Фетиші Луческу. Ілсіньо розповів кумедні історії про роботу з Містером

Бразилець розповів про все: стару газету, бавовняні футболки та навіть про розмір шипів на бутсах

Фетиші Луческу. Ілсіньо розповів кумедні історії про роботу з Містером
© ФК Шахтар. Мірча Луческу та Ілсіньо

Колишній півзахисник «Шахтаря» Ілсіньо, який нині виступає в заокеанській МЛС за «Філадельфію Юніон» поділився кількома цікавими історіями про спільну роботу з Мірчею Луческу в стані «гірників».

Відповідальність бразильців

«У мої дні в «Шахтарі» Луческу викликав в свою кімнату всіх шістьох бразильців команди перед іграми і казав: «Якщо щось і станеться в цьому матчі, то це зможете зробити тільки ви!» В кожному поєдинку бразильці отримували величезну частку відповідальності за результат, і Мірча дуже ясно давав це нам зрозуміти».

Пеле з Румунії

«На кожну передсезонну підготовку він брав з собою стару газету, приносив її нам, щоб ми могли побачити. Луческу відкривав її і говорив: «Послухайте, ви повинні відповідати мені за рівнем! Я був генієм з лівою ногою» У той час румунська збірна об'їхала ледве не весь світ і провела кілька матчів у Бразилії. Більше місяця вони грали проти клубів і збірних, а Луческу забивав багато голів, як Пеле. Розумієте, чому він так хотів показати цю газету нам? Він любить футбол і дуже добре розповідає свої історії».

Футболки з бавовни

«Луческу - людина «старої школи», і він до цих пір зберіг чимало особливостей. Одна з них полягає в тому, що він віддає перевагу бавовняним футболкам. Він був проти будь-якої нової і найбільш технологічної футболки. Коли до нас надходила оновлена ​​спортивна екіпіровка, то він завжди говорив: «Ні, це не підходить, мені таке не подобається. Я замовлю собі з бавовни».

Шипи на бутсах

«Пам'ятаю, як колись він подивився на наші шипи і сказав, що вони нікуди не годяться. Луческу подобалося навіть вибирати розмір шипів на бутсах гравців. Він любив високі шипи, просто гігантські. І коли ви тільки думали, що вони великі, він завжди дивився, і говорив, що шипи повинні бути ще більше. Кожен раз, коли йшов сніг, Мірча говорив нам: «У вас дуже низькі шипи». І це було кумедно, тому що коли він вказував на когось на полі, щоб поскаржитися, хлопець через якийсь час падав. Це було схоже на магію! »

Поганий водій

«Я також пам'ятаю, що у Луческу була репутація не дуже гарного водія, так би мовити. Був час, коли він навіть врізався в трамвай, коли повертав через трамвайні колії в Румунії».

Нагадаємо, Ілсіньо виступав за «Шахтар» c 2007 по 2015 роки з перервою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ESPN

