27.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Європа не зламала. Десна на своєму полі розібралася з Рухом

Чернігівський клуб здобув перемогу над дебютантом УПЛ

Європа не зламала. Десна на своєму полі розібралася з Рухом
© facebook.com/desnafc

Після сенсаційної нічиї у минулому турі з «Шахтарем» головний тренер «Руху» Іван Федик вирішив на поєдинок у Чернігові не змінювати стартовий склад. А керманич «Десни» Олександр Рябоконь після поразки від «Вольфсбурга» зробив певні зміни: замість Гітченка, Картушова і Будківського на поле вийшли Єрмаков, Мудрик та Дегтярьов. Причому для Мудрика це була перша поява в стартовому складі «Десни».

Господарі поля активніше розпочали гру і Тамм, випередивши Бандуру, пробив над поперечиною воріт. Почав пристрілюватись по воротах і Гуцуляк, удар якого зумів парирувати воротар. А після наступного удару Гуцуляка м’яч влучив у руку Гліги, і арбітр призначив пенальті. Це був 1-й в УПЛ пенальті у ворота «Руху». Тотовицький лише вдруге в чемпіонатах пробивав з «позначки» і знову свого шансу не втратив. Для Бандури це вже 25-й пропущений гол з «позначки» - після 28-го пенальті.

Гості могли швидко зрівняти рахунок, коли Паст невдало відбив м’яч на Кухаревича, але той з вигідної позиції не влучив у рамку воріт. І все ж, зусилля «Руху» привели до взяття воріт суперника. Після флангової передачі Копини до центру штрафного красиво пробив головою Климчук, провівши свій 1-й гол в чемпіонаті у складі «Руху», а раніше в УПЛ футболіст відзначався у складі кам’янської «Сталі». Тим самим «Рух» від часу дебюту в УПЛ в кожній грі як забиває голи, так і пропускає – у 4-й грі.

Господарі поля намагалися вже у першому таймі змінити хід поєдинку на свою користь і це їм вдалося. Тотовицький вивіреним пасом вивів на ударну позицію Дегтярьова і той технічно пробив над рукою Бандури. Для «Десни», до речі, це був 100-й гол в УПЛ.

Другий тайм активніше розпочали гравці «Руху», у складі яких з'явився Русин, проте до небезпечних моментів справа не доходила. Натомість господарі поля при першій нагоді небезпечно контратакували. Міг оформити дубль Тотовицький, але пробив поруч зі штангою. Чернігівці поступово перехопили ініціативу і вже одну з атак завершував Будківський, котрий пробив надто неточно.

Міг збільшити рахунок Тамм, але Бандура у кидку рятує ворота після удару головою естонського легіонера. І все ж, зусилля джокерів «Десни» призвели до третього голу. Калитвинцев навісив до штрафного, де Будківський прийняв м’яч і сильним ударом пробив повз воротаря. Гра стала носити ще більш відкритий характер і обидві команди швидко переходили від оборони до атаки. Двічі поспіль небезпечно пробивав Русин, але Паст обидва рази ліквідував загрозу. Під завісу матчу у складі «Десни» дебютував Полегенько, для якого це вже 4-й клуб в УПЛ.

«Десна» здобула другу перемогу з початку чемпіонату знову на своєму полі з рахунком 3:1. Загалом гольовий клубний рекордний домашній серіал «Десни» збільшився до 9 ігор – 23 м’ячі. З іншого боку, «Десна» на своєму полі пропускає голи впродовж 7-ми матчів, що стало повторенням клубного антирекорду.

Українська Прем'єр-ліга. 4-й тур.

«Десна» - «Рух» - 3:1

Андрій Тотовицький (13, пенальті), Максим Дегтярьов (45), Пилип Будківський (71) - Юрій Климчук (30)

Андрій Мостовий (9), Віталій Єрмаков (45+1), Пилип Будківський (77), Юхим Конопля (87) - Андрій Кухарук (2), Ерік Гліга (12), Микола Кухаревич (26), Мар'ян Мисик (70)

«Десна»: Євген Паст, Тамм, Віталій Єрмаков, Владислав Огиря, Андрій Домбровський, Андрій Мостовий (Павло Полегенько, 92), Михайло Мудрик (Владислав Калитвинцев, 60), Олексій Гуцуляк (Ілля Шевцов, 92), Юхим Конопля, Андрій Тотовицький (Сергій Старенький, 90), Максим Дегтярьов (Пилип Будківський, 60)

