Астон Вілла - Ліверпуль - 7:2. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 4-го туру АПЛ

20950
6
Твіттер Астон Вілли

«Астон Вілла» розгромила «Ліверпуль» в матчі 4-го туру чемпіонату Англії - 7:2. Вже до перерви бірмінгемці вели 4:1, хет-трик в їхньому складі оформив Оллі Воткінс. Після перерви господарі провели ще три м'ячі в ворота Адріана, який заміняв в рамці Аліссона.

Відзначимо, що «Ліверпуль» увійшов/вляпався в історію: діючий чемпіон країни вперше з 1953 року пропустив сім голів у матчі ліги.

Останній раз таке сталася 12 вересня 1953 року, коли чемпіон Англії «Арсенал» поступився «Сандерленду» 1:7.

Прем'єр Ліга. 4-й тур

«Астон Вілла» - «Ліверпуль» - 7:2 (4:1)
Голи
: Воткінс, 4 (1:0). Воткінс, 22 (2:0). Салах, 33 (2: 1). Макгінн, 35 (3:1). Воткінс, 39 (4:1). Барклі, 55 (5:1). Салах, 60 (5:2). Гріліш, 66 (6:2). Гріліш, 75 (7:2).

«Астон Вілла»: Мартінес, Таргетт, Мінгс, Кеш (Ель-Мохамад, 80), Конса, Барклі, Гріліш, Макгінн, Дуглас Луїс (Накамба, 80), Трезеге (Траоре, 87), Уоткінс.

«Ліверпуль»: Адріан, ван Дейк, Робертсон, Гомес (Джонс, 61), Александр-Арнолд, Вейналдум, Фабінью, Кейта (Мінаміно, 46), Фірміну (Мілнер, 68), Салах, Жота.