Джерело: Динамо продасть Супрягу, навіть якщо вийде в групу Ліги чемпіонів

Мірча Луческу хоче бразильця в лінію нападу

Джерело: Динамо продасть Супрягу, навіть якщо вийде в групу Ліги чемпіонів
© ФК Динамо. Владислав Супряга (в центрі)

Керівництво «Динамо» націлене на продаж 20-річного форварда Владислава Супряги, причому цей факт жодним чином не пов'язаний з виходом команди в груповий раунд Ліги чемпіонів.

За даними Corriere dello Sport, головний тренер «Динамо» Мірча Луческу попросив клубних босів підписати бразильського форварда, а тому Супрягу за наявності хорошої пропозиції буде не проти відпустити.

У зв'язку з цим між «Болоньєю», яка активно торгує форварда ось уже понад місяць, і «Динамо» можуть намітитися зрушення в переговорах. Зараз італійський клуб пропонує за Супрягу 12 мільйонів євро, а президент «біло-синіх» Ігор Суркіс вимагає 15 мільйонів. Однак є ймовірність, що керівник «Динамо» піде на поступки, якщо в угоду буде включений пункт про 20%, які кияни зможуть отримати від подальшого перепродажу футболіста.

Нагадаємо, раніше спортивний директор «Болоньї» Ріккардо Бігон висловив думку, що вихід «Динамо» в груповий раунд Ліги чемпіонів ускладнить переговори його клубу з українцями щодо Супряги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Tutto Bologna Web