«Рух»: Олександр Бандура, Ігор Дуць, Вадим Парамонов, Ерік Гліга, Ярослав Мартинюк, Юрій Копина (Володимир Заставний, 41), Іван Брикнер (Іван Калюжний, 60), Андрій Кухарук (Ростислав Русин, 46), Юрій Климчук (Богдан Бойчук, 74), Мар'ян Мисик, Микола Кухаревич (Ернест Антві, 74)

Арбітр: Денис Шурман (Київська область)

Стадіон імені Юрія Гагаріна (Чернігів)

ДЕСНА - РУХ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Назаркевич, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.09.2020 23:28
    -4
    ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:49
    Здоров,ванючка! В Галичі нормальний ,щирий футбол,який присутній для 2-ої ліги та пацанам ,яким по 18-20років Але тобі,новоспечений "віник" цього недосягти...бо ти дрочер клавіатурний...Бувай приМороженний,віник тобі в руки
    ну дивись тоді, вівця... кайфуй...
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:55
    0
    Олег Тимофеюк, 27.09.2020 21:56
    Да-да-да, особенно ПФК Львов будущее европейского футбола.
    Не могу не согласиться, не чего не имею против львовского клуба, это не их уровень Таких команд пруд пруди и им пока рано в УПЛ
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:50
    +4
    Львовским клубам надо хотя бы равняться на Десну или Колос, вот эти команды пример Они за сезон сделали больше чем все Можно стоя аплодировать им
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:49
    +1
    PFCLviv, 27.09.2020 22:40
    Рагуль, шо там дербі в Галичі !
    Здоров,ванючка! В Галичі нормальний ,щирий футбол,який присутній для 2-ої ліги та пацанам ,яким по 18-20років Але тобі,новоспечений "віник" цього недосягти...бо ти дрочер клавіатурний...Бувай приМороженний,віник тобі в руки
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:41
    +2
    андрей ильяшенко, 27.09.2020 21:28
    - Действительно оба Львовских коллективов в этом году главные фавориты на вылет в низший дивизион.
    Грустно, но это действительно так и есть, это не уровень УПЛ, это уровень школьной команды. С такими командами даже смотреть игру не особо интересно, смотреть как их разрывают на куски и клипают по 4-5мячей
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.09.2020 22:40
    -3
    ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:39
    Ого, "блакитний лєопольд" перетворюється в "чорно-жовтий" віник...)))
    p.s. "екстракляса" в розпачі...
    Рагуль, шо там дербі в Галичі !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:39
    0
    Ого, "блакитний лєопольд" перетворюється в "чорно-жовтий" віник...)))
    p.s. "екстракляса" в розпачі...
    J0e777
    online
      J0e777, 27.09.2020 22:03
    +5
    PFCLviv, 27.09.2020 21:50
    ПФК Львів і Рух Львів майбутнє львівського і європейського футболу ! І хоч вс.......ріться, так буде !
    В данный момент ты бред говоришь. Львовские команды - главные претенденты на вылет. Может что-то поменяется по ходу сезона, но пока они никакие. Ничья с шахтёром - это чудо для Руха
    vv691
      vv691, 27.09.2020 21:59
    +1
    какого хрена эти сраные львовские команды делают в упл они проигрывают все что только можна им давно пора в класс б
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 27.09.2020 21:56
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 21:50
    ПФК Львів і Рух Львів майбутнє львівського і європейського футболу ! І хоч вс.......ріться, так буде !
    Да-да-да, особенно ПФК Львов будущее европейского футбола.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:56
    -5
    скоро Фекалии будут ьиться с Карпатами всех мастей в 2 лиге-мож и Рух подтянется
    DidOk
      DidOk, 27.09.2020 21:56
    +3
    Десна 👍👌✋🏐🇺🇦
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:55
    -1
    PFCLviv, 27.09.2020 21:50
    ПФК Львів і Рух Львів майбутнє львівського і європейського футболу ! І хоч вс.......ріться, так буде !
    точно Экстраклясса ждет вас если не разоритесь до конца этого сезона
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.09.2020 21:50
