Таблиця коефіцієнтів. Україна йде по максимуму, до Туреччини рукою подати

Українські клуби в трьох матчах єврокубкового сезону здобули три перемоги

Таблиця коефіцієнтів. Україна йде по максимуму, до Туреччини рукою подати
© УЄФА

Після перших матчів 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Sport.ua вивчає оновлену таблицю коефіцієнтів УЄФА.

Київське «Динамо» в результаті гостьової перемоги над «Гентом» (2:1) набрало додатковий 1 пункт (в двоматчових протистояннях діє схема нарахування очок 2–1–0, крім того, досягнення у кваліфікації діляться на 2). У киян тепер 2.5 бала в скарбничку країни (перемога в попередньому раунді над АЗ «Алкмаар» принесла 1.5 очка за системою 3–2–1 з поділом на 2).

Раніше донецький «Шахтар», отримавши як чемпіон країни путівку в груповий раунд ЛЧ, автоматично взяв 4 бонусних очка, а «Колос» з Ковалівки, вигравши у грецького «Аріса», приніс 1.5 пункти. Сумарно в України 8 очок, що при розподілі на 5 команд-учасниць дає 1.600 бала. Потрібно сказати, що це абсолютний доступний максимум, адже в трьох матчах сезону в єврокубках українські клуби здобули три перемоги.

У сумарному рейтингу за 5 років Україна залишається на 12-й позиції, але відставання від Туреччини скорочено (з 0.500) до 0.300 бала. Це можна ліквідувати буквально в найближчих матчах. Дистанція від Австрії збереглася рівною 1.925 бала, оскільки «Ред Булл Зальцбург» в Q4 ЛЧ теж виграв перший виїзний матч у ізраїльського «Маккабі» Тель-Авів (2:1).

Важливим ігровим днем ​​буде 24 вересня, коли пройдуть матчі Q3 Ліги Європи. Українські клуби «Десна» і «Колос» проведуть складні виїзні матчі проти німецького «Вольфсбурга» і хорватської «Рієки» відповідно.

У цей же день за Туреччину зіграють «Бешикташ», «Галатасарай» і «Аланіяспор». У всіх трьох суперники непрості – відповідно португальський «Ріу Аве», хорватський «Хайдук» і норвезький «Русенборг». А ось у Австрії в четвер проведе матч тільки ЛАСК, який буде приймати клуб «Дунайська Стреда» зі Словаччини.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2021 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2022/23)

