Журналіст: Фран Соль перейде з Динамо в клуб Сегунди

Ймовірно, матч з «Минаєм» став останнім для іспанського форварда в біло-синій футболці

Журналіст: Фран Соль перейде з Динамо в клуб Сегунди
© ФК Динамо. Фран Соль (праворуч)

Нападник «Динамо» Фран Соль, швидше за все, більше не зіграє за «Динамо» в нинішньому сезоні.

За інформацією іспанського журналіста Мартіна Манчона, Соль близький до переходу в одну з команд Сегунди.

Раніше повідомлялося, що «Динамо» вибирає між «Тенеріфе» і «Еспаньолом», але схиляється до варіанту з острів'янами, оскільки ті хочуть включити в орендний договір опцію про викуп контракту Соля.

У поточному сезоні Соль провів за «Динамо» три матчі у всіх турнірах, де забив один м'яч. Орієнтовна вартість футболіста складає 2 мільйони євро. Контракт Соля з київським клубом розрахований до грудня 2023 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олексій Сливченко, Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex323
    online
      Alex323, 27.09.2020 15:37
    +2
    Forever_young_12 замовкни ти нарешті.
    Не виховали тебе батьки.
    І ріс ти в гівні.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.09.2020 15:04
    0
    Pavel Gabor, 27.09.2020 14:45
    "Журналист: Фран Соль перейдет из Динамо в клуб Сегунды"
    Внимание вопрос: что делает здесь не очень(мягко сказано) умный фанат Шахтера??
    Ну , последнее желание , санитары не имели право отказать .
    Pavel Gabor
    online
      Pavel Gabor, 27.09.2020 14:45
    +2
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    "Журналист: Фран Соль перейдет из Динамо в клуб Сегунды"
    Внимание вопрос: что делает здесь не очень(мягко сказано) умный фанат Шахтера??
    AK_228
      AK_228, 27.09.2020 14:25
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Бесполезным форвардом оказался, ну хоть может в родной стране заиграет
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.09.2020 14:19
    +3
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    А шо ж ты посреди дороги лежало ?
    Frank Piter
      Frank Piter, 27.09.2020 14:17
    +2
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    Это когда Копанке забил? Да не, не вступил, просто опустил донецкое го...о
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex323, 27.09.2020 13:36
    Хай щастить Франу.
    Да,да! А то вступил в гавно
    Alex323
    online
      Alex323, 27.09.2020 13:36
    +6
    Хай щастить Франу.
    Alex323
    online
      Alex323, 27.09.2020 13:36
    +6
    Хай щастить Франу.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.09.2020 14:19
    +3
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    А шо ж ты посреди дороги лежало ?
    Alex323
    online
      Alex323, 27.09.2020 15:37
    +2
    Forever_young_12 замовкни ти нарешті.
    Не виховали тебе батьки.
    І ріс ти в гівні.
    Pavel Gabor
    online
      Pavel Gabor, 27.09.2020 14:45
    +2
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    "Журналист: Фран Соль перейдет из Динамо в клуб Сегунды"
    Внимание вопрос: что делает здесь не очень(мягко сказано) умный фанат Шахтера??
    Frank Piter
      Frank Piter, 27.09.2020 14:17
    +2
    Forever_young_12, 27.09.2020 14:14
    Да,да! А то вступил в гавно
    Это когда Копанке забил? Да не, не вступил, просто опустил донецкое го...о
    stopor2016
    online
      stopor2016, 27.09.2020 15:04
    0
    Pavel Gabor, 27.09.2020 14:45
    "Журналист: Фран Соль перейдет из Динамо в клуб Сегунды"
    Внимание вопрос: что делает здесь не очень(мягко сказано) умный фанат Шахтера??
    Ну , последнее желание , санитары не имели право отказать .