27.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Колос та Інгулець зіграли без забитих м'ячів

Команди розписали невиразну «нульовку»

Колос та Інгулець зіграли без забитих м'ячів

Після виснажливого виїзного поєдинку Ліги Європи ковалівський «Колос» змушений був повертатися до українських реалій. У матчі 4-го туру Прем'єр-ліги команда приймала «Інгулець».

Нагадаємо, в четвер під проливним дощем підопічні Руслана Костишина вистояли 90 хвилин у Хорватії проти «Рієки». Але поступилися, двічі пропустивши в овертаймі. Тому було цікаво: як швидко команда відновиться після прикрої поразки.

Наставник «Колоса» вирішив проблему кардинально. На поле проти «Інгульця» вийшли тільки три футболісти, які починали поєдинок Ліги Європи. Наскільки такий склад «основний», сказати важко. Суперником був «Інгулець», який зробив ставку на оборону.

У підсумку весь перший тайм пройшов в боротьбі за центр поля. Жодна з команд не досягла успіху. Ну хіба що «Колос» на правах господарів заробив невелику перевагу. 55:45% у володінні м'ячем, 3:2 за кутовими. При цьому гості нанесли свій перший і єдиний удар в площину воріт на 28-й хвилині - воротар без проблем впіймав м'яч після пострілу Козака. В активі господарів теж був тільки один точний удар - на 35-й хвилині Ільїн пробив низом, і голкіпер також легко впорався з ударом. Тому 0:0 до перерви виглядали цілком справедливим результатом.

І друга половина зустрічі пройшла в схожому ключі. Тренери почали проводити заміни після години ігрового часу, а до цього футболісти не створили нічого, що навіть віддалено нагадувало б небезпечний момент. Однак коли на полі з'явилися свіжі виконавці, посвіжішала й гра! Протягом хвилини команди обмінялися гострими випадами. Запорожець замикав небезпечний простріл Щедрого - і послав м'яч трохи вище воріт. В атаці у відповідь Лисенко з льоту пробив під поперечину - воротар потягнув непростий удар.

Можна сказати, що за останні хвилин 10-12 зустрічі команди створили більше, ніж за весь попередній час матчу. Однак все одно цього було недостатньо для того, щоб забити. В цілому можна констатувати, що перемоги не заслужили ні господарі, ні гості. 0:0 за мінімуму ударів - цілком справедливий результат зустрічі.

«Колос» набрав 7 очок і піднявся на 5-ту сходинку в турнірній таблиці. 4 жовтня команда приймає «Маріуполь». «Інгулець» з трьома балами на 10-му місці, а 3 жовтня «козаки» чекають в гості «Минай».

Українська Прем'єр-ліга. 4-й тур.

«Колос» - «Інгулець» – 0:0

 Євген Селезньов (20) - Владислав Лупашко (83), Микола Квасний (85).

«Колос»: Євген Волинець - Олександр Чорноморець, Максим Максименко, Євген Новак - Денис Костишин (Євген Ісаєнко, 61), Микита Кравченко, Євген Морозко (Денис Антюх, 61), Павло Ореховський, Вадим Мілько, Олег Ільїн (Євген Смирний, 73 ) - Євген Селезньов (Володимир Лисенко, 73).

«Інгулець»: Богдан Шуст - Максим Ковальов, Денис Балан, Олександр Кучеренко - Олександр Козак (Оскар Мкомола, 72), Віталій Павлов, Євген Запорожець (Володимир Білоцерківець, 87), Ілля Коваленко (Артем Щедрий, 72), Владислав Лупашко, Олег Синегуб (Микола Квасний, 41) - Ніка Сичинава (Олександр Мишуренко, 87).

Стадіон: «Колос» (Ковалівка).

