Шахтар: Коноплянка і Степаненко працюють за індивідуальною програмою

Команда готується до матчу з «Десною»

Шахтар: Коноплянка і Степаненко працюють за індивідуальною програмою
© shakhtar.com

Після перемоги над «Олімпіком» гравці «Шахтаря» отримали вихідний, а сьогодні повернулися до тренувальної роботи. Перед тренуванням футболісти, тренери та персонал, задіяні в підготовці до матчів, здали ПЛР-тести на COVID-19.

Відзначимо, що з першою командою тренувався капітан молодіжного складу «Шахтаря» Георгій Судаков.

Індивідуально, крім Ісмаїлі, Малишева, Вакули та Коноплянки, займалися Степаненко, Кривцов, Фернандо і Маркос Антоніо.

Матч «Десна» - «Шахтар» відбудеться 4 жовтня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 29.09.2020 20:34
    +1
    Олег Тимофеюк, 29.09.2020 18:56
    Здоровья парням.
    Тобі теж здоров'я !
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.09.2020 20:20
    +3
    Коноплянку - с Днем рождения! Главное - здоровья!
    Alex86 1
      Alex86 1, 29.09.2020 19:23
    -1
    ihor7003, 29.09.2020 19:14
    Степе скорейшего выздоровления! Коноплянка надеюсь не сможет сыграть за сборную! Евгению пора бы уже в Турцию доигрывать!
    та кому он там нужен, коньяспору какому-то разве шо, так з/п ж платить надо не малую
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.09.2020 19:17
    +1
    С таким лазаретом Шахтарю против Десны ничего не светит.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.09.2020 19:14
    -2
    Степе скорейшего выздоровления! Коноплянка надеюсь не сможет сыграть за сборную! Евгению пора бы уже в Турцию доигрывать!
    Leo Leo
      Leo Leo, 29.09.2020 19:01
    +1
    Надеюсь по разным программам,Стёпа нам очень нужен!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 29.09.2020 18:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Здоровья парням.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 29.09.2020 20:20
    +3
    Коноплянку - с Днем рождения! Главное - здоровья!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 29.09.2020 20:34
    +1
    Олег Тимофеюк, 29.09.2020 18:56
    Здоровья парням.
    Тобі теж здоров'я !
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.09.2020 19:17
    +1
    С таким лазаретом Шахтарю против Десны ничего не светит.
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 29.09.2020 19:01
    +1
    Надеюсь по разным программам,Стёпа нам очень нужен!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 29.09.2020 18:56
    0