В наступному раунді Ліги чемпіонів Хімік зіграє з італійською Савіно

На українських волейболісток очікує зустріч зі складним суперником

456
0
CEV

Після загальної перемоги над кам'янським СК «Прометей» в першому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів сезону 2020-2021 років з рахунком 3:1 і 3:0, волейболісткам южненського «Хіміка» у другому кваліфікаційному раунді дістався дуже серйозний суперник в особі італійської команди «Савіно» з міста Скандіччі.

Досить сказати, що в минулому євросезоні італійки виступали в груповому турнірі Ліги чемпіонів, посівши з 13 очками друге місце в своїй групі. Далі команда «Савіно» вийшла до 1/4 фіналу, де повинна була грати з турецьким клубом «Екзачібаші», але через пандемію коронавірусу турнір не був завершений. В нинішньому розіграші в першому кваліфікаційному раунді італійські волейболістки двічі без особливих проблем перемогли сербський «Тент» з однаковим рахунком 3:0.

Якщо ж говорити в цілому про історію цієї італійської команди, то для неї це вже третій поспіль виступ в найпрестижнішому європейському кубковому турнірі. Ще раніше в сезоні 2018-2019 років «Савіно» також вийшла до чвертьфіналу, вигравши групу D. Однак на шляху до півфіналу італійки за сумою двох матчів поступилися ще одній турецькій команді «Фенербахче» 1:3 і 2:3.

Перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між «Хіміком» і «Савіно» має відбутися в італійській Флоренції в період з 6 по 8 жовтня (точна дата поки не визначена), а матч-відповідь пройде в Южному Одеської області в період з 13 по 15 жовтня .

Крім вищеназваних колективів боротьбу за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів також продовжують «ЛКС Лодзь» (Польща), «Кальцит» (Словенія), «Динамо» М (Росія) і «Альянс» (Німеччина). Майже всі вони пройшли далі через неявку суперниць, в основному, внаслідок того, що у тих були проблеми з тестами гравців на наявність коронавірусу.

Ось всі результати першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів серед жінок:

Ліга чемпіонів ЄКВ. Сезон 2020-2021 рр.
Жінки. Перший кваліфікаційний раунд
«Хімік» (Южний, Україна) - СК «Прометей» (Кам'янське, Україна)

3:1 (14:25, 25:18, 25:22, 25:17)
3:0 (25:20, 25:19, 25:19)

«Савіно» (Скандіччі, Італія) - «Тент» (Обреновац, Сербія)
3:0 (25:14, 25:21, 25:17)
3:0 (25:23, 25:17, 25:14)

«Хапоель» (Квар-Сава, Ізраїль) - «ЛКС» (Лодзь, Польща)

0:3 - технічна поразка

«Младость» (Хорватія) - «Кальцит» (Камник, Словенія)

«Альянс» (Штутгарт, Німеччина) - «Мінчанка» (Мінськ, Білорусь)
3:0 - технічна перемога

«Вашаш» (Будапешт, Угорщина) - «Динамо» (Москва, Росія)
0:3 (13:25, 23:25 17:25)

Пари команд другого кваліфікаційного раунду:

«Хімік» - «Савіно»
«ЛКС» - «Кальцит»
«Альянс» - «Динамо»

Матчі пройдуть в період з 6 по 8 жовтня і в період з 13 по 15 жовтня.

До групового турніру Ліги чемпіонів виходять переможці цих пар.

(6)

Проривний успіх. Зоря мінімально здолала Колос у Ковалівці
Футбол | 09 травня 2024, 18:00 11

Луганська команда під орудою Юрія Коваля вперше з перемогла на виїзді в цьому сезоні