ОФІЦІЙНО. Кавані став гравцем англійського Манчестер Юнайтед

Уругвайський форвард підписав з «червоними дияволами» контракт за схемою 1+1

ОФІЦІЙНО. Кавані став гравцем англійського Манчестер Юнайтед
© Twitter. Едінсон Кавані

Англійський клуб «Манчестер Юнайтед» офіційно повідомив про підписання контракту з нападаючим Едінсоном Кавані.

Уругвайський форвард підписав з «червоними дияволами» однорічний контракт з можливістю продовження ще на рік.

Кавані, який завоював «Золоту бутсу» як в Лізі 1, так і в Серії А, з моменту переїзду в Європу в 2007 році забив 341 м'яч на клубному рівні, в тому числі 35 м'ячів в Лізі чемпіонів.

Нападаючий виграв 6 чемпіонських титулів з «ПСЖ» і, забивши за клуб 200 голів у всіх турнірах, є його найкращим бомбардиром за всю історію. На міжнародному рівні Кавані виграв Кубок Америки в 2011 році і забив 50 голів в 116 матчах за збірну Уругваю.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Юнайтед

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pmelnik7788
      pmelnik7788, 06.10.2020 12:45
    -1
    kerch30, 06.10.2020 09:09
    нечем било добраться
    kerch30
      kerch30, 06.10.2020 09:09
    +5
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 06.10.2020 08:36
    а чо не в Динамо ?
    нечем било добраться
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 06.10.2020 08:36
    0
    а чо не в Динамо ?
    Trollface
    online
      Trollface, 06.10.2020 07:35
    +2
    Игрок забивной, голы будут.
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 06.10.2020 00:45
    +7
    Ох і заряджений вийде Кавані на ігри проти ПСЖ. Турнули його звідти. Тепер уругваєць покаже, що боси ПСЖ зробили велику помилку....
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 06.10.2020 00:32
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи, топ игрок.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 06.10.2020 00:32
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи, топ игрок.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 06.10.2020 00:45
    +7
    Ох і заряджений вийде Кавані на ігри проти ПСЖ. Турнули його звідти. Тепер уругваєць покаже, що боси ПСЖ зробили велику помилку....
    kerch30
    online
      kerch30, 06.10.2020 09:09
    +5
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 06.10.2020 08:36
    а чо не в Динамо ?
    нечем било добраться
    Trollface
    online
      Trollface, 06.10.2020 07:35
    +2
    Игрок забивной, голы будут.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 06.10.2020 08:36
    0
    а чо не в Динамо ?