Сергій МІЗІН: «Забий Селезньов в кінцівці, хорвати б не врятувалися»

Екс-гравець збірної України прокоментував матчі «Десни» і «Колоса» в ЛЄ

1702
1
Twitter. Євген Селезньов

Екс-гравець збірної України Сергій Мізін прокоментував матчі чернігівської «Десни» і ковалівського «Колоса» в Лізі Європи:

«Наші команди могли зіграти краще. На мій погляд, поразки з рахунком 0:2 «Десни» і «Колоса» від «Вольфсбурга» і «Рієки» не відповідали ходу подій на полі. Адже забий Євген Селезньов в кінці основного часу, то хорвати навряд чи б врятувалися від поразки. Або використовуй Філіп Будківський свій шанс на останніх хвилинах у Вольфсбурзі, довелося б визначати найсильнішого в овертаймі, а може і в серії післяматчевих пенальті.

Нашим командам не можна відмовити в старанності, мотивованості, ось тільки вони не до кінця усвідомили, що в єврокубках гольові моменти даються дуже важко і ними потрібно дорожити. Тому й історичне перебування «Десни» і «Колоса» на міжнародній арені виявилося нетривалим.

«Десну» дуже підвів Йоонас Тамм, вилучений з поля. Але, думаю, чернігівці більше програли від відсутності Олександра Філіппова, якого продали в Бельгію. Його в поєдинку з «Вольфсбургом» дуже не вистачало. Напевно, і «Колос» в тактичному плані міг зіграти гнучкіше і в компенсований час, коли почалася злива, взяти на озброєння, як господарі, верхові передачі. На жаль, цього не сталося, може, через брак досвіду.

Сподіваюся, що в «Десні» і «Колосі» зроблять правильні висновки з цих прикрих поразок і коли на наступний рік знову доб'ються права виступати в єврокубках, то будуть сильніше».