| Оновлено 05 жовтня 2020, 15:07
251
0

Євген ПАСІЧ: «Олександрія покарала нас за розслабленість»

Футболіст «Олімпіка» підбив підсумки перемоги над командою Володимира Шарана (3:2)

251
0
ФК Олімпік Донецьк. Євген Пасіч

Захисник «Олімпіка» Євген Пасіч прокоментував перемогу своєї команди в матчі 5-го туру УПЛ з «Олександрією» (3:2).

«У першому таймі ми вийшли з хорошим бойовим настроєм. Діяли досить компактно в обороні і агресивно в атаці. Не дозволили супернику нічого створити біля наших воріт.

Маючи перевагу у вигляді трьох забитих м'ячів і червоної картки, на другий тайм вийшли розслабленими. Втратили концентрацію в ряді моментів, і «Олександрія» покарала нас за це, скориставшись нашими ж помилками. Проте, ми не сумнівалися, що зможемо домогтися перемоги. Це дуже важливі три очки...

Хочу привітати сім'ю Івана Зотька з народженням доньки, бажаю здоров'я малятку, нехай росте на радість батькам», — зазначив Пасіч.