Василь САЧКО: «Багато футболістів вийшли на поле відразу з лікарні»

Наставник «Волині» задоволений перемогою над «Агробізнесом»

1567
0
ФК Волинь

Головний тренер «Волині» Василь Сачко прокоментував перемогу своєї команди над «Агробізнесом» (2:1) в п'ятому турі Першої ліги.

«Дуже радий, що ми сьогодні виграли. Колись це повинно було трапитися. Якщо чогось не вистачало в попередніх іграх, то сьогодні всі пазли склалися і ми здобули перемогу по ділу.

Ми грали з хорошою командою. Команда не один рік грає пристойно. Видно почерк тренера. Ми добре вивчали суперника. У першому таймі грали дуже дисципліновано. У другому таймі я б не сказав, що суперник створив багато моментів. Мандраж і суєта в обороні виявлялася після пропущеного голу. Вилучення у суперника нам не зіграло на користь. Хотілося б, щоб у таких моментах на полі був лідер, який міг би заспокоїти команду.

Все одно, дається взнаки те, що деякі футболісти вийшли на поле відразу з лікарні. Це говорить, що хлопцям потрібно набирати кондиції. Хочеться більше якості гри», - сказав Сачко.