«Шпори» пропустили на 95-й хвилині

1102
2
twitter.com/SpursOfficial

«Тоттенхем» не зміг утримати перемогу над «Ньюкаслом» в третьому турі чемпіонату Англії. Лондонці лідирували більшу частину часу, але пропустили м'яч на 95-й хвилині. У підсумку гра завершилася з рахунком 1:1.

В іншому матчі «Лідс» на виїзді обіграв «Шеффілд Юнайтед».

«Тоттенхем» - «Ньюкасл» - 1:1
Гол: Лукас Моура, 25 - 1:0, Вілсон (пен), 90 + 5 - 1:1

«Тоттенхем»: Льоріс, Санчес, Доерті, Девіс, Дайер, Вінкс, Ло Чельсо (Ндомбеле, 77), Лукас Моура (Ламела, 79), Хейб'єрг, Сон Хин Мін (Бергвейн, 46), Кейн.
«Ньюкасл»: Дарлоу, Фернандес, Манкільо, Ласселс, Рітчі (Льюїс, 69), Альмірон (Керролл, 77), Шелві, Хендрік (Мерфі, 74), Хейден, Жоелінтон, Вілсон.

«Шеффілд Юнайтед» - «Лідс» - 0:1 (0:0)
Гол: Бемфорд, 88.

«Шеффілд Юнайтед»: Рамсдейл, Бешем, Стівенс, Робінсон, Ампаду, Болдок, Бергу, Осборн, Ландстром (Норвуд, 64), Макголдрік (Шарп, 74), Берк (Макберні, 74).
«Лідс»: Мелло, Купер, Даллас, Кох, Ейлінг, Кліх, Філліпс, Бемфорд, Елдер Кошта (Поведа, 66), Робертс (Родріго, 46. Аліоскі, 90+1), Харрісон.

В іншому матчі туру «Челсі» зіграв внічию з «Вест Бромвічем» (3:3).

(8)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

Ман Сіті – Реал – 1:1 (пен 4:5). Лунін виграв серію пенальті. Відеоогляд
Футбол | 18 квітня 2024, 01:40 8

Дивіться найцікавіші моменти матчу-відповіді головного єврокубка

Коментарі 2
Pol Chopa
Нуу,Маур ну *умник*поменять Сона на ледачого Бергвейна(зачем он его пихайет почти в каждом матче),наверное зато что Сон в 1м тайме попал в штангу и перекладину,затем Игравшего Моура на нестабильного Ламелу???Ждал что он покажет народу Бейла.
Наверное его убаюкал никакой Ньюкасл который центральную линию пересек аж 20й минуте,и единственный удар в сторону ворот на 47й минуте и при хибком счете Маура наказал господин случай на 95й минуте,который был сегодня за Ньюкасл,который без единого удара в створ ворот добыл очко,нуу это его Величество Футбол.