23.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шість голів. Ференцварош Реброва видав яскраву битву в Лізі чемпіонів

Угорський чемпіон зіграв внічию завдяки Харатіну

Шість голів. Ференцварош Реброва видав яскраву битву в Лізі чемпіонів
© twitter.com/Fradi_HU

У першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Ференцварош» українського наставника Сергія Реброва на виїзді в результативній битві зіграв з «Мольде» внічию 3:3.

Гості поступалися в кінці зустрічі, але зуміли відігратися завдяки голу Харатіна з пенальті.

Український хавбек Ігор Харатін відіграв весь матч, а вінгер Олександр Зубков вийшов на заміну в другому таймі.

Ліга чемпіонів. Плей-оф кваліфікації.

Мольде - Ференцварош 3:3
Голи: Джеймс, 55, Ейкрем, 65, Еллінгсен, 83 - Болі, 7, Узуні, 53, Харатін, 87 (з пен)

Мольде: Лінде, Вінго, Грегерсон, Еллінгсен, Хоген, Аурснес, Хуссейн, Естад, Ейкрем (Омоджуанфо, 81), Кхудтзон (Брінхільдсен, 57), Джеймс (Боллі, 89)

Ференцварош: Дібуш, Ботка, Фрімпонг, Блажіч, Чівіч, Харатін, Лаудоні, Сомаліа (Сігер, 71), Нгуен (Ісаел, 88), Узуні, Болі (Зубков, 73)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:43
    +3
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Еще один альтернативно одаренный
    Predator
      Predator, 24.09.2020 07:22
    -3
    Sentinel, 24.09.2020 00:04
    Владение 40 на 60
    Точные передачи 300 против 600
    Удары в створ 2 против 8
    Где ты там трусливую игру увидел? Гент кроме полтора десятка минут попросту схавали.
    А какие могут быть владения мячом если на одного больше? . Был бы Гент в полном составе, цифры были другие. Лохам просто везет
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 24.09.2020 00:42
    +3
    ждем в группе с ДК или ШД
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.09.2020 00:17
    +4
    Sentinel, 24.09.2020 00:04
    Владение 40 на 60
    Точные передачи 300 против 600
    Удары в створ 2 против 8
    Где ты там трусливую игру увидел? Гент кроме полтора десятка минут попросту схавали.
    Это бурабасовские шлюхи. Им методичку не поменяли.
    Andrey Berest
      Andrey Berest, 24.09.2020 00:15
    +2
    вратарь фаренцвароша бокопор конечно, два гола его
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 24.09.2020 00:09
    +10
    "Ференцварош" провів матч достойно, все вирішать в Будапешті. Найкращі побажання Реброву - мудрому і талановитому тренеру Успіхів Вам
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.09.2020 00:04
    +8
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Владение 40 на 60
    Точные передачи 300 против 600
    Удары в створ 2 против 8
    Где ты там трусливую игру увидел? Гент кроме полтора десятка минут попросту схавали.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.09.2020 00:04
    +14
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Да , Динамо возило Гент как Рух Шахту !
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 24.09.2020 00:01
    +11
    Хороший результат.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    -29
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Frank Piter
      Frank Piter, 23.09.2020 23:58
    +14
    Ну молодцы. Да, один шаг остался. Дома нужно не проиграть.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.09.2020 00:04
    +14
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Да , Динамо возило Гент как Рух Шахту !
    Frank Piter
      Frank Piter, 23.09.2020 23:58
    +14
    Ну молодцы. Да, один шаг остался. Дома нужно не проиграть.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 24.09.2020 00:01
    +11
    Хороший результат.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 24.09.2020 00:09
    +10
    "Ференцварош" провів матч достойно, все вирішать в Будапешті. Найкращі побажання Реброву - мудрому і талановитому тренеру Успіхів Вам
    Sentinel
    online
      Sentinel, 24.09.2020 00:04
    +8
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Владение 40 на 60
    Точные передачи 300 против 600
    Удары в створ 2 против 8
    Где ты там трусливую игру увидел? Гент кроме полтора десятка минут попросту схавали.
    Frank Piter
      Frank Piter, 24.09.2020 00:17
    +4
    Sentinel, 24.09.2020 00:04
    Владение 40 на 60
    Точные передачи 300 против 600
    Удары в створ 2 против 8
    Где ты там трусливую игру увидел? Гент кроме полтора десятка минут попросту схавали.
    Это бурабасовские шлюхи. Им методичку не поменяли.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:43
    +3
    Vlad Rasevski, 24.09.2020 00:00
    В отличии от трусливой игры Динамо Луча, Ребровцы красавцы!!!
    Еще один альтернативно одаренный
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 24.09.2020 00:42
    +3
    ждем в группе с ДК или ШД
    Andrey Berest