(45 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Servicant
      Servicant, 27.09.2020 17:48
    0
    Пусть сначала купят этого бразильского форварда и убедятся в том, что он лучше Супряги, а потом уже его продают. Сейчас цена на Супрягу будет только расти, вместе с успехами Динамо. Если не будет травм, конечно.
    Brian
    online
      Brian, 27.09.2020 13:49
    +1
    Нужно отпускать в Европу если им реально кто то интересуеться. В Динамо не будет развития. + в Динамо нужен отличный опорник и атакующий получащитник, считаю эта линия наиболее уязвима у киевлян.
    Penal
      Penal, 27.09.2020 08:02
    +1
    Понятно, что Супруга этих денег не стоит, но Суркис попытается получить максимум. Что касается самого Супруги, то у Луческу незаменимых нет, он умеет выжимать сок, даже из дровишек, а ему нужны средства для более перспективных с его точки зрения... .
    Akella_147
      Akella_147, 26.09.2020 13:46
    +1
    По факту Супряга -середняк, пацану УЖЕ 20-ка, в данный момент смотря в Европу, это уже должен быть сформированный игрок..такой как Холан с Боруссии или Альфонсо Дэвис с Баварии, или Фоден с Ман Сити..ребята играют в основе, в топовых клубах/ чемпионатах, это только у нас он ещё перспективный. Считаю, что нужно продавать, в плюсе будут все, и сборная и игрок и Динамо.
    Barilko
      Barilko, 26.09.2020 13:34
    -3
    Луч на камеру пиздит одно, мол мои игроки самые лучшие, а на деле то ему тот не нравится то вместо этого бразильца подавай. Того гляди и Шапаренко скоро на бразильца сменит.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:22
    Все просто, в случае выхода в ЛЧ - ценник будет максимальным, а необходимости в Супряге не будет.
    И минимум 25 млн. евро за выход в группу ЛЧ и прочее будет.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:22
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Все просто, в случае выхода в ЛЧ - ценник будет максимальным, а необходимости в Супряге не будет.
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 26.09.2020 13:11
    +2
    Супряга классный нападающий! Зачем его продавать??? Он еще будет набирать! Хотя понятно зачем они его хотят продать - денег хотят. Но Динамо, как команда больше потеряет, чем выиграет от продажи Супряги и покупки бразильца. ИМХО
    SandroKing
      SandroKing, 26.09.2020 12:46
    +1
    Никто его не продаст. Даже если и будет бразилец, с одним форвардом в ЛЧ делать нечего.
    mb_cdi
      mb_cdi, 26.09.2020 12:38
    +4
    Вірно. В Італії він буде розвиватися в професійному плані краще. Для збірної України це піде на користь. Головне щоб Супряга цього хотів.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 26.09.2020 12:29
    -14
    Коментар згорнуто. Показати
    Бревно оно и в Африке бревно, а в даунаме почти все брёвна позорные.
    kvv1404
      kvv1404, 26.09.2020 12:13
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Lexus7778, 26.09.2020 11:26
    Это он в 20 лет стоит 15 млн, а в 24-25 лет будет тогда стоить 30-40 млн
    При двох випадках-якщо регулярно почне забивати голи і якщо перейде в якийсь чемпіонат топ-5 Европи.
    BaZia
    online
      BaZia, 26.09.2020 12:07
    +7
    Мля, не гоните, выходить в ЛЧ с Солем и Русыным? Что за #*=?
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 26.09.2020 12:04
    0
    Ця зацикленість Луческу на бразильцях просто вражає: звичайно вони вправні дриблери - але ж дуже ледачі відпрацьовувати в обороні, а в сучасному тотальному футболі це обов*язково! Ви подивіться, як грає Рональдо, той же Мбапе... а Левандовський? Який сьогодня бразилець може тягатися із Левандовським? Хіба Неймар... Динамо треба формувати із європейців: вони краще сприймають наше життя, більше комунікабельні - не сканудять, як оті легіонери Шахтаря...
    Погано, що в Україні немає класних тренерів для нападників а хлопці талановиті є: тренерів треба більше європейських!
    Trollface
      Trollface, 26.09.2020 11:39
    -1
    Луческу хочет, фактически, поменять Супрягу на бразильского форварда.
    Vadin
      Vadin, 26.09.2020 11:34
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 26.09.2020 10:46
    А , ну это сама Болонья возможно и придумала
    Судя по источнику 50/50 достоверность инфы
    Менше цей брєд від Футболі слухай.. Вони немають цих грошей
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 26.09.2020 11:29
    -1
    Бред
    Lexus7778
      Lexus7778, 26.09.2020 11:26
    0
    Это он в 20 лет стоит 15 млн, а в 24-25 лет будет тогда стоить 30-40 млн
    jekаfunny
      jekаfunny, 26.09.2020 10:46
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    А , ну это сама Болонья возможно и придумала
    Судя по источнику 50/50 достоверность инфы
    BaZia
    online
      BaZia, 26.09.2020 12:07
    +7
    Мля, не гоните, выходить в ЛЧ с Солем и Русыным? Что за #*=?
    jekаfunny
      jekаfunny, 26.09.2020 10:46
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    А , ну это сама Болонья возможно и придумала
    Судя по источнику 50/50 достоверность инфы
    mb_cdi
      mb_cdi, 26.09.2020 12:38
    +4
    Вірно. В Італії він буде розвиватися в професійному плані краще. Для збірної України це піде на користь. Головне щоб Супряга цього хотів.
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 26.09.2020 13:11
    +2
    Супряга классный нападающий! Зачем его продавать??? Он еще будет набирать! Хотя понятно зачем они его хотят продать - денег хотят. Но Динамо, как команда больше потеряет, чем выиграет от продажи Супряги и покупки бразильца. ИМХО
    Brian
    online
      Brian, 27.09.2020 13:49
    +1
    Нужно отпускать в Европу если им реально кто то интересуеться. В Динамо не будет развития. + в Динамо нужен отличный опорник и атакующий получащитник, считаю эта линия наиболее уязвима у киевлян.
    Penal
      Penal, 27.09.2020 08:02
    +1
    Понятно, что Супруга этих денег не стоит, но Суркис попытается получить максимум. Что касается самого Супруги, то у Луческу незаменимых нет, он умеет выжимать сок, даже из дровишек, а ему нужны средства для более перспективных с его точки зрения... .
    Akella_147
      Akella_147, 26.09.2020 13:46
    +1
    По факту Супряга -середняк, пацану УЖЕ 20-ка, в данный момент смотря в Европу, это уже должен быть сформированный игрок..такой как Холан с Боруссии или Альфонсо Дэвис с Баварии, или Фоден с Ман Сити..ребята играют в основе, в топовых клубах/ чемпионатах, это только у нас он ещё перспективный. Считаю, что нужно продавать, в плюсе будут все, и сборная и игрок и Динамо.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:22
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Все просто, в случае выхода в ЛЧ - ценник будет максимальным, а необходимости в Супряге не будет.
    SandroKing
      SandroKing, 26.09.2020 12:46
    +1
    Никто его не продаст. Даже если и будет бразилец, с одним форвардом в ЛЧ делать нечего.
    Servicant
      Servicant, 27.09.2020 17:48
    0
    Пусть сначала купят этого бразильского форварда и убедятся в том, что он лучше Супряги, а потом уже его продают. Сейчас цена на Супрягу будет только расти, вместе с успехами Динамо. Если не будет травм, конечно.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 13:22
    Все просто, в случае выхода в ЛЧ - ценник будет максимальным, а необходимости в Супряге не будет.
    И минимум 25 млн. евро за выход в группу ЛЧ и прочее будет.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 26.09.2020 12:04
    0
    Ця зацикленість Луческу на бразильцях просто вражає: звичайно вони вправні дриблери - але ж дуже ледачі відпрацьовувати в обороні, а в сучасному тотальному футболі це обов*язково! Ви подивіться, як грає Рональдо, той же Мбапе... а Левандовський? Який сьогодня бразилець може тягатися із Левандовським? Хіба Неймар... Динамо треба формувати із європейців: вони краще сприймають наше життя, більше комунікабельні - не сканудять, як оті легіонери Шахтаря...
    Погано, що в Україні немає класних тренерів для нападників а хлопці талановиті є: тренерів треба більше європейських!
    Vadin
      Vadin, 26.09.2020 11:34
    0