6 голів на виїзді. Тоттенхем з Моуріньо знищив Манчестер Юнайтед

Гаррі Кейн і Сон Хин Мін забили по два голи в ворота господарів поля

10588
10
Twitter. Жозе Моуріньо

Забивши 6 голів на виїзді, «Тоттенхем» з Жозе Моуріньо знищив «Манчестер Юнайтед» (6:1) в матчі 4-го туру АПЛ.

Команда Уле Гуннара Сульшера грала з 28-ї хвилини без вилученого форварда Антоні Марсьяля.

За «Тоттенхем» по 2 рази відзначилися Сон Хин Мін і Гаррі Кейн, ще по голу на свій рахунок записали Серж Ор'є і Тангі Ндомбеле.

Команда Моуріньо на цьому тижні провела три матчі за 6 днів та забила в них 14 голів!

АПЛ. 4-й тур

«Манчестер Юнайтед»  «Тоттенхем»  1:6

Голи: Бруну Фернандеш, 2, пен  – Ндомбеле, 4, Сон Хин Мін, 7, 37, Кейн, 30, 79 (пен.), Ор'є, 51.

«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Шоу, Магуайр, Байї, Ван-Біссака, Погба, Матич (Фред, 46), Бруну Фернандеш (Мактоміней, 46), Марсьяль, Решфорд, Грінвуд (ван де Бек, 68).

«Тоттенхем»: Льоріс, Ор'є, Санчес, Регілон, Сиссоко, Хейбьєрг, Дайєр, Ндомбеле (Аллі, 69), Сон Хин Мін (Дейвіс, 73), Ламела (Лукас Моура, 46), Кейн.

Попереждення: Ламела, 32. Байї, 63. Шоу, 84.

Вилучення: Марсьяль, 28.

Суддя: Тейлор.