чернігів

Чернігівська «Десна» виграла суд щодо стадіону імені Юрія Гагаріна, на якому проводить домашні матчі. Про це повідомив відомий журналіст Артем Франков.
 
«За моєю інформацією, клуб «Десна» виграв суд, і тепер стадіон імені Гагаріна належить їй/йому! Можна замислюватися про реконструкцію!», - написав Франков у своєму телеграм-каналі.
 
Нагадаємо, раніше арена перебувала на балансі Міністерства спорту. На даний момент стадіон має серйозні проблеми інфраструктурного характеру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sauron
    online
      Sauron, 09.10.2020 19:13
    0
    ffff, 07.10.2020 14:42
    А чем тебя Гагарин не устраивает? В тарелку насрал?
    Как минимум тем, что не имеет никакого отношения ни к Чернигову вообще, ни к стадиону в частности.
    Penal
      Penal, 07.10.2020 14:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Уже почти все попереименовали и развалили. Правильно было бы давать новые имена тем спортивным сооружениям, улицам, предприятиям, которые сами построили.....
    ffff
    online
      ffff, 07.10.2020 14:42
    0
    nicksaf, 07.10.2020 14:12
    Можно задумываться о реконструкции и переименовании. Пора.
    А чем тебя Гагарин не устраивает? В тарелку насрал?
    ffff
    online
      ffff, 07.10.2020 14:40
    0
    Sauron, 07.10.2020 14:05
    Стадион открыт в 1936
    То старый, который в войну немцы разрушили. А этот реконструировали в 1960, и сдали весной 1961года.
    nicksaf
      nicksaf, 07.10.2020 14:12
    -2
    Можно задумываться о реконструкции и переименовании. Пора.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 14:05
    0
    ffff, 07.10.2020 13:37
    Сам ты Запоребрик. Просто стадион построен, когда был первый полёт человека в космос в 1961 году, в честь его и назвали стадион.
    Стадион открыт в 1936
    ffff
    online
      ffff, 07.10.2020 13:37
    -3
    Vaso, 07.10.2020 13:21
    Нiчого дивного, Чернiгiв знаходиться близько до "запоребрика," добре що не назвали iменем Ленiна.
    Сам ты Запоребрик. Просто стадион построен, когда был первый полёт человека в космос в 1961 году, в честь его и назвали стадион.
    Vaso
      Vaso, 07.10.2020 13:21
    0
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Нiчого дивного, Чернiгiв знаходиться близько до "запоребрика," добре що не назвали iменем Ленiна.
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:19
    +3
    Як взагалі можна відсудити стадіон у держави?
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:18
    +1
    Sauron, 07.10.2020 12:51
    Десне лучше бы построить новый экономный и компакнтый стадио на 12к зрителей, чем с этой махиной что-то делать.
    100 відсотків!
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:18
    +2
    Наступною схожою новиною буде - Шахтар виграв суд щодо стадіону і тепер Олімпійський перейде з державної власності у власність клубу.
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 07.10.2020 13:17
    -2
    Шо це таке? Недокомунiзували стадiона? Швидко телеграфуйте ахтiвiстам, неподобство!
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 12:51
    +2
    Десне лучше бы построить новый экономный и компакнтый стадио на 12к зрителей, чем с этой махиной что-то делать.
    digsum
      digsum, 07.10.2020 12:50
    +7
    Наконец-то. Теперь стоит показать, что борьба была не за актив, а за улучшение инфрастуктуры клуба.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 12:48
    0
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Пролітав над ним на висоті 200км
    dadlismit
      dadlismit, 07.10.2020 11:59
    -1
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Нет, он оттуда взлетал
    Bolshoi
      Bolshoi, 07.10.2020 11:59
    +3
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Он его видел из космоса
    Hemingway
      Hemingway, 07.10.2020 11:53
    -5
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    digsum
      digsum, 07.10.2020 12:50
    +7
    Наконец-то. Теперь стоит показать, что борьба была не за актив, а за улучшение инфрастуктуры клуба.
    Penal
      Penal, 07.10.2020 14:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Уже почти все попереименовали и развалили. Правильно было бы давать новые имена тем спортивным сооружениям, улицам, предприятиям, которые сами построили.....
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:19
    +3
    Як взагалі можна відсудити стадіон у держави?
    Bolshoi
      Bolshoi, 07.10.2020 11:59
    +3
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Он его видел из космоса
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:18
    +2
    Наступною схожою новиною буде - Шахтар виграв суд щодо стадіону і тепер Олімпійський перейде з державної власності у власність клубу.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 12:51
    +2
    Десне лучше бы построить новый экономный и компакнтый стадио на 12к зрителей, чем с этой махиной что-то делать.
    Vit18
      Vit18, 07.10.2020 13:18
    +1
    Sauron, 07.10.2020 12:51
    Десне лучше бы построить новый экономный и компакнтый стадио на 12к зрителей, чем с этой махиной что-то делать.
    100 відсотків!
    Sauron
    online
      Sauron, 09.10.2020 19:13
    0
    ffff, 07.10.2020 14:42
    А чем тебя Гагарин не устраивает? В тарелку насрал?
    Как минимум тем, что не имеет никакого отношения ни к Чернигову вообще, ни к стадиону в частности.
    ffff
    online
      ffff, 07.10.2020 14:42
    0
    nicksaf, 07.10.2020 14:12
    Можно задумываться о реконструкции и переименовании. Пора.
    А чем тебя Гагарин не устраивает? В тарелку насрал?
    ffff
    online
      ffff, 07.10.2020 14:40
    0
    Sauron, 07.10.2020 14:05
    Стадион открыт в 1936
    То старый, который в войну немцы разрушили. А этот реконструировали в 1960, и сдали весной 1961года.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 14:05
    0
    ffff, 07.10.2020 13:37
    Сам ты Запоребрик. Просто стадион построен, когда был первый полёт человека в космос в 1961 году, в честь его и назвали стадион.
    Стадион открыт в 1936
    Vaso
    online
      Vaso, 07.10.2020 13:21
    0
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Нiчого дивного, Чернiгiв знаходиться близько до "запоребрика," добре що не назвали iменем Ленiна.
    Sauron
    online
      Sauron, 07.10.2020 12:48
    0
    Hemingway, 07.10.2020 11:53
    Чому стадіон називається ім. Гагаріна? Там тренувався колись Гагарін?
    Пролітав над ним на висоті 200км