Стало відомо, в якій формі Динамо зіграє з Гентом

Кияни вийдуть на матч у білих футболках і білих шортах

Стало відомо, в якій формі Динамо зіграє з Гентом
© ФК Динамо Київ

У вівторок, о 22:00, київське «Динамо» прийме бельгійський «Гент» у межах матчу-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2020/2021.

Вранці у день гри під час онлайн-зустрічі представників команд і УЄФА було затверджено, в яких комплектах форми суперники вийдуть на поле НСК «Олімпійський».

Як і в першому матчі, який відбувся минулого тижня в Генті, київське «Динамо» зіграє в білій формі (голкіпер — у чорному комплекті), тоді як гості з Бельгії — у синьому екіпіруванні (голкіпер — у червоному).

Для динамівців день розпочався з тренування та теоретичного заняття, а безпосередньо перед виїздом на стадіон тренерський штаб «Динамо» проведе заключну установку на гру.

Згідно прогнозу синоптиків, на час початку матчу у Києві очікується хмарна погода та 16°C, ближче до кінця доби можливий дощ.

У першому матчі київське «Динамо» перемогло «Гент» із рахунком 2:1. Володар путівки до групового раунду Ліги чемпіонів визначиться за підсумками двоматчевого протистояння.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 29.09.2020 17:00
    -1
    DK1961, 29.09.2020 16:49
    Интересно, в лексиконе этого дыбила есть ещё слова, кроме шуб, автобусов и (естественно для него) мата?
    Чуть больше,чем у Эллочки-людоедки:
    -прыгать
    -будка
    -днонамо
    ....
    Смысл некоторых не понимает и сам
    DK1961
      DK1961, 29.09.2020 16:49
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 29.09.2020 14:58
    Зачем нам знать какого цвета будет автобус?
    Интересно, в лексиконе этого дыбила есть ещё слова, кроме шуб, автобусов и (естественно для него) мата?
    con clusion
    online
      con clusion, 29.09.2020 14:58
    +1
    Надо было не стирать на удачу... Как и не бриться.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 29.09.2020 14:58
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Зачем нам знать какого цвета будет автобус?
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 29.09.2020 14:54
    0
    Александр Шевченко, 29.09.2020 14:20
    А нафиг они третий комплект формы представляли? Хоть бы раз сыграли в нем сыграли
    Ну типа же если совпадает домашняя и выездная по цветам то кто-то ( я думаю гости ) играют в третьем комплекте... Нет ?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 29.09.2020 14:20
    -5
    А нафиг они третий комплект формы представляли? Хоть бы раз сыграли в нем сыграли
    bonv
    online
      bonv, 29.09.2020 14:02
    +4
    Білі розпочинають і виграють. Хай так і буде.
    bonv
    online
      bonv, 29.09.2020 14:02
    +4
    Білі розпочинають і виграють. Хай так і буде.
    con clusion
    online
      con clusion, 29.09.2020 14:58
    +1
    Надо было не стирать на удачу... Как и не бриться.
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 29.09.2020 14:54
    0
    Александр Шевченко, 29.09.2020 14:20
    А нафиг они третий комплект формы представляли? Хоть бы раз сыграли в нем сыграли
    Ну типа же если совпадает домашняя и выездная по цветам то кто-то ( я думаю гости ) играют в третьем комплекте... Нет ?