Світоліна і Ястремська дізналися суперниць в основній сітці Ролан Гаррос

Відбулося жеребкування Відкритого чемпіонату Франції з тенісу

Світоліна і Ястремська дізналися суперниць в основній сітці Ролан Гаррос
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Відбулося жеребкування Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.
 
В основній сітці жіночого одиночного розряду зіграють чотири українки: Еліна Світоліна (№5 WTA), Даяна Ястремська (№28 WTA), Катерина Козлова (№99 WTA) і Катаріна Завацька (№112 WTA). Також через кваліфікацію в основу може потрапити Марта Костюк (№119 WTA).
 
Перша ракетка України Еліна Світоліна на старті турніру змагатиметься з Варварою Грачовою з Росії (№89 WTA).
 
Даяна Ястремська розпочне змагання матчем проти представниці Австралії Дар'ї Гаврилової (№785 WTA).
 
Третя ракетка України Катерина Козлова стартує матчем з іспанкою Паулой Бадосою (№87 WTA).
 
Катаріна Завацька дебютує в основі Ролан Гаррос матчем проти Кікі Бертенс з Нідерландів (№8 WTA).
 
ПРИЗОВІ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AleksMih
      AleksMih, 25.09.2020 01:38
    +2
    После замены Сашей Саши на Жору непредсказуемо всё , как рандеву Даяши с Дарьяшей, так и Даяшино теннисное будущее.
    relax-1984
      relax-1984, 25.09.2020 01:06
    +4
    А на счёт турнира, то в предвкушении, что будет очень интересно, имея ввиду наших девчонок. Вот есть такая чуйка и всё. Жребий бывал и явно похуже, да и в принципе не в нём суть. Не будем загадывать и прогнозировать. Просто желаю всем любителям тенниса и во второй неделе шлема поболеть за наших...
    P.S. Жду превью от Станислава...
    relax-1984
      relax-1984, 25.09.2020 00:58
    +6
    Судя из названия статьи можно было бы подумать, что остальных наших будут "жеребить" отдельно от Свитолиной и Ястремской, как бы чуть позже
    Sashamar
      Sashamar, 24.09.2020 21:53
    +1
    Як не дивно, мені здається, що у Каті З. шансів більше, ніж у Каті К., де шансів зовсім нема. Даяна Гаврилову повинна пройти, Дар'я не грунтовичка, та й відновитися ніяк не може. От де може бути неприємний сюрприз, так у Еліни. Іноді вона провалюється проти тенісисток кінця першої сотні.
    kollekciy
      kollekciy, 24.09.2020 21:34
    0
    Катаріна повністю виконала своє призначення - відтягнула на себе важку суперницю, щоб вона не потрапила іншим нашим. Бо прохідної суперниці для Катаріни в основі майже не може бути, леше Паке (і то дуже тяжко), ну можливо максимум ще 2 суперниці.
    sv_2000
      sv_2000, 24.09.2020 20:59
    +3
    Ну Элина должна проходить, у Козлов тоже неплохие шансы. Про Даяну промолчу, не понимаю я её нынешнее состояние.
    У Катерины шансов мало, но надо играть, бороться
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 24.09.2020 20:21
    +7
    У Еліни непоганий жереб, тільки у четвертому колі Мертенс/Контавейт. І потенційна Серена у чвертьфіналі.
    Даяні може бути важко з будь-якою суперницею, але цікаво б подивитися на неї у третьому колі з Вондроушовою. Мабуть, чешка і стане стелею, непогано хоч до неї дійти.
    До третього кола може і Катя Козлова дістатися, якщо більш-менш залікувала свої болячки. Стівенс у другому колі не виглядає непрохідною. Але можна легко програти і Бадосі.
    Каті Завацькій знову не щастить. Два рази потрапила в основу, і другий раз без варіантів на старті.
    Ну, і Марту хотілося б побачити, тут все від неї залежить завтра.
    Elis
      Elis, 24.09.2020 20:15
    +10
    Найбільше пощастило Катаріні
    Vladlen
      Vladlen, 24.09.2020 20:00
    +6
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    По замороженному рейтингу. Гаврилова очень опасная теннисистка и если Даяна на нее должным образом не настроится, могут возникнуть проблемы. Причем она ей уже один раз проигрывала.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 24.09.2020 19:57
    +4
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    А вы что смотрите, теннис или в холодильник? Всегда на шлемах по несколько игроков с специальным рейтингом после травм и прочего.
    vital
    online
      vital, 24.09.2020 19:56
    +8
