ВІДЕО. Це фіаско, братан. Копенгаген провів курйозний автогол з Рієкою

Справа Селезньова живе, кривдникам «Колоса» дуже фартить й у Данії

ВІДЕО. Це фіаско, братан. Копенгаген провів курйозний автогол з Рієкою
© Twitter

У матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи данський «Копенгаген» зустрічався з хорватською «Рієкою» (0:1).

На 20-й хвилині господарі поля допустили низку курйозних промахів, дружно падаючи на поле, і в підсумку захисник Петер Анкерсен зафутболив м'яч у свої ворота після удару Франко Андріяшевича в поперечину.

Нагадаємо, в 3-му раунді «Рієка» обіграла «Колос» з Ковалівки (2:0 д.ч.), причому Євген Селезньов пробачив суперника із забійної позиції.

ВІДЕО. 0:1. Петер Анкерсен, 20 хв (автогол).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.10.2020 13:47
    +1
    Они втроём гнались за нападающим чтобы забить .... Один оказался удачнее друзей
    Istm
      Istm, 02.10.2020 11:36
    +1
    і головне, що на місці Рієки мав бути Колос.
    Селезньов, ау! годують гарно?
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 02.10.2020 11:34
    0
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 02.10.2020 01:18
    +3
    Пипец🤣🤣🤣
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:54
    +8
    И только наши дубы типа жирного тунца не могут забить, при следуя цель между прочим, а не наоборот
    Comrade Me
      Comrade Me, 01.10.2020 23:37
    +8
    Это трындец, и музыка в тему
    ManUtd
    online
      ManUtd, 01.10.2020 23:10
    +8
    Не хватало только цирковых слонов, а так весь "Дю Солей" в полном сборе
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 01.10.2020 23:08
    +17
    аааа)))) я ржу))) тут без комментариев)))
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 01.10.2020 22:54
    +12
    Под такой гол только музыка из Бенни Хилла и подходит Автору зачёт!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 01.10.2020 22:51
    +22
    Вот, Евгений, как надо было забивать из такой позиции...
    VK-Sport
      VK-Sport, 01.10.2020 22:50
    +13
    недавно в Голландии был промах века, а это наверное курьезный гол века!
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 01.10.2020 22:47
    +6
    От же фартовые....2006 год вспоминается на ЧМ....
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.10.2020 22:42
    +30
    весь гол-сплошной сюр-ощущене что Риека вудузанимается
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.10.2020 22:42
    +30
    весь гол-сплошной сюр-ощущене что Риека вудузанимается
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 01.10.2020 22:51
    +22
    Вот, Евгений, как надо было забивать из такой позиции...
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 01.10.2020 23:08
    +17
    аааа)))) я ржу))) тут без комментариев)))
    VK-Sport
      VK-Sport, 01.10.2020 22:50
    +13
    недавно в Голландии был промах века, а это наверное курьезный гол века!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 01.10.2020 22:54
    +12
    Под такой гол только музыка из Бенни Хилла и подходит Автору зачёт!
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:54
    +8
    И только наши дубы типа жирного тунца не могут забить, при следуя цель между прочим, а не наоборот
    Comrade Me
      Comrade Me, 01.10.2020 23:37
    +8
    Это трындец, и музыка в тему
    ManUtd
    online
      ManUtd, 01.10.2020 23:10
    +8
    Не хватало только цирковых слонов, а так весь "Дю Солей" в полном сборе
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 01.10.2020 22:47
    +6
    От же фартовые....2006 год вспоминается на ЧМ....
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 02.10.2020 01:18
    +3
    Пипец🤣🤣🤣
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.10.2020 13:47
    +1
    Они втроём гнались за нападающим чтобы забить .... Один оказался удачнее друзей
    Istm
      Istm, 02.10.2020 11:36
    +1
    і головне, що на місці Рієки мав бути Колос.
    Селезньов, ау! годують гарно?
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 02.10.2020 11:34
    0