Стало відомо, у кого з футболістів Динамо найбільша зарплата

Пальму першості утримують відразу два гравці київської команди

Стало відомо, у кого з футболістів Динамо найбільша зарплата
© ФК Динамо Київ. Міккель Дуелунд

У 23-річного данського півзахисника київського «Динамо» Міккеля Дуелунда найвища зарплата в клубі нарівні з 22-річним українським вінгером Віктором Циганковим.

«І що стосується Дуелунда. Він не настільки поганий в очах румуна (головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу — прим. ред.). Не дуже виглядає його зарплата. #1 в клубі. Нарівні з Циганковим. А співвідношення ціна/якість кульгає. Тому шукають данцеві спонсора зарплатної відомості. Начебто, знаходять», — пише канал «Динамо Київ Inside».

У поточному сезоні Дуелунд провів за «Динамо» 2 матчі в УПЛ. Орієнтовна вартість гравця складає €2 мільйони. Контракт Міккеля з київським клубом розрахований до літа 2023-го року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(880 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    maxno
      maxno, 28.09.2020 23:26
    0
    пусть ведомость заработной платы покажут а болтать все могут
    Александр Воскресенский
      Александр Воскресенский, 28.09.2020 22:32
    +1
    А почему зарплаты игроков у нас держат в тайне? Они же не воруют -чего стесняться?
    Bogdan Venger
      Bogdan Venger, 28.09.2020 22:03
    +1
    Дочитав до "...пише канал «Динамо Київ Inside...".Закрив вікно.
    Hasan Kurmangaliev
      Hasan Kurmangaliev, 28.09.2020 11:53
    +5
    Солдат спит, служба идет.
    lenares85
      lenares85, 28.09.2020 11:49
    -1
    Кто этот Дуелунд такой , зачем брать ноунейм и платить им космические зарплаты
    dd dent
      dd dent, 28.09.2020 10:37
    0
    зп большая, а кпд?
    sergrey4
      sergrey4, 28.09.2020 09:52
    +2
    Источник - потолок.
    Анатолий Басов
      Анатолий Басов, 28.09.2020 09:36
    +1
    Игры реже, бабки теже.
    avk2307
      avk2307, 27.09.2020 20:37
    +4
    avk2307, 27.09.2020 20:33
    Это не программа Yellow?
    А почему не 350000 фунтов в неделю у него зарплата?
    Где источник информации, кто это скзал?
    Вы же помните этих инсайдов по поводу Кравца самого слабого,Родригеса в Гезтепе,ну т.д.
    Это своего рода Олег Тимофеюк в интернет сообществе друзей Динамо
    avk2307
      avk2307, 27.09.2020 20:33
    +4
    Это не программа Yellow?
    А почему не 350000 фунтов в неделю у него зарплата?
    Где источник информации, кто это скзал?
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 27.09.2020 18:43
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Очень информативно: "одинаковая зарплата", "наравне".
    Что опять минималка 5000грн. ?!?
    Играл тут один после Милана и Челси за минимальную 2400 грн .
    А что было делать ? Жена с малыми дИтями в Лондоне ждала переводов.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 27.09.2020 13:53
    -5
    В Дании настолько высокие зарплаты, что Дуэлунд, устроившись в своей стране на среднюю работу, например, учителем физкультуры, получал бы не меньше.
    R1d3r
      R1d3r, 27.09.2020 13:44
    +5
    Лавочник самый дорогой игрок в команде? Интересно...
    Trollface
      Trollface, 27.09.2020 11:54
    +1
    Думаю продадут, не потянут финансово.
    Andre066
      Andre066, 27.09.2020 11:52
    +1
    Ни фига се по з/п датчанин и Цыганков равны, ппц! Это датчанин должен клупать голы каждый матч тогда!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 27.09.2020 18:43
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Очень информативно: "одинаковая зарплата", "наравне".
    Что опять минималка 5000грн. ?!?
    Играл тут один после Милана и Челси за минимальную 2400 грн .
    А что было делать ? Жена с малыми дИтями в Лондоне ждала переводов.
    Hasan Kurmangaliev
      Hasan Kurmangaliev, 28.09.2020 11:53
    +5
    Солдат спит, служба идет.
    R1d3r
      R1d3r, 27.09.2020 13:44
    +5
    Лавочник самый дорогой игрок в команде? Интересно...
    avk2307
      avk2307, 27.09.2020 20:37
    +4
    avk2307, 27.09.2020 20:33
    Это не программа Yellow?
    А почему не 350000 фунтов в неделю у него зарплата?
    Где источник информации, кто это скзал?
    Вы же помните этих инсайдов по поводу Кравца самого слабого,Родригеса в Гезтепе,ну т.д.
    Это своего рода Олег Тимофеюк в интернет сообществе друзей Динамо
    avk2307
      avk2307, 27.09.2020 20:33
    +4
    Это не программа Yellow?
    А почему не 350000 фунтов в неделю у него зарплата?
    Где источник информации, кто это скзал?
    sergrey4
      sergrey4, 28.09.2020 09:52
    +2
    Источник - потолок.
    Александр Воскресенский
      Александр Воскресенский, 28.09.2020 22:32
    +1
    А почему зарплаты игроков у нас держат в тайне? Они же не воруют -чего стесняться?
    Bogdan Venger
      Bogdan Venger, 28.09.2020 22:03
    +1
    Дочитав до "...пише канал «Динамо Київ Inside...".Закрив вікно.
    Анатолий Басов
      Анатолий Басов, 28.09.2020 09:36
    +1
    Игры реже, бабки теже.
    Trollface
      Trollface, 27.09.2020 11:54
    +1
    Думаю продадут, не потянут финансово.
    Andre066
      Andre066, 27.09.2020 11:52
    +1
    Ни фига се по з/п датчанин и Цыганков равны, ппц! Это датчанин должен клупать голы каждый матч тогда!
    maxno
      maxno, 28.09.2020 23:26
    0
    пусть ведомость заработной платы покажут а болтать все могут
    dd dent
      dd dent, 28.09.2020 10:37
    0
    зп большая, а кпд?