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    Мабуть, по захищеному рейтингу Гаврилова виступає. Значить, серйозна травма була.
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.09.2020 19:51
    0
    785?Даяне... я чуть со стула не упал.. Интересно если Завацкая выграет у Бертенс в 100 войдет?
    viktor112007
      viktor112007, 24.09.2020 19:48
    -3
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    axylinam
      axylinam, 24.09.2020 19:45
    +1
    У Свитолиной и Ястремской хорошая жеребьёвка первого круга
    Elis
      Elis, 24.09.2020 20:15
    +10
    Найбільше пощастило Катаріні
    vital
    online
      vital, 24.09.2020 19:56
    +8
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    Мабуть, по захищеному рейтингу Гаврилова виступає. Значить, серйозна травма була.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 24.09.2020 20:21
    +7
    У Еліни непоганий жереб, тільки у четвертому колі Мертенс/Контавейт. І потенційна Серена у чвертьфіналі.
    Даяні може бути важко з будь-якою суперницею, але цікаво б подивитися на неї у третьому колі з Вондроушовою. Мабуть, чешка і стане стелею, непогано хоч до неї дійти.
    До третього кола може і Катя Козлова дістатися, якщо більш-менш залікувала свої болячки. Стівенс у другому колі не виглядає непрохідною. Але можна легко програти і Бадосі.
    Каті Завацькій знову не щастить. Два рази потрапила в основу, і другий раз без варіантів на старті.
    Ну, і Марту хотілося б побачити, тут все від неї залежить завтра.
    relax-1984
      relax-1984, 25.09.2020 00:58
    +6
    Судя из названия статьи можно было бы подумать, что остальных наших будут "жеребить" отдельно от Свитолиной и Ястремской, как бы чуть позже
    Vladlen
      Vladlen, 24.09.2020 20:00
    +6
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    По замороженному рейтингу. Гаврилова очень опасная теннисистка и если Даяна на нее должным образом не настроится, могут возникнуть проблемы. Причем она ей уже один раз проигрывала.
    relax-1984
      relax-1984, 25.09.2020 01:06
    +4
    А на счёт турнира, то в предвкушении, что будет очень интересно, имея ввиду наших девчонок. Вот есть такая чуйка и всё. Жребий бывал и явно похуже, да и в принципе не в нём суть. Не будем загадывать и прогнозировать. Просто желаю всем любителям тенниса и во второй неделе шлема поболеть за наших...
    P.S. Жду превью от Станислава...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 24.09.2020 19:57
    +4
    viktor112007, 24.09.2020 19:48
    Даяна Ястремская начнет соревнования матчем против представительницы Австралии Дарьи Гавриловой (№785 WTA).
    Всмислі 785? Як вона змогла пробитися сюди, якщо 785-та?)
    А вы что смотрите, теннис или в холодильник? Всегда на шлемах по несколько игроков с специальным рейтингом после травм и прочего.
    sv_2000
      sv_2000, 24.09.2020 20:59
    +3
    Ну Элина должна проходить, у Козлов тоже неплохие шансы. Про Даяну промолчу, не понимаю я её нынешнее состояние.
    У Катерины шансов мало, но надо играть, бороться
    AleksMih
      AleksMih, 25.09.2020 01:38
    +2
    После замены Сашей Саши на Жору непредсказуемо всё , как рандеву Даяши с Дарьяшей, так и Даяшино теннисное будущее.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 24.09.2020 21:53
    +1
    Як не дивно, мені здається, що у Каті З. шансів більше, ніж у Каті К., де шансів зовсім нема. Даяна Гаврилову повинна пройти, Дар'я не грунтовичка, та й відновитися ніяк не може. От де може бути неприємний сюрприз, так у Еліни. Іноді вона провалюється проти тенісисток кінця першої сотні.
    axylinam
      axylinam, 24.09.2020 19:45
    +1
    У Свитолиной и Ястремской хорошая жеребьёвка первого круга
    kollekciy
      kollekciy, 24.09.2020 21:34
    0
    Катаріна повністю виконала своє призначення - відтягнула на себе важку суперницю, щоб вона не потрапила іншим нашим. Бо прохідної суперниці для Катаріни в основі майже не може бути, леше Паке (і то дуже тяжко), ну можливо максимум ще 2 суперниці.
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.09.2020 19:51
    0
    785?Даяне... я чуть со стула не упал.. Интересно если Завацкая выграет у Бертенс в 100 войдет?