Мірча ЛУЧЕСКУ: «Готую команду до всіх можливих сценаріїв»

Наставник киян - про майбутній матч з «Гентом»

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Готую команду до всіх можливих сценаріїв»
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу поділився думками напередодні першого матчу раунду плей-оф Ліги чемпіонів проти «Гента».
 
- Які матчі «Гента» ви демонстрували своїм підопічним на теоретичних заняттях, готуючи їх до майбутньої гри?
- У першу чергу, відзначу, що «Гент» - дуже хороша команда. У неї змінилося два тренери за короткий період. Це важко для будь-якої команди. Те, що «Гент» почав свій національний чемпіонат не кращим чином, і в команді з'явилося 11 нових гравців і стільки ж пішло, ні про що не говорить. Звичайно, для тренера це завжди важко. Але в будь-якому випадку «Гент» - це серйозний суперник. Команда довела це двома перемогами в останніх матчах – над «Мускроном» і «Рапідом», які ми розібрали.

- З огляду на те, що на цій стадії команди проведуть два матчі, чи очікуєте ви обережної гри завтра? Який результат буде для вашої команди прийнятним?
- Звичайно, не можна забувати, що це протистояння складається з двох матчів. Мої три головні принципи в роботі: створити боєздатну команду, поставити їй гру, а потім домагатися з нею результатів. Але коли ми говоримо про таку стадію Ліги чемпіонів, головний пріоритет – безперечно результат. Що стосується першого матчу, який відбудеться завтра, я готую команду до всіх можливих сценаріїв, які можуть скластися на полі. Адже не ми одні граємо, є ще й суперник. Тому дуже складно сказати, як завтра буде складатися матч.

- Як ви сприйняли звільнення з «Гента» вашого співвітчизника Ласло Белені?
- З Ласло я давно знайомий, наші шляхи в футболі перетиналися. Він грав під моїм керівництвом, коли я працював у Румунії. Потім ми продовжили спілкуватися, коли вже були суперниками в футбольному плані. Він дуже професійний тренер і великий фахівець. Я був дуже здивований, коли дізнався, що його звільнили так швидко після призначення на посаду головного тренера. Клуб купив одразу 11 нових гравців, практично весь склад змінився, і, звісно, йому потрібно було більше часу щоб побудувати в «Генті» новий боєздатний колектив. Я впевнений, що він пройде через цей епізод у своєму житті і продовжить вдосконалюватися і досягати успіхів.

- У складі «Гента» одним з найяскравіших гравців є вихованець «Динамо» Роман Яремчук. Як ви оціните його рівень?
- Роман - дуже хороший нападник. Зараз він прогресує в «Генті» і це добре. У бельгійській лізі багато гравців, які скоро можуть проявити себе і в топ-лігах. Для Романа, як і для інших, це шлях до  такого трансферу. Він – дуже хороший нападаючий з відмінною технікою, у нього відмінне відчуття голу і бомбардирські навички. За останній рік він показав хороший прогрес і, я впевнений, він на правильному шляху.

Нагадаємо, перший матч раунду плей-офф Ліги чемпіонів «Гент» - «Динамо» відбудеться в середу, 23 вересня. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.
 