Джерело даних: Bert Kassies

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(98 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 24.09.2020 22:13
    0
    SandroKing, 24.09.2020 21:18
    За участие в группе ЛЧ дают 4 бонусных очка, а это уже как 2 победы. Плюс из четвертой корзины скорее всего попадется какой-то условный Мёльде. Так что далеко не факт что в ЛЕ можно заработать больше.
    Ну може бути умовний Мольде, а може умовнв Боруссія, або Марсель
    SandroKing
    online
      SandroKing, 24.09.2020 21:28
    0
    Олег Тимофеюк, 24.09.2020 11:53
    Спасибо Шахтёру!
    Та да. За вчерашнюю ничью и от меня спасибо!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 24.09.2020 21:18
    0
    Alexsandr B, 24.09.2020 18:55
    Если говорить в контексте набора очков для коефициента ,то конечно лучше чтобы Динамо играло в ЛЕ так они бы набрали какое-то количество очков, а в ЛЧ с таким подбором игроков будет 5 или 6 поражений и даже 3 место не займут чтобы играть в ЛЕ
    За участие в группе ЛЧ дают 4 бонусных очка, а это уже как 2 победы. Плюс из четвертой корзины скорее всего попадется какой-то условный Мёльде. Так что далеко не факт что в ЛЕ можно заработать больше.
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 24.09.2020 18:55
    0
    Если говорить в контексте набора очков для коефициента ,то конечно лучше чтобы Динамо играло в ЛЕ так они бы набрали какое-то количество очков, а в ЛЧ с таким подбором игроков будет 5 или 6 поражений и даже 3 место не займут чтобы играть в ЛЕ
    kvv1404
      kvv1404, 24.09.2020 18:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Як же нам потрібен ще один клуб в групі ЛЕ.Тримаємо кулаки за Колос і сподіваємось на чудо в матчі Десни. Вперед Україна.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 18:10
    +1
    Сьогоднішні ігри наших конкурентів:
    Aut
    21:30 ЛАСК : ДАК 1904
    Tur
    20:00 Бешикташ : Ріу Аве
    20:00 Русенборг : Аланьяспор
    21:00 Галатасарай : Хайдук Спліт
    Sco
    20:00 Рига : Селтік Глазго
    20:30 Хапоель Бєер-Шева : Мазервелл
    22:00 Вілем-II : Глазго Рейнджерс
    22:00 Спортінг Л : Абердін
    Cyp
    21:00 АПОЕЛ : Зриньски
    21:30 Базель : Анортосіс
    SandroKing
    online
      SandroKing, 24.09.2020 17:56
    0
    Hemingway, 24.09.2020 17:45
    Якраз ті 2 що залишаться, Селтік і Рейнджерс, в минулому сезоні на двох оформили 34,5 очок. А Шахтар заробив 22 очка. Окрім того їхні очки діляться на 4 команди, а наші на 5.
    Ну вот как раз Рейнджерс и не пройдет в группу. Такие страны как Шотландия стреляют раз в пятилетку.
    Да и разницы никакой нет между 11-м и 15-м местом.
    Нужно бороться за 10 место, а если не получиться то и ладно.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 17:45
    0
    SandroKing, 24.09.2020 17:40
    Сегодня у Шотландии будет -2 клуба так что нечего переживать.
    Якраз ті 2 що залишаться, Селтік і Рейнджерс, в минулому сезоні на двох оформили 34,5 очок. А Шахтар заробив 22 очка. Окрім того їхні очки діляться на 4 команди, а наші на 5.
    SandroKing
    online
      SandroKing, 24.09.2020 17:40
    0
    Hemingway, 24.09.2020 17:38
    Я більше переживаю щоб поки ми за Турками і Австрійцями женемося нас всіх не обігнали Шотландці.
    Шахтар в минулому сезоні вийшов в півфінал ЛЄ і ми набрали 7.2 балів, а Шотландці в той же час набрали 9.75(!)
    А в поточному сезоні вони вже наблизились до нас, і це при тому що в них тільки 4 команди в єврокубках, і жодна ще не вилетіла.
    Тому я сьогодні буду глорити за наших і одним оком дивитись що ж там у Шотландців (в них сьогодні всі 4 команди грають).
    Сегодня у Шотландии будет -2 клуба так что нечего переживать.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 17:38
    0
    Женя Чайка, 24.09.2020 16:55
    Ну Турков мы обгоним а вот что с Австрияками делать?Зальцбург всегда настроен и ЛАСК каждый год нервы портит.
    Я більше переживаю щоб поки ми за Турками і Австрійцями женемося нас всіх не обігнали Шотландці.
    Шахтар в минулому сезоні вийшов в півфінал ЛЄ і ми набрали 7.2 балів, а Шотландці в той же час набрали 9.75(!)
    А в поточному сезоні вони вже наблизились до нас, і це при тому що в них тільки 4 команди в єврокубках, і жодна ще не вилетіла.
    Тому я сьогодні буду глорити за наших і одним оком дивитись що ж там у Шотландців (в них сьогодні всі 4 команди грають).
    Женя Чайка
      Женя Чайка, 24.09.2020 16:55
    0
    Ну Турков мы обгоним а вот что с Австрияками делать?Зальцбург всегда настроен и ЛАСК каждый год нервы портит.
    Саня Бах
      Саня Бах, 24.09.2020 14:08
    +2
    Denmark1107, 24.09.2020 09:18
    Друже, твоя правда. Але ж потрібно позбавлятись цих тупенних совкових звичок. При совку ТалліН, насправді - ТалліНН; БеларуССія - Білорусь...
    В усіх аеропортах Світу і географічних Мапах - Kyiv а не Kiev.
