Хімік програв Савіно в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Волейболістки з Южного тільки у другому сеті мали шанси на успіх, але теж поступилися в ньому

1087
1
CEV

Сьогодні в італійському місті Скандіччі відбувся перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів серед жінок, в якому місцевий клуб «Савіно» приймав «Хімік» з українського міста Южний.

Фаворитом цього протистояння вважаються італійки і вони відразу ж повели в першій партії 4:0. Однак незабаром гості начебто впоралися зі стартовим хвилюванням і зуміли показати суперницям, що і вони багато чого вміють у волейболі, скоротивши відставання до мінімального 8:7. А далі гравці «Савіно» знову заграли сильніше і видали вражаючу серію, довівши рахунок до 16:9 на свою користь. Результат партії був вирішений наперед і господарі майданчика взяли її без особливих проблем 25:15.

А ось другий сет вийшов найцікавішим в цьому поєдинку. Причому спочатку «Хіміку» вдалося навіть трохи полідирувати у рахунку 0:3, 5:7, 8:9. Після цього перевага перейшла до італійської команді і вже вона вийшла вперед 16:11. А коли рахунок на табло показував 21:15 на користь «Савіно», подумалось, що і цю партію вона дограє легко. Але не тут-то було. Українки завдяки, в основному, вдалій грі в атаці Юлії Бойко, а також надійному захисту, зуміли не тільки скоротити відставання, а й відіграти три сетболи, зрівнявши рахунок 24:24. На жаль, але довести справу до перемоги в сеті не вийшло - 26:24 виграли італійки.

У третій партії рівна гра була лише до рахунку 5:5. А потім на майданчику була помітна тільки одна команда «Савіно», яка стрімко пішла вперед і виграла 25:12
.
У цій грі «Хімік» грав у такому складі: Ольга Скріпак (не набрала жодного очка), Оксана Яковчук (2), Юлія Микитюк (1), Анна Кириченко (5), Юлія Бойко (12), Катерина Фролова (2) , Христина Нємцова, Аніта Сінгх (обидві - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Тайнара Еммель Рохо (1), Дар’я Степанівська (0), Жасмін Габріела Снід (0), Дар'я Велікоконь (0), Анастасія Маєвська (4), Євгенія Хобер (1).

Ліга чемпіонів ЄКВ. Сезон 2020-2021 рр.
Жінки. Другий кваліфікаційний раунд
Скандіччі (Італія)
«Савіно» (Скандіччі, Італія) - «Хімік» (Южний, Україна)

3:0 (25:15, 26:24, 25:12)

Другий матч, як і перший, пройде завтра, 7 жовтня, в Італії. Початок гри о 19.00.