Кияни побачать Мессі і Роналду. Єврокубки в Украні будуть з глядачами

За словами Павелка, вболівальники повернуться на трибуни і в матчах збірної

Кияни побачать Мессі і Роналду. Єврокубки в Украні будуть з глядачами
© Facebook

Президент УАФ Андрій Павелко підтвердив рішення, що матчі збірної, Ліги чемпіонів та Ліги Європи в Україні пройдуть з глядачами.

«Вболівальники повертаються на трибуни в міжнародних матчах. Матчі національної збірної України проти Німеччини та Іспанії на НСК Олімпійський, як і інші матчі Ліги націй, зможуть відвідати глядачі. Також з глядачами будуть проходити і поєдинки Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні разом з колегами з Виконкому УЄФА. Дозволяється реалізація до 30% квитків від загальної кількості місць на стадіоні. Надзвичайно важливе рішення УЄФА, яке повертає всім нам неймовірні футбольні емоції і можливість підтримати нашу збірну і наші клуби в єврокубках.

Це те, про що вже півроку мріють мільйони вболівальників України. Для реалізації цієї мрії команда УАФ доклала неймовірних зусиль. Всі ці півроку спільно з МОЗ і особисто міністром Максимом Степановим ми вели безперервну роботу, працювали над медичним протоколом і зуміли вже в середині літа повернути вболівальників на матчі плей-оф УПЛ. Пізніше нам вдалося отримати дозвіл на проведення в Україні міжнародних матчів за участі глядачів. 

Паралельно велась безперервна і кропітка робота в УЄФА, зокрема питання повернення глядачів на трибуни ми обговорювали з колегами на Виконкомі УЄФА, який відбувся нещодавно в Будапешті. І ось закономірне і таке важливе рішення!  Вітаю наших вболівальників і всю футбольну Україну з цієї перемогою!».

За підсумками жеребкування Ліги чемпіонів київське «Динамо» зіграє в групі G проти «Ювентуса» з Кріштіану Роналду, «Барселони» з Ліонелем Мессі і «Ференцвароша» під керівництвом Сергія Реброва.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Zhorik678
      Zhorik678, 02.10.2020 05:45
    0
    вот теперь пусть покажут свой уровень дк и шахта и не надо вспоминать кто обосрался с колосом или интером и др обсуждайте игры а не соревнуйтесь кто кого больше отматерит
    Oleg Savchuk
      Oleg Savchuk, 02.10.2020 00:56
    0
    А дирявий Фекаліюк побачить зад попочленца
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 23:55
    +4
    Omen, 01.10.2020 23:39
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    Акцент делался на матчи ДК . В основном на матче будут киевляне и коренные, болельщики Динамо Киев. Не думаю что где-то в Ордло есть желающие поехать на матчи Киева.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 23:42
    +5
    Maks7777, 01.10.2020 23:41
    Ты прав!!!Киевлян уже и не осталось!!
    а куда они делись, кацап?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 23:42
    +6
    Omen, 01.10.2020 23:39
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    тут каждый донбасяцкий беженец себя киевлянином называет
    Maks7777
      Maks7777, 01.10.2020 23:41
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Omen, 01.10.2020 23:39
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    Ты прав!!!Киевлян уже и не осталось!!
    Omen
      Omen, 01.10.2020 23:39
    -10
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    Maks7777
      Maks7777, 01.10.2020 23:32
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Алексей Голяченко, 01.10.2020 23:18
    Ржавый, как оно осознавать что ваше давно забытое,заброшенное в разрухе и арендованное, чужое и не родное но дорогое? Сами виноваты.
    Упоротый попрыгай попустит
    marka1806
      marka1806, 01.10.2020 23:23
    +2
    Нереально крутая новость
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 23:18
    +7
    Maks7777, 01.10.2020 22:54
    МДа Динамо на нашем стадионе всякие Месси и Роналдо ,Зубковы будут петушиить )))
    Ржавый, как оно осознавать что ваше давно забытое,заброшенное в разрухе и арендованное, чужое и не родное но дорогое? Сами виноваты.
    bonv
    online
      bonv, 01.10.2020 23:01
    +6
    Українці зможуть відвідувати матчі Динамо Київ. Не тільки кияни.
    Maks7777
      Maks7777, 01.10.2020 22:57
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:56
    Кацап, матч что в Уфе будет?
    Как у тебя подгорает собака
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:56
    +5
    Maks7777, 01.10.2020 22:54
    МДа Динамо на нашем стадионе всякие Месси и Роналдо ,Зубковы будут петушиить )))
    Кацап, матч что в Уфе будет?
    Maks7777
      Maks7777, 01.10.2020 22:54
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    МДа Динамо на нашем стадионе всякие Месси и Роналдо ,Зубковы будут петушиить )))
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:47
    +6
    Алексей Голяченко, 01.10.2020 22:44
    Кроты, это редкий вид завезенный с Донецка
    аа, беженцы немытые. Тогда понятно
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 22:44
    +10
    Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:34
    А кто еще?
    Кроты, это редкий вид завезенный с Донецка
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:34
    -2
    bonv, 01.10.2020 22:29
    Не тільки кияни...
    А кто еще?
    bonv
    online
      bonv, 01.10.2020 22:29
    +2
    Не тільки кияни...
    Sonnenaufgang
      Sonnenaufgang, 01.10.2020 22:24
    +7
    Лучше увидеть Месси и Роналду, чем Левандовски. Показатель 1,5 гола за игру просто убийственный для конкурентов.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 22:44
    +10
    Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:34
    А кто еще?
    Кроты, это редкий вид завезенный с Донецка
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 23:18
    +7
    Maks7777, 01.10.2020 22:54
    МДа Динамо на нашем стадионе всякие Месси и Роналдо ,Зубковы будут петушиить )))
    Ржавый, как оно осознавать что ваше давно забытое,заброшенное в разрухе и арендованное, чужое и не родное но дорогое? Сами виноваты.
    Sonnenaufgang
      Sonnenaufgang, 01.10.2020 22:24
    +7
    Лучше увидеть Месси и Роналду, чем Левандовски. Показатель 1,5 гола за игру просто убийственный для конкурентов.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 23:42
    +6
    Omen, 01.10.2020 23:39
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    тут каждый донбасяцкий беженец себя киевлянином называет
    bonv
    online
      bonv, 01.10.2020 23:01
    +6
    Українці зможуть відвідувати матчі Динамо Київ. Не тільки кияни.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:47
    +6
    Алексей Голяченко, 01.10.2020 22:44
    Кроты, это редкий вид завезенный с Донецка
    аа, беженцы немытые. Тогда понятно
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 23:42
    +5
    Maks7777, 01.10.2020 23:41
    Ты прав!!!Киевлян уже и не осталось!!
    а куда они делись, кацап?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.10.2020 22:56
    +5
    Maks7777, 01.10.2020 22:54
    МДа Динамо на нашем стадионе всякие Месси и Роналдо ,Зубковы будут петушиить )))
    Кацап, матч что в Уфе будет?
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 01.10.2020 23:55
    +4
    Omen, 01.10.2020 23:39
    Опять какой-то ДКдрочер писал статью. Какие киевляне? Киевляне это не вся Украина.
    Акцент делался на матчи ДК . В основном на матче будут киевляне и коренные, болельщики Динамо Киев. Не думаю что где-то в Ордло есть желающие поехать на матчи Киева.
    marka1806
      marka1806, 01.10.2020 23:23
    +2
    Нереально крутая новость
    bonv
    online