    І ще довгенно к0зл0рилі писатимуть замість граматично правильного *В* Україні - *НА*, так що не по-козлячи ПОТРІБНО, а ТАК ЯК СЛІД ВІРНО.
    .... а вiрно слiд писати так - НА росii повна sraka !!!
    dgurkis
      dgurkis, 24.09.2020 13:44
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Hemingway, 24.09.2020 11:41
    Якщо ДК вийде в групу ЛЧ і не набере там жодного балу тоді краще щоб вони туди не заходили. Для ДК ЛЧ важливе більше з фінансової і маркетингової сторони.
    Йолопи, ми у цій ЛЧ у фіналі будемо грати! Позатикайте свої проплачені лушпарки! Вперед до перемог! Слава Будулаю!
    Andre066
    online
      Andre066, 24.09.2020 12:48
    0
    Я тебя просвещу! Если бы не Динамо Украина была на дне лч и начинало с 1 квалификации.
    Напомнить тебе Динамо два года начинала с первого тура квалификации поднимая рейтинг Украины чтобы позволить представлять двумя клубами А теперь этот недо клуб воняетда сказует как историю делает. Да вы хоть бы сыграйте 2 раза подряд евровесне 1/4 лч и 1/2 лч и право заработанное для Украиы 2 клуба в лч. Или дубль еще 1/8 лч и 1/4 ле. Вы лишь гадить умеете и понты клеить. А реально в борьбе Барселону Реал ПСЖ Манчестер Сити за выход в следующий раунд обыграть слабо? Ваше неуважение клубу который начал историю Украины в Лиге Чемпионов и пораждает ненависть к вам!
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 12:00
    +8
    Алексей Романенко, 24.09.2020 11:56
    Кстати да. Не понимаю фанов Динамо с их желчью в сторону Шахты. Если бы не Шахта, были бы мы в третьем десятки рейтинга УЕФА. И условная Заря не стартовала бы с группы лч, а преодолевала сверх тяжелую квалификацию.
    Через таких неадекватів таких як Тимофеюк. Вони на кожній гілці про ДК пишуть всяку біліберду. Навіть мене, якому до ДК фіолетово, вони вже підзає..ли.
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 11:56
    -1
    с группы ле*
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 11:56
    -2
    Олег Тимофеюк, 24.09.2020 11:53
    Спасибо Шахтёру!
    Кстати да. Не понимаю фанов Динамо с их желчью в сторону Шахты. Если бы не Шахта, были бы мы в третьем десятки рейтинга УЕФА. И условная Заря не стартовала бы с группы лч, а преодолевала сверх тяжелую квалификацию.
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 11:53
    +2
    Hemingway, 24.09.2020 11:41
    Якщо ДК вийде в групу ЛЧ і не набере там жодного балу тоді краще щоб вони туди не заходили. Для ДК ЛЧ важливе більше з фінансової і маркетингової сторони.
    В любом случаи лучше выйти в группу. Ты сам сказал что есть ещё другие причины типа финансов, в которых очень нуждается Динамо и просто престижа. Динамо уже 2 сезона пропустило без группы лч. Ну и у нас давно не было 2 клуба в группе. А если не попадётся группа смерти, то шансы есть набрать достаточно баллов. Динамо уже будет иметь 4 балла со старта, АЗ и Генту их ещё нужно набрать. И не забывай что от побед в квалификации тоже рейтинг поднимается, чем если тупо слить сразу.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 24.09.2020 11:53
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Спасибо Шахтёру!
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 11:41
    -7
    Алексей Романенко, 24.09.2020 11:38
    Может и Динамо туда тогда вылететь?
    Якщо ДК вийде в групу ЛЧ і не набере там жодного балу тоді краще щоб вони туди не заходили. Для ДК ЛЧ важливе більше з фінансової і маркетингової сторони.
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 24.09.2020 05:35
    +18
    Нашим клубам нужно во всех матчах выигрывать! Потому что жестко откинуло в рейтинге.
    Tymchuk Andriy
      Tymchuk Andriy, 24.09.2020 09:00
    +17
    Сьогодні ми побачимо як Україна йде на максимумі..Добре щоб хоч одна команда пройшла далі
    vados1991
      vados1991, 24.09.2020 08:59
    +14
    Рассчитываем на проход наших клубов в следующий раунд в лиге Европы
    temamx2727
      temamx2727, 24.09.2020 05:05
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну Ласк точно выиграет. Надо надеяться что турки все провалятся))
    Odin
      Odin, 24.09.2020 09:55
    +10
    temamx2727, 24.09.2020 05:05
    Ну Ласк точно выиграет. Надо надеяться что турки все провалятся))
    Если турки попроходят у них дальше вилы. У Алания потенциально ПСВ, у Бешикташа-Милан, у Галатасарая Виллем / Рейнджерс ( тут 50 на 50)
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 12:00
    +8
    Алексей Романенко, 24.09.2020 11:56
    Кстати да. Не понимаю фанов Динамо с их желчью в сторону Шахты. Если бы не Шахта, были бы мы в третьем десятки рейтинга УЕФА. И условная Заря не стартовала бы с группы лч, а преодолевала сверх тяжелую квалификацию.
    Через таких неадекватів таких як Тимофеюк. Вони на кожній гілці про ДК пишуть всяку біліберду. Навіть мене, якому до ДК фіолетово, вони вже підзає..ли.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 10:28
    +8
    dgurkis, 24.09.2020 10:07
