26.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Яремчук не готовий. Пластун і Безус - в основі Гента перед матчем з Динамо

Перед матчем з «Динамо» в Лізі чемпіонів

Яремчук не готовий. Пластун і Безус - в основі Гента перед матчем з Динамо
© twitter.com/KAAGent

Сьогодні о 21:45 «Гент» в рамках чемпіонату Бельгії зіграє проти «Ауд-Хеверле».

Український форвард Роман Яремчук, який отримав пошкодження на минулому тижні, в заявку не потрапив. Ймовірно, він пропустить матч Ліги чемпіонів з «Динамо».

А ось Ігор Пластун та Роман Безус в основі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 26.09.2020 22:48
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Dmitry Ugarov, 26.09.2020 22:38
    В Sport.ua совсем в сосну рухнулись, ничего что Безус красную получил?
    Дима, прежде чем что-то писать, ну прочти ПОЛНОСТЬЮ новость.
    Ведь там написано: Сегодня в 21:45 «Гент» в рамках чемпионата Бельгии сыграет против «Ауд-Хеверле». (с)
    При чём здесь красная в квалификации до чемпионата Бельгии???
    olexyn
      olexyn, 26.09.2020 22:42
    0
    І Куас - не готовий; і, видать, Оджіджі стик з Сидором не минув даром - в заяві нема... Дивлюся і бачу, що Гент - сиплепться по крупному. можливо, їм доведеться міняти тренера ще раз. Кіпер - дирка; оборона - решето.
    Dmitry Ugarov
      Dmitry Ugarov, 26.09.2020 22:38
    -2
    В Sport.ua совсем в сосну рухнулись, ничего что Безус красную получил?
    barsch.
      barsch., 26.09.2020 21:04
    +3
    stopor2016, 26.09.2020 21:02
    Вот что-то мне подсказывает , что и Безус не сыграет с Динамо...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 26.09.2020 21:02
    +11
    Вот что-то мне подсказывает , что и Безус не сыграет с Динамо...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 26.09.2020 21:02
    +11
    Вот что-то мне подсказывает , что и Безус не сыграет с Динамо...
    barsch.
      barsch., 26.09.2020 21:04
    +3
    stopor2016, 26.09.2020 21:02
    Вот что-то мне подсказывает , что и Безус не сыграет с Динамо...
    olexyn
      olexyn, 26.09.2020 22:42
    0
    І Куас - не готовий; і, видать, Оджіджі стик з Сидором не минув даром - в заяві нема... Дивлюся і бачу, що Гент - сиплепться по крупному. можливо, їм доведеться міняти тренера ще раз. Кіпер - дирка; оборона - решето.