    -15
    ПФК Львів і Рух Львів майбутнє львівського і європейського футболу ! І хоч вс.......ріться, так буде !
    axylinam
      axylinam, 27.09.2020 21:47
    -3
    Это даже не овцы,а типичные архаровцы
    Hemingway
      Hemingway, 27.09.2020 21:45
    +12
    PFCLviv от ти де ховаєшся. Там тебе в новині про Львів Зоря всі вже зашукались А ти вирішив тут, де рахунок менший, потусити
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:44
    -5
    паре Карпат не хватает до компании Фекалий-это трио достойно первенства 2 лиги
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.09.2020 21:40
    -13
    Aleks04, 27.09.2020 21:38
    Карпаты — будущее Львовского футбола, легендарная команда
    Які каЛпати... Утачнітє пжалста!
    Aleks04
      Aleks04, 27.09.2020 21:38
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 21:36
    Вітька, харош овече дербі сьогодні...
    Карпаты — будущее Львовского футбола, легендарная команда
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.09.2020 21:36
    -11
    wicker, 27.09.2020 21:35
    Харош!
    Вітька, харош овече дербі сьогодні...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 21:26
    +15
    Десна была уставшей после ЛЕ.... Во Львое нет клуба достойного УПЛ
    андрей ильяшенко
      андрей ильяшенко, 27.09.2020 21:28
    +13
    - Действительно оба Львовских коллективов в этом году главные фавориты на вылет в низший дивизион.
    Hemingway
      Hemingway, 27.09.2020 21:45
    +12
    PFCLviv от ти де ховаєшся. Там тебе в новині про Львів Зоря всі вже зашукались А ти вирішив тут, де рахунок менший, потусити
    J0e777
    online
      J0e777, 27.09.2020 22:03
    +5
    PFCLviv, 27.09.2020 21:50
    ПФК Львів і Рух Львів майбутнє львівського і європейського футболу ! І хоч вс.......ріться, так буде !
    В данный момент ты бред говоришь. Львовские команды - главные претенденты на вылет. Может что-то поменяется по ходу сезона, но пока они никакие. Ничья с шахтёром - это чудо для Руха
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:50
    +4
    Львовским клубам надо хотя бы равняться на Десну или Колос, вот эти команды пример Они за сезон сделали больше чем все Можно стоя аплодировать им
    Aleks04
      Aleks04, 27.09.2020 21:38
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 21:36
    Вітька, харош овече дербі сьогодні...
    Карпаты — будущее Львовского футбола, легендарная команда
    DidOk
    online
      DidOk, 27.09.2020 21:56
    +3
    Десна 👍👌✋🏐🇺🇦
    wicker
      wicker, 27.09.2020 21:35
    +3
    Харош!
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:41
    +2
    андрей ильяшенко, 27.09.2020 21:28
    - Действительно оба Львовских коллективов в этом году главные фавориты на вылет в низший дивизион.
    Грустно, но это действительно так и есть, это не уровень УПЛ, это уровень школьной команды. С такими командами даже смотреть игру не особо интересно, смотреть как их разрывают на куски и клипают по 4-5мячей
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:49
    +1
    PFCLviv, 27.09.2020 22:40
    Рагуль, шо там дербі в Галичі !
    Здоров,ванючка! В Галичі нормальний ,щирий футбол,який присутній для 2-ої ліги та пацанам ,яким по 18-20років Але тобі,новоспечений "віник" цього недосягти...бо ти дрочер клавіатурний...Бувай приМороженний,віник тобі в руки
    vv691
      vv691, 27.09.2020 21:59
    +1
    какого хрена эти сраные львовские команды делают в упл они проигрывают все что только можна им давно пора в класс б
    Игорь Авто
    online
      Игорь Авто, 27.09.2020 22:55
    0
    Олег Тимофеюк, 27.09.2020 21:56
    Да-да-да, особенно ПФК Львов будущее европейского футбола.
    Не могу не согласиться, не чего не имею против львовского клуба, это не их уровень Таких команд пруд пруди и им пока рано в УПЛ
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.09.2020 22:39
    0
    Ого, "блакитний лєопольд" перетворюється в "чорно-жовтий" віник...)))
    p.s. "екстракляса" в розпачі...