    Вот он! Спаситель нации! А я уже думал мы в анале.... Слава Луческу!
    Вата всегда в анале, так что относительно лично себя ты правильно думал
    B0N1K
      B0N1K, 24.09.2020 07:10
    +7
    Dmytro Dmytro, 24.09.2020 06:53
    Dinamo Kiev це пздц...!!!!
    Це приватний сайт, власник якого веде статистику ще з часів холодної війни й він як тоді написав назву команди в російській транслітерації, що на той час було логічно, так воно в нього й залишилось
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 11:01
    +5
    Це все добре але нас знизу підпирають Шотландія і Кіпр які набрали нехилого такого розгону
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 11:05
    +4
    Враховуючи що ми втратимо Десну і можливо Колос то не треба розслаблятись
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 24.09.2020 09:18
    +3
    B0N1K, 24.09.2020 07:10
    Це приватний сайт, власник якого веде статистику ще з часів холодної війни й він як тоді написав назву команди в російській транслітерації, що на той час було логічно, так воно в нього й залишилось
    Друже, твоя правда. Але ж потрібно позбавлятись цих тупенних совкових звичок. При совку ТалліН, насправді - ТалліНН; БеларуССія - Білорусь...
    В усіх аеропортах Світу і географічних Мапах - Kyiv а не Kiev.
    І ще довгенно к0зл0рилі писатимуть замість граматично правильного *В* Україні - *НА*, так що не по-козлячи ПОТРІБНО, а ТАК ЯК СЛІД ВІРНО.
    Саня Бах
      Саня Бах, 24.09.2020 14:08
    +2
    Denmark1107, 24.09.2020 09:18
    Друже, твоя правда. Але ж потрібно позбавлятись цих тупенних совкових звичок. При совку ТалліН, насправді - ТалліНН; БеларуССія - Білорусь...
    В усіх аеропортах Світу і географічних Мапах - Kyiv а не Kiev.
    І ще довгенно к0зл0рилі писатимуть замість граматично правильного *В* Україні - *НА*, так що не по-козлячи ПОТРІБНО, а ТАК ЯК СЛІД ВІРНО.
    .... а вiрно слiд писати так - НА росii повна sraka !!!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 11:53
    +2
    Hemingway, 24.09.2020 11:41
    Якщо ДК вийде в групу ЛЧ і не набере там жодного балу тоді краще щоб вони туди не заходили. Для ДК ЛЧ важливе більше з фінансової і маркетингової сторони.
    В любом случаи лучше выйти в группу. Ты сам сказал что есть ещё другие причины типа финансов, в которых очень нуждается Динамо и просто престижа. Динамо уже 2 сезона пропустило без группы лч. Ну и у нас давно не было 2 клуба в группе. А если не попадётся группа смерти, то шансы есть набрать достаточно баллов. Динамо уже будет иметь 4 балла со старта, АЗ и Генту их ещё нужно набрать. И не забывай что от побед в квалификации тоже рейтинг поднимается, чем если тупо слить сразу.
    kvv1404
      kvv1404, 24.09.2020 18:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Як же нам потрібен ще один клуб в групі ЛЕ.Тримаємо кулаки за Колос і сподіваємось на чудо в матчі Десни. Вперед Україна.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 18:10
    +1
    Сьогоднішні ігри наших конкурентів:
    Aut
    21:30 ЛАСК : ДАК 1904
    Tur
    20:00 Бешикташ : Ріу Аве
    20:00 Русенборг : Аланьяспор
    21:00 Галатасарай : Хайдук Спліт
    Sco
    20:00 Рига : Селтік Глазго
    20:30 Хапоель Бєер-Шева : Мазервелл
    22:00 Вілем-II : Глазго Рейнджерс
    22:00 Спортінг Л : Абердін
    Cyp
    21:00 АПОЕЛ : Зриньски
    21:30 Базель : Анортосіс
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 11:36
    +1
    Алексей Романенко, 24.09.2020 11:35
    Голландцев и бельгийцев догнать будет трудно, но всё что могли мы пока делаем: АЗ выбили, Гент осталось добить.
    АЗ і Гент вилітають в ЛЄ, а там суперники слабші, відповідно балів можна більше назбирати
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 24.09.2020 11:35
    +1
    Голландцев и бельгийцев догнать будет трудно, но всё что могли мы пока делаем: АЗ выбили, Гент осталось добить.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 24.09.2020 11:28
    +1
    Denmark1107, 24.09.2020 11:23
    Хмм.., а що, хіба Вольфсбург, це Ліверпуль, Арсенал чи Баварія з БоруссієюД??? Все може бути, але сьогоднішній Вольф, це просто міцний середняк.
    Шанси є, але з втратою Філіпова вони стали ще меншими
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 24.09.2020 11:23
    +1
    Cherevik22, 24.09.2020 09:21
    Сьогодні попрощаємось із Десною
    Хмм.., а що, хіба Вольфсбург, це Ліверпуль, Арсенал чи Баварія з БоруссієюД??? Все може бути, але сьогоднішній Вольф, це просто міцний середняк.
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 24.09.2020 22:13
    0
    SandroKing, 24.09.2020 21:18
    За участие в группе ЛЧ дают 4 бонусных очка, а это уже как 2 победы. Плюс из четвертой корзины скорее всего попадется какой-то условный Мёльде. Так что далеко не факт что в ЛЕ можно заработать больше.
    Ну може бути умовний Мольде, а може умовнв Боруссія, або Марсель