Мірча ЛУЧЕСКУ: «Гравці Динамо думали про матч із Гентом»

Наставник дав зрозуміти, що команда готується до матчу Ліги чемпіонів

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Гравці Динамо думали про матч із Гентом»
© fcdynamo.kiev.ua

Після перемоги над «міна» з рахунком 4:0 наставник «Динамо» Мірча Луческу дав зрозуміти, що гравці думали насамперед про наступний поєдинок Ліги чемпіонів проти «Гента».

- Містере, склалося враження, що сьогодні вдалося і легко виграти, і заощадити сили на "Гент"?

- Звичайно, відчувалося, що хлопці думають про гру у вівторок, дуже важливу для всіх - і для клубу, і для гравців, і для уболівальників.

- Ви знову провели масові заміни в перерві, чи задоволені всіма своїми гравцями сьогодні?

- Я роблю заміни, щоб тримати всіх гравців в тонусі і давати всім ігровий час. Щоб всі були готові до гри у вівторок.

- Зараз в "Динамо" багато травмованих основних захисників. Наскільки сьогодні вам сподобалася лінія оборони команди?

- Я дуже задоволений нашою обороною. У будь-якому поєднанні, в якому ми граємо, я їм довіряю. Захисники зберегли сьогодні всі механізми і принципи гри в обороні, про які я їх просив, зіграли суворо і дисципліновано. Не потрібно забувати, що це дуже молоді хлопці. Вони ростуть від гри до гри, причому без великих помилок, і набираються досвіду.

- Що скажете про Василя Кобіна, вашого колишнього підопічного, в якості тренера?

- Перед грою я привітав Василя з виходом до вищої ліги. Бажаю тільки найкращого всім своїм колишнім гравцям, які стали тренерами. Кобін - молодий наставник, йому ще потрібно вчитися. Думаю, сьогоднішня гра була важлива для його досвіду.

- Сьогодні ви використовували широку ротацію, тренерському штабу "Гента" буде важко вгадати склад, який ви виставите у вівторок?

- У кожної гри своя історія. У вівторок буде зовсім інша гра. Напевно, і суперник внесе якісь корективи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 27.09.2020 10:41
    0
    Вот, что такое сильный тренер. Луческу и составом и заменами, явно запутал тренерский штаб Гента.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.09.2020 07:13
    +1
    con clusion, 26.09.2020 23:11
    Игроки Гента и забыли уже про Динамо.)
    Поэтому и проигрывают и Динамо и всем остальным.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.09.2020 07:12
    +2
    Forever_young_12, 26.09.2020 23:22
    Дивлюся на небо та й думку гадаю:
    Чому не в Реалi, чому не літаю,
    Чому мені, Боже, динамо ти дав?
    Я Шахту покинув в гiвно зблукав.
    *
    Кохаюся з лихом, привіту не знаю
    І гірко і марно свій вік коротаю,
    І в горі спізнав я, що тільки одна —
    Динамо убоге — моя сторона.
    Михайло Петренко
    Если б проигрывали, я б еще понял. А когда твоя команда получает подсрачник от Руха, а Динамо успешно решает свои вопросы, такое выглядит жалко и похоже на зависть.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 26.09.2020 23:44
    +4
    Dynamo_Cyprus, 26.09.2020 23:06
    Может не в тему, но просмотрев оф сайты главных на мой взгляд команд страны, на одном, якобы патриотичной команды, не нашел ни слова соболезнования родным и близким погибших в страшной авиакатастрофе под Харьковом. Видимо романовская победа над элитой первой лиги важнее. 🤷🏻‍♂️
    Надо не соболезнованиями заниматься а виновных искать, а то как всегда свалят все на тех кто погиб
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 26.09.2020 23:22
    -17
    Коментар згорнуто. Показати
    Дивлюся на небо та й думку гадаю:
    Чому не в Реалi, чому не літаю,
    Чому мені, Боже, динамо ти дав?
    Я Шахту покинув в гiвно зблукав.
    *
    Кохаюся з лихом, привіту не знаю
    І гірко і марно свій вік коротаю,
    І в горі спізнав я, що тільки одна —
    Динамо убоге — моя сторона.
    Михайло Петренко
    con clusion
    online
      con clusion, 26.09.2020 23:11
    -5
    Игроки Гента и забыли уже про Динамо.)
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 26.09.2020 23:06
    -5
    Может не в тему, но просмотрев оф сайты главных на мой взгляд команд страны, на одном, якобы патриотичной команды, не нашел ни слова соболезнования родным и близким погибших в страшной авиакатастрофе под Харьковом. Видимо романовская победа над элитой первой лиги важнее. 🤷🏻‍♂️
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 26.09.2020 23:44
    +4
    Dynamo_Cyprus, 26.09.2020 23:06
    Может не в тему, но просмотрев оф сайты главных на мой взгляд команд страны, на одном, якобы патриотичной команды, не нашел ни слова соболезнования родным и близким погибших в страшной авиакатастрофе под Харьковом. Видимо романовская победа над элитой первой лиги важнее. 🤷🏻‍♂️
    Надо не соболезнованиями заниматься а виновных искать, а то как всегда свалят все на тех кто погиб
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.09.2020 07:12
    +2
    Forever_young_12, 26.09.2020 23:22
    Дивлюся на небо та й думку гадаю:
    Чому не в Реалi, чому не літаю,
    Чому мені, Боже, динамо ти дав?
    Я Шахту покинув в гiвно зблукав.
    *
    Кохаюся з лихом, привіту не знаю
    І гірко і марно свій вік коротаю,
    І в горі спізнав я, що тільки одна —
    Динамо убоге — моя сторона.
    Михайло Петренко
    Если б проигрывали, я б еще понял. А когда твоя команда получает подсрачник от Руха, а Динамо успешно решает свои вопросы, такое выглядит жалко и похоже на зависть.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 27.09.2020 07:13
    +1
    con clusion, 26.09.2020 23:11
    Игроки Гента и забыли уже про Динамо.)
    Поэтому и проигрывают и Динамо и всем остальным.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 27.09.2020 10:41
    0
    Вот, что такое сильный тренер. Луческу и составом и заменами, явно запутал тренерский штаб Гента.