Гент - Динамо. Прогноз і анонс на матч плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.09.2020 13:20
    0
    Луческу раздает ну очень адекватные вью.... Как-то скучно даже)))
    Но, думаю, еще все впереди
    xabo12
      xabo12, 23.09.2020 11:30
    -1
    https://youtu.be/yKvz_eLhlEI - Драка с мусорами
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 23.09.2020 10:18
    -1
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 22:03
    У тебя бл сценарий один — всегда автобус.
    Ні краще з "шашками на танки".... Ти про автобус Сімейне розкажи.
    J0e777
      J0e777, 23.09.2020 08:03
    -3
    dgurkis, 23.09.2020 02:40
    Да, повезло нам! Мистер - это глыба мастерства, футбольного интелекта и умище глобальное! Сейчас он своей хитростью и прозорливостью может исполнить нашу мечту! Здоровья ему и решительности!
    Кому "нам"? Ты же днонецкий чм0шник
    dgurkis
    online
      dgurkis, 23.09.2020 02:40
    +1
    Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    Да, повезло нам! Мистер - это глыба мастерства, футбольного интелекта и умище глобальное! Сейчас он своей хитростью и прозорливостью может исполнить нашу мечту! Здоровья ему и решительности!
    Сан Саныч
    online
      Сан Саныч, 23.09.2020 02:07
    0
    Цыганва впеееерёёёдддд
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2020 23:55
    +1
    Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    Да и физрук наконец-то появился - начали бегать, а не ходить по полю
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.09.2020 23:51
    +7
    mayakovskiy1, 22.09.2020 22:22
    а кто это? Что вообще выиграл этот смешной цыган?
    Кубок УЕФА для одной колхозной команды. Еще в 1/4 ЛЧ выводил тот колхоз. Сейчас только мечтают о таком. Тут бы Динамо в 2 мяча опять не влететь
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.09.2020 22:38
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    olexyn, 22.09.2020 21:51
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    Ты прав.
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.09.2020 22:37
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    olexyn, 22.09.2020 21:51
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    Любо дорого смотреть , как пылают глоры ржавого говна
    То ли еще будет
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 22.09.2020 22:22
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    Юра Вареник, 22.09.2020 22:03
    нулевка это ты , тупой овощ
    а кто это? Что вообще выиграл этот смешной цыган?
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.09.2020 22:14
    +6
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 22:03
    У тебя бл сценарий один — всегда автобус.
    Греция автобусом чемпионат Европы выиграла.....у нас что мбаппе Месси Роналду неймары с левандовсками чтобы всех сметать
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.09.2020 22:03
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    У тебя бл сценарий один — всегда автобус.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 22.09.2020 22:03
    +9
    olexyn, 22.09.2020 21:51
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    нулевка это ты , тупой овощ
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 22.09.2020 22:02
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    umnuy2, 22.09.2020 21:54
    Это вам не плачущий после гола Лугано Лесик
    Ахахаха)) Этот будет шапки метать и ныть после первого же влета
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.09.2020 21:54
    +17
    Это вам не плачущий после гола Лугано Лесик
    olexyn
    online
      olexyn, 22.09.2020 21:51
    -19
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    +23
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    kino
      kino, 22.09.2020 20:53
    +26
    Адекватне вю. Хороші відзиви від тренера Динамо, про колег і гравців. Удачі Київ.
    kino
      kino, 22.09.2020 20:53
    +26
    Адекватне вю. Хороші відзиви від тренера Динамо, про колег і гравців. Удачі Київ.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    +23
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.09.2020 21:54
    +17
    Это вам не плачущий после гола Лугано Лесик
    Юра Вареник
    online
      Юра Вареник, 22.09.2020 22:03
    +9
    olexyn, 22.09.2020 21:51
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    нулевка это ты , тупой овощ
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 22.09.2020 23:51
    +7
    mayakovskiy1, 22.09.2020 22:22
    а кто это? Что вообще выиграл этот смешной цыган?
    Кубок УЕФА для одной колхозной команды. Еще в 1/4 ЛЧ выводил тот колхоз. Сейчас только мечтают о таком. Тут бы Динамо в 2 мяча опять не влететь
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.09.2020 22:37
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    olexyn, 22.09.2020 21:51
    Ага, потрібен фарт Динамо; бо все інше - на нулях. І циган - нульовка.
    Любо дорого смотреть , как пылают глоры ржавого говна
    То ли еще будет
    umnuy2
    online
      umnuy2, 22.09.2020 22:14
    +6
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 22:03
    У тебя бл сценарий один — всегда автобус.
    Греция автобусом чемпионат Европы выиграла.....у нас что мбаппе Месси Роналду неймары с левандовсками чтобы всех сметать
    dgurkis
    online
      dgurkis, 23.09.2020 02:40
    +1
    Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    Да, повезло нам! Мистер - это глыба мастерства, футбольного интелекта и умище глобальное! Сейчас он своей хитростью и прозорливостью может исполнить нашу мечту! Здоровья ему и решительности!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2020 23:55
    +1
    Юрий Карпенко, 22.09.2020 21:39
    Наконец после Реброва у Динамо появился тренер, а не физрук
    Да и физрук наконец-то появился - начали бегать, а не ходить по полю
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.09.2020 13:20
    0
    Луческу раздает ну очень адекватные вью.... Как-то скучно даже)))
    Но, думаю, еще все впереди
    Сан Саныч
    online
      Сан Саныч, 23.09.2020 02:07
    0
    Цыганва впеееерёёёдддд