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 28.09.2020 03:01
    0
    Maks7777, 28.09.2020 01:29
    Чпокнули ты не ошибся,,чпоккнул вас колосок с села 2-0,а если с рухом оступились ну точно Не позорились мы не проигрывали селу!!!!
    Не ошибся. "Восточную Барселону" чпокнул вчерашний клуб Первой лиги, который даже вничью ни с кем не может сыграть, кроме Шльюхтера
    И лучше проиграть команде из села, но за которую играют профессиональные футболисты, показывающие определенный результат в еврокубках, чем проиграть колхозникам из какого-нибудь Лос-Анджелеса.
    Maks7777
      Maks7777, 28.09.2020 01:29
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    SportsMan, 27.09.2020 23:38
    Читай мемуары игроков Руха "Как мы летели все подряд, но чпокнули шлюхтер"
    Чпокнули ты не ошибся,,чпоккнул вас колосок с села 2-0,а если с рухом оступились ну точно Не позорились мы не проигрывали селу!!!!
    SportsMan
      SportsMan, 27.09.2020 23:38
    +4
    Maks7777, 27.09.2020 22:35
    Что за ГаВ с будки)),,мемуары Соля читай как проиграть селу Это история от нее не уйти)))
    Читай мемуары игроков Руха "Как мы летели все подряд, но чпокнули шлюхтер"
    rosti79
      rosti79, 27.09.2020 23:12
    +5
    "Войско сбунтовалось , говорят Царь то не настоящий!!!"
    Maks7777
      Maks7777, 27.09.2020 22:35
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Andre066, 27.09.2020 22:03
    А вы учитесь у колоса и десны танцоры первые 25 минут рух ломать пока вы лидеры Донецкой области младших бьёте братьев Это всё что вы можете
    Что за ГаВ с будки)),,мемуары Соля читай как проиграть селу Это история от нее не уйти)))
    Andre066
    online
      Andre066, 27.09.2020 22:03
    0
    Maks7777, 27.09.2020 21:43
    Учитесь у ингульца как надо хотябы не. Проигратьь Колосу с села!!!
    А вы учитесь у колоса и десны танцоры первые 25 минут рух ломать пока вы лидеры Донецкой области младших бьёте братьев Это всё что вы можете
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.09.2020 21:56
    +3
    Ингулец побьет все рекорды по количеству ничьих за сезон!
    polesse2000
      polesse2000, 27.09.2020 21:45
    +3
    Вопрос только 1 для тренерского штаба "Колоса": вы Исаенка для чего брали в аренду?
    Maks7777
      Maks7777, 27.09.2020 21:43
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    JulikoB, 27.09.2020 21:32
    Пока тунец в составе, не будет побед.
    Учитесь у ингульца как надо хотябы не. Проигратьь Колосу с села!!!
    Владимир Коновалец
    online
      Владимир Коновалец, 27.09.2020 21:40
    +2
    Молодший Дердо знову в прольоті - ніхто не виграв, а за нічію ніхто не плате. Так людина з голоду може померти.
    Andre066
    online
      Andre066, 27.09.2020 21:38
    +8
    axylinam, 27.09.2020 21:36
    А "царь" почему молчит,пора бить рекорд
    Рекорд бережет на матч с Шахтарем
    axylinam
      axylinam, 27.09.2020 21:36
    +8
    А "царь" почему молчит,пора бить рекорд
    JulikoB
      JulikoB, 27.09.2020 21:32
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Пока тунец в составе, не будет побед.
    Andre066
    online
      Andre066, 27.09.2020 21:38
    +8
    axylinam, 27.09.2020 21:36
    А "царь" почему молчит,пора бить рекорд
    Рекорд бережет на матч с Шахтарем
    axylinam
      axylinam, 27.09.2020 21:36
    +8
    А "царь" почему молчит,пора бить рекорд
    JulikoB
      JulikoB, 27.09.2020 21:32
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Пока тунец в составе, не будет побед.
    rosti79
      rosti79, 27.09.2020 23:12
    +5
    "Войско сбунтовалось , говорят Царь то не настоящий!!!"
    SportsMan
      SportsMan, 27.09.2020 23:38
    +4
    Maks7777, 27.09.2020 22:35
    Что за ГаВ с будки)),,мемуары Соля читай как проиграть селу Это история от нее не уйти)))
    Читай мемуары игроков Руха "Как мы летели все подряд, но чпокнули шлюхтер"
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.09.2020 21:56
    +3
    Ингулец побьет все рекорды по количеству ничьих за сезон!
    polesse2000
      polesse2000, 27.09.2020 21:45
    +3
    Вопрос только 1 для тренерского штаба "Колоса": вы Исаенка для чего брали в аренду?
    Владимир Коновалец
    online
      Владимир Коновалец, 27.09.2020 21:40
    +2
    Молодший Дердо знову в прольоті - ніхто не виграв, а за нічію ніхто не плате. Так людина з голоду може померти.
    SportsMan
      SportsMan, 28.09.2020 03:01
    0
    Maks7777, 28.09.2020 01:29
    Чпокнули ты не ошибся,,чпоккнул вас колосок с села 2-0,а если с рухом оступились ну точно Не позорились мы не проигрывали селу!!!!
    Не ошибся. "Восточную Барселону" чпокнул вчерашний клуб Первой лиги, который даже вничью ни с кем не может сыграть, кроме Шльюхтера
    И лучше проиграть команде из села, но за которую играют профессиональные футболисты, показывающие определенный результат в еврокубках, чем проиграть колхозникам из какого-нибудь Лос-Анджелеса.
    Andre066
    online
      Andre066, 27.09.2020 22:03
    0
    Maks7777, 27.09.2020 21:43
    Учитесь у ингульца как надо хотябы не. Проигратьь Колосу с села!!!
    А вы учитесь у колоса и десны танцоры первые 25 минут рух ломать пока вы лидеры Донецкой области младших бьёте братьев Это всё что вы можете