European Masters: відомі пари чвертьфіналістів

На турнірі в Англії зіграні матчі 1/16 та 1/8 фіналу

1552
0

В англійському Мілтон-Кінсі триває рейтинговий снукерний турнір, European Masters. У п'ятницю були зіграні поєдинки спершу 1/16, а потім і 1/8 фіналу.

В 1/16 фіналу в черговий раз «пощастило» Марку Селбі. Нагадаємо, в першому раунді його матч не відбувся, оскільки у його суперника виникли проблеми через коронавірус. У другому раунді Марк впевнено обіграв китайця Гао Яня (5:0). Але на наступній стадії знову обійшлося без поєдинку. Вранці в день матчу у Марка Девіса (суперника Селбі) вкрали кий, яким він грав більше 20-ти років. Девіс дуже засмутився і знявся з турніру. Він обіцяє винагороду в 1000 фунтів тому, хто допоможе повернути інструмент, на якому викарбувані імена його дітей, Міллі і Джека.

Очевидно, що втрата ігрової практики зіграла злий жарт з Селбі. Та й противник в 1/8 фіналу, Стюарт Бінем, був дуже хороший. Стюарт почав з заходу на максимум і забив 14 червоних з чорним, після чого помилився на 15-му червоному. Потім виграв ще 2 фрейми і після обміну партіями вів 4:1. Але після цього Марк нарешті включив чемпіонську гру, оформив сотню і три півсотенні серії, що дозволило йому зробити приголомшливий камбек - 5:4! Відзначимо, що це була 21-а очна зустріч суперників, і Селбі виграв 11 з них.

18-річний Аарон Хілл, которий напередодні вибив з турніру Ронні О'Саллівана, виграв і наступний матч, у Меттью Стівенса. Але в поєдинку з Янем Біньтао зміг взяти лише 1 фрейм. А китаєць оформив 4 півсотенні серії і пройшов далі - 5:1.

Марк Аллен, автор найбільшої серії на турнірі (145 очок), поступався в матчі з Діном Цзюньхуеєм 0:2. Але потім записав до свого активу черговий, 9-й сенчурі, після чого зрівняв рахунок, зробивши брейк в 77 очок. Однак в трьох наступних партіях Дін дозволив супернику набрати лише 5 очок, а сам оформив 3 серії «70+» і вийшов у чвертьфінал.

Зустріч Кайрен Вілсон - Ентоні МакГілл стала повторенням півфіналу чемпіонату світу. Тоді Кайрен, нагадаємо, виграв вирішальний фрейм, що тривав більше години. Цього разу Вілсон також був сильнішим, але перемога далася йому набагато легше. Він повів в рахунку 4:0, потім дві півсотенні серії дозволили Ентоні скоротити відставання - 4:2. Але в 7-й партії Кайрен набрав 97 очок за підхід і виграв поєдинок - 5:2.

У суботу, 26 вересня, відбудуться поєдинки ¼ і ½ фіналу. Відзначимо, що тільки один учасник з восьми, що залишилися, а саме Мартін Гоулд, не входить до Топ-16 світового рейтингу. У першому ж раунді він вибив Джона Хіггінса, сіяного під №7, після чого суперники був простішими - Іан Бернс (№63), Джеймі Кларк (№104) і Пітер Девлін (№112). Що, зрозуміло, не применшує заслуг самого Мартіна.

European Masters, 1/16 фіналу (25 вересня)
Ніл Робертсон  – Аллан Тейлор  – 5:2
Пан Цзюньсюй  –  Баррі Хокінс  – 5:2
Том Форд  – Стівен Магуайр  – 5:1
Чжоу Юелун  – Шон Мерфі  – 1:5
Марк Аллен  – Ешлі Карті  – 5:2
Дін Цзюньхуей  – Лю Хаотянь  – 5:2
Лайем Хайфілд  – Стюарт Бінем  – 4:5