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    turist86
    online
      turist86, 24.09.2020 18:23
    0
    sand, 24.09.2020 02:43
    Херовый ты турист... Попрыгай по горам или веслом помаши, потом поспи в палатке в пластиковом одеянии. Или ты "турыстоликлюзиф"?
    Я взагалі то беру у походи 2 футболки - в наметі ночую в бавовняній
    sand
      sand, 24.09.2020 02:43
    -1
    turist86, 24.09.2020 00:17
    Бавовна чи поліестер? Ну звісно що для тренувань футболіста (висока активність) краще поліестер, який виводить піт / вологу. А для повсякденного носіння (низька активність) краще бавовна (хлопок). Вона приємна на дотик, у ній не дуже жарко у спеку і не надто холодно у прохолодну погоду.
    Херовый ты турист... Попрыгай по горам или веслом помаши, потом поспи в палатке в пластиковом одеянии. Или ты "турыстоликлюзиф"?
    turist86
    online
      turist86, 24.09.2020 00:17
    +1
    Бавовна чи поліестер? Ну звісно що для тренувань футболіста (висока активність) краще поліестер, який виводить піт / вологу. А для повсякденного носіння (низька активність) краще бавовна (хлопок). Вона приємна на дотик, у ній не дуже жарко у спеку і не надто холодно у прохолодну погоду.
    0933333333
      0933333333, 23.09.2020 20:22
    -1
    Фу как гадко....что-бы ты шалава кончаная проиграла сегодня руху!
    Special2
      Special2, 23.09.2020 19:54
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:08
    Так згадувати звичайно можна, тільки чомусь усі згадки йдуть зі сторони помаранчево-чорного клубу. Причому безперервним потоком, переважно негативу...
    Ну ультрас то понятно, я имею ввиду комментаторов этого сайта, которые резко переобулись
    На счёт руководства Шахтёра согласен, много льётся негативного в адрес Луческу от них, но Илсиньо то ничего плохого не сказал
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:08
    0
    Special2, 23.09.2020 18:55
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр
    Так згадувати звичайно можна, тільки чомусь усі згадки йдуть зі сторони помаранчево-чорного клубу. Причому безперервним потоком, переважно негативу...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:05
    0
    Special2, 23.09.2020 18:55
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр
    Так з приходом Луческу в Динамо фан-сектор (ультрас) киян не змінив до нього свого ставлення, а от вболівальники Шахтаря, які носили його на руках, отримавши від лицемірного керівництва донецького клубу команду "фас" накинулися на нього як зграя дворових шавок
    Special2
      Special2, 23.09.2020 18:55
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:49
    Я завжди читаю текст перш ніж писати коментарі. Так нічого такого немає, але неприємний осад залишається. Щодо розмов з бразильцями, щодо власного вихваляння, водіння... Так дрібниці, але всього цього не було допоки циган в Динамо не прийшов....
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр
    Alex86 1
      Alex86 1, 23.09.2020 18:13
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:49
    Я завжди читаю текст перш ніж писати коментарі. Так нічого такого немає, але неприємний осад залишається. Щодо розмов з бразильцями, щодо власного вихваляння, водіння... Так дрібниці, але всього цього не було допоки циган в Динамо не прийшов....
    Ну насчет вождения хохмы эти нафталиновые долго муссировались и когда он в шахте был, а в остальном это больше забавно нежели имеет какую-то описанную тобой окраску
    ivtbox
      ivtbox, 23.09.2020 17:57
    +1
    Чого румуна називають Містер? Дикі люди.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:49
    -6
    Alex86 1, 23.09.2020 17:17
    Там ничего негативного нет вообще-то, почитал бы что ли сначала.
    Я завжди читаю текст перш ніж писати коментарі. Так нічого такого немає, але неприємний осад залишається. Щодо розмов з бразильцями, щодо власного вихваляння, водіння... Так дрібниці, але всього цього не було допоки циган в Динамо не прийшов....
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 23.09.2020 17:24
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    steelmaker
      steelmaker, 23.09.2020 17:21
    +5
    Alex86 1, 23.09.2020 17:17
    Там ничего негативного нет вообще-то, почитал бы что ли сначала.
    а зачем читать? Достаточно глянуть заголовок и додумать. Тут таких "читателей" ого-го сколько, увы.
    Женя Чайка
      Женя Чайка, 23.09.2020 17:20
    +2
    Интересные моменты.Футболёром был неплохим и тренером отличным.Незря же памятник нерукотворный поставили.
    Alex86 1
      Alex86 1, 23.09.2020 17:17
    +7
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:14
    Цікаво, а чому поки Луческу не став тренером Динамо цього ніхто не оприлюдював? Скільки вже часу пройшло як Ілсіньйо вже немає ні в Шахтарі ні в Україні.?... Авторитет ФК Шахтар починає все глибше і глибше дно пробивати - те за спортивними принципами, а за життєвими... Це ж як "низько" потрібно впасти, щоб який тільки можна бруд зі застарілих тріщин витягати та виливати його на людину, якій фактично кроти мають завдячувати усім, що зараз вміють і мають (навіть пам'ятника виготовили йому... Вже напевно переплавили...).
    Там ничего негативного нет вообще-то, почитал бы что ли сначала.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:14
