Ліга чемпіонів. Брест шокує ПСЖ, Барселона йде без втрат

Білоруський клуб переміг одного з головних фаворитів турніру

4127
0
handball-world.news

Завершився третій тур Ліги чемпіонів. Найбільша сенсація ігрового дня, та й усього поточного турніру відбулася в Бресті, де чемпіон Білорусі сенсаційно обіграв французький «ПСЖ» за який виступають безліч зірок європейського гандболу. «Мєшков Брест» з самого початку нав'язав французам запеклу боротьбу і вже в другій половині першого тайму вийшов вперед на п'ять м'ячів. У другому таймі гості зрівняли рахунок, але після відбувся ще один ударний відрізок від брестчан, які відірвалися в рахунку на чотири м'ячі. «ПСЖ» скоротив відставання до мінімуму, але на більше зіркових гостей не вистачило. Найрезультативнішим у складі господарів з сімома голами в активі став білоруський правий крайній Микита Вайлупов, який потихеньку перетворюється на зірку європейського гандболу.

І знову в групі А не обійшлося без переносів. Цього разу через коронавірусні обмеження був перенесений матч між угорським «Піком» і північномакедонським «Вардаром 1961». На даний момент в турнірній таблиці спостерігається хаос. Кількість зіграних матчів у команд різниться від одного до трьох. Якщо так піде і далі, то незабаром в календарі ігор настане повний колапс.

Проте всі матчі зіграні в групі В, де за результатами трьох турів встановилося тривладдя на верхівці турнірної таблиці. У центральному матчі туру в октеті В іспанська «Барселона» впевнено обіграла в гостях французький «Нант» - 35:27. Французів вистачило на півтора тайми, під час яких вони трималися від іспанців на невеликій відстані двох-трьох забитих м'ячів. Але в ендшпілі гри гості включили максимальні оберти, тоді як гравці «Нанта», навпаки, почали не реалізовувати велику кількість атак. Результат не змусив себе довго чекати і підсумкове перевага «Барселони» склала вісім м'ячів. Найрезультативнішим гравцем матчу став французький правий напівсередній іспанської «Барселони» Діка Мем, на рахунку якого сім результативних атак.