Ігор СУРКІС: «Супряга не продається. По Миколенку і Циганкову нема запитів»

Президент «Динамо» - про можливі продажі клубу

Ігор СУРКІС: «Супряга не продається. По Миколенку і Циганкову нема запитів»
© ФК Динамо Київ. Владислав Супряга

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс спростував чутки про можливий перехід Владислава Супряги в «Болонью»:

«Що стосується Супряги, то я скажу чітко - він не продається. Не слухайте Михайловича, агентів, напіваферистів і інших людей, у яких немає інформації з цього питання.

«Динамо» не отримувало офіційних запитів ні по Супрязі, ні по Миколенку, ні по Циганкову. А навіть якщо б і отримало, я б зробив все, щоб утримати Супрягу. Він потрібен нам для вирішення серйозних завдань».

Раніше Суркіс прокоментував підсумки жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 02.10.2020 10:31
    0
    lenares85, 01.10.2020 23:52
    По Миколенко и Циганкову серйозные предложений может и не было, а по Супряге же там неплнятка с арендой. Все зависит как сыграют в ЛЧ несли далеко зайдут то и предложения будут
    "далеко зайдут" ?
    это в каком месте они далеко зайдут... или ты веришь, что ДК сможет выбить Ювентус или Барсу
    romeo_xai
      romeo_xai, 02.10.2020 08:29
    +2
    В цьому то і проблема Ігорька, що не продає футболістів, тим самим не дає розвиваться молодим. Щоразу на одні й ті самі граблі наступає
    Maks7777
      Maks7777, 02.10.2020 03:01
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 01.10.2020 23:49
    А у тебя есть на руках оф предложения по игрокам , ты их агент ? Или работник клуба , расскажи пожалуйста?
    Не умничай гей ,гейфани,,,а то раскукорекался!Сказали же тебе, по бревну запросов не было,бревно будет и дальше играть в Динамо!!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 02.10.2020 01:08
    -6
    дебіл, бля, жидовський! сцука, не дасть нікому розвиватись ублюдок опзежешний!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:59
    -14
    Коментар згорнуто. Показати
    Это супряжное бревно никому и не нужно.
    lenares85
    online
      lenares85, 01.10.2020 23:52
    +2
    По Миколенко и Циганкову серйозные предложений может и не было, а по Супряге же там неплнятка с арендой. Все зависит как сыграют в ЛЧ несли далеко зайдут то и предложения будут
    jekаfunny
      jekаfunny, 01.10.2020 23:49
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ko5852000, 01.10.2020 23:40
    Просто піздабол , як так то відпускаю всіх і продаю і головний тренер не проти ,якщо буде норм пропозиція а тут як завжди, ніхто не продається,будуть седіти до 27 як Ярмола!!!
    А у тебя есть на руках оф предложения по игрокам , ты их агент ? Или работник клуба , расскажи пожалуйста?
    BaZia
    online
      BaZia, 01.10.2020 23:46
    +1
    Появится клуб который вывалит 20 млн. продаст
    ko5852000
      ko5852000, 01.10.2020 23:40
    -3
    Просто піздабол , як так то відпускаю всіх і продаю і головний тренер не проти ,якщо буде норм пропозиція а тут як завжди, ніхто не продається,будуть седіти до 27 як Ярмола!!!
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:27
    +5
    Сказал как отрезал Ну теперь уже точно понятно что нужен, за такой период брать новых форвардов уже может и не выйти вообще да и тут свой для чего-то покупался
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:27
    +5
    Сказал как отрезал Ну теперь уже точно понятно что нужен, за такой период брать новых форвардов уже может и не выйти вообще да и тут свой для чего-то покупался
    romeo_xai
      romeo_xai, 02.10.2020 08:29
    +2
    В цьому то і проблема Ігорька, що не продає футболістів, тим самим не дає розвиваться молодим. Щоразу на одні й ті самі граблі наступає
    lenares85
    online
      lenares85, 01.10.2020 23:52
    +2
    По Миколенко и Циганкову серйозные предложений может и не было, а по Супряге же там неплнятка с арендой. Все зависит как сыграют в ЛЧ несли далеко зайдут то и предложения будут
    BaZia
    online
      BaZia, 01.10.2020 23:46
    +1
    Появится клуб который вывалит 20 млн. продаст
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 02.10.2020 10:31
    0
    lenares85, 01.10.2020 23:52
    По Миколенко и Циганкову серйозные предложений может и не было, а по Супряге же там неплнятка с арендой. Все зависит как сыграют в ЛЧ несли далеко зайдут то и предложения будут
    "далеко зайдут" ?
    это в каком месте они далеко зайдут... или ты веришь, что ДК сможет выбить Ювентус или Барсу