    -3
    Цікаво, а чому поки Луческу не став тренером Динамо цього ніхто не оприлюдював? Скільки вже часу пройшло як Ілсіньйо вже немає ні в Шахтарі ні в Україні.?... Авторитет ФК Шахтар починає все глибше і глибше дно пробивати - те за спортивними принципами, а за життєвими... Це ж як "низько" потрібно впасти, щоб який тільки можна бруд зі застарілих тріщин витягати та виливати його на людину, якій фактично кроти мають завдячувати усім, що зараз вміють і мають (навіть пам'ятника виготовили йому... Вже напевно переплавили...).
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 23.09.2020 16:56
    +6
    Ничего нового. Дед, кстати, реально был очень толковым футболером. Ну а насчет шипов он был очевидно прав, раз вы падали
    Alex86 1
      Alex86 1, 23.09.2020 17:17
    +7
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:14
    Цікаво, а чому поки Луческу не став тренером Динамо цього ніхто не оприлюдював? Скільки вже часу пройшло як Ілсіньйо вже немає ні в Шахтарі ні в Україні.?... Авторитет ФК Шахтар починає все глибше і глибше дно пробивати - те за спортивними принципами, а за життєвими... Це ж як "низько" потрібно впасти, щоб який тільки можна бруд зі застарілих тріщин витягати та виливати його на людину, якій фактично кроти мають завдячувати усім, що зараз вміють і мають (навіть пам'ятника виготовили йому... Вже напевно переплавили...).
    Там ничего негативного нет вообще-то, почитал бы что ли сначала.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 23.09.2020 16:56
    +6
    Ничего нового. Дед, кстати, реально был очень толковым футболером. Ну а насчет шипов он был очевидно прав, раз вы падали
    steelmaker
      steelmaker, 23.09.2020 17:21
    +5
    Alex86 1, 23.09.2020 17:17
    Там ничего негативного нет вообще-то, почитал бы что ли сначала.
    а зачем читать? Достаточно глянуть заголовок и додумать. Тут таких "читателей" ого-го сколько, увы.
    Женя Чайка
      Женя Чайка, 23.09.2020 17:20
    +2
    Интересные моменты.Футболёром был неплохим и тренером отличным.Незря же памятник нерукотворный поставили.
    turist86
    online
      turist86, 24.09.2020 00:17
    +1
    Бавовна чи поліестер? Ну звісно що для тренувань футболіста (висока активність) краще поліестер, який виводить піт / вологу. А для повсякденного носіння (низька активність) краще бавовна (хлопок). Вона приємна на дотик, у ній не дуже жарко у спеку і не надто холодно у прохолодну погоду.
    Alex86 1
      Alex86 1, 23.09.2020 18:13
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:49
    Я завжди читаю текст перш ніж писати коментарі. Так нічого такого немає, але неприємний осад залишається. Щодо розмов з бразильцями, щодо власного вихваляння, водіння... Так дрібниці, але всього цього не було допоки циган в Динамо не прийшов....
    Ну насчет вождения хохмы эти нафталиновые долго муссировались и когда он в шахте был, а в остальном это больше забавно нежели имеет какую-то описанную тобой окраску
    ivtbox
      ivtbox, 23.09.2020 17:57
    +1
    Чого румуна називають Містер? Дикі люди.
    turist86
    online
      turist86, 24.09.2020 18:23
    0
    sand, 24.09.2020 02:43
    Херовый ты турист... Попрыгай по горам или веслом помаши, потом поспи в палатке в пластиковом одеянии. Или ты "турыстоликлюзиф"?
    Я взагалі то беру у походи 2 футболки - в наметі ночую в бавовняній
    Special2
      Special2, 23.09.2020 19:54
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:08
    Так згадувати звичайно можна, тільки чомусь усі згадки йдуть зі сторони помаранчево-чорного клубу. Причому безперервним потоком, переважно негативу...
    Ну ультрас то понятно, я имею ввиду комментаторов этого сайта, которые резко переобулись
    На счёт руководства Шахтёра согласен, много льётся негативного в адрес Луческу от них, но Илсиньо то ничего плохого не сказал
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:08
    0
    Special2, 23.09.2020 18:55
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр
    Так згадувати звичайно можна, тільки чомусь усі згадки йдуть зі сторони помаранчево-чорного клубу. Причому безперервним потоком, переважно негативу...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 19:05
    0
    Special2, 23.09.2020 18:55
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр
    Так з приходом Луческу в Динамо фан-сектор (ультрас) киян не змінив до нього свого ставлення, а от вболівальники Шахтаря, які носили його на руках, отримавши від лицемірного керівництва донецького клубу команду "фас" накинулися на нього як зграя дворових шавок
    Special2
      Special2, 23.09.2020 18:55
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 17:49
    Я завжди читаю текст перш ніж писати коментарі. Так нічого такого немає, але неприємний осад залишається. Щодо розмов з бразильцями, щодо власного вихваляння, водіння... Так дрібниці, але всього цього не було допоки циган в Динамо не прийшов....
    Вот ты забавный человек, значит пока Луческу не было в Динамо, то болельщики Жинамо справедливо называли его цыганом, маразматиком, будулаем и т.д. а как он пришёл в Динамо, так про него даже вспоминать никому нельзя???
    Исправь ник, ты не вболивальникПетр, ты хейтерПетр