Ролан Гаррос. Українські тенісистки дізналися перших суперниць

Марта Костюк, Леся Цуренко, Ангеліна Калініна і Дар'я Снігур стартують у кваліфікації

Ролан Гаррос. Українські тенісистки дізналися перших суперниць
© wtatennis.com. Дар'я Снігур

Ряд українських тенісисток дізналися перших суперниць на старті кваліфікації до великого турніру Ролан Гаррос.

Марта Костюк почне відбір з матчу проти Ізабелли Шинікової (201 WTA). Киянка двічі перемагала представницю Болгаріі.

Лесі Цуренко на старті кваліфікації належить зіграти з Чаглою Буюкакчай (173 WTA) з Туреччини. Раніше Цуренко 4 рази перемагала цю суперницю.

Ангеліна Калініна зіграє проти Вікторії Голубіч (WTA 129), а Дар'я Снігур вийде на корт проти Барбари Хаас (142 WTA). Для Снігур це буде дебютний матч на дорослому Ролан Гаррос.

В основну сітку турніру потрапили Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Катерина Козлова і Катаріна Завацька.

Повна сітка кваліфікації.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kollekciy
      kollekciy, 22.09.2020 09:34
    0
    Andrey Kuzma, 22.09.2020 03:59
    Нет, не нужно держать никакие кулаки, Марта Костюк только во втором десятке альтернативного списка, рейтинг посева совершенно иной.
    И там ниже тоже несколько сообщений с этим заблуждением.
    Можливо й так, до кінця не зрозуміло старий чи новий рейтинг вони використовують. Тому я вважаю не вірним формування списків на Шоломи за місяць до їх початку, бо пропадає спортивний принцип змагатися до останнього дня.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.09.2020 03:59
    0
    sv_2000, 21.09.2020 19:11
    А вообще зря здесь бытует мнение, что поиграть в квале для Марты что-то вроде тренировки... Та ни фи га... Девченки из второй сотни играют будь здоров... Там профессиональные теннисистки, если что.... Квал, как минимум, вымотает Марту... И зачем это надо? И Марта, кстати, квал прошла всего один раз. Зато оба раза, когда получалось, в основной сетке играла будь здоров.... Тут еще и психология.... В общем, держу кулаки чтобы еще две снялись.
    Нет, не нужно держать никакие кулаки, Марта Костюк только во втором десятке альтернативного списка, рейтинг посева совершенно иной.
    И там ниже тоже несколько сообщений с этим заблуждением.
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 20:02
    0
    Півтора місяці тому в Празі на грунті, Марта спокійно пройшла, навіть складніший квал, також з 3 ігор. Все залежить тільки від того, в якому стані її нога.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.09.2020 19:43
    +3
    Дуже непогана сітка у Марти. Але як вона готова до грунту що фізично, що психологічно, загадка. Хотілося б побачити її в основній сітці. Ясно, що грунт - не найулюбленіше її покриття, та все ж з її технікою можна грати на чому завгодно. Все в голові.
    Те ж саме щодо Лесі, але пошкодження ліктя давно її турбує, сумніваюся, що вона готова до довгих розіграшів.
    Завдання інших дівчат - намагатися поборотися, але навіть перше коло квалу пройти буде дуже складно.
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 19:41
    +1
    Звичайно я повністю за те, щоб Марта потрапила на пряму в основу. Просто, як вболівальнику, мені не хочеться чикати ще тиждень на ігри Марти, та дуже не хочеться щоб гра була одна.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 19:11
    +4
    А вообще зря здесь бытует мнение, что поиграть в квале для Марты что-то вроде тренировки... Та ни фи га... Девченки из второй сотни играют будь здоров... Там профессиональные теннисистки, если что.... Квал, как минимум, вымотает Марту... И зачем это надо? И Марта, кстати, квал прошла всего один раз. Зато оба раза, когда получалось, в основной сетке играла будь здоров.... Тут еще и психология.... В общем, держу кулаки чтобы еще две снялись.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 19:06
    +2
    kollekciy, 21.09.2020 18:58
    Звичайно в основу напряму Марті мабуть краще, але там можна відразу отримати якусь Елінку, та не отримати ні ігрової практики ні очок. Хоча може й пощастить на сітку.
    Есть и обратная сторона медали. Топы на старте только втягиваются в турнир, как правило. И получить этому топу на старте супермотивированную и талантливую юниорку, как Марта, очень не в радость... Вероятность апсета весьма велика. Будь я игроком при хорошем коэффициенте обязательно зарядил бы на Марту против любой самой-пресамой топовой соперницы... Хоть даже Халеп, Уильямс... Пофик
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 18:58
    +3
    Звичайно в основу напряму Марті мабуть краще, але там можна відразу отримати якусь Елінку, та не отримати ні ігрової практики ні очок. Хоча може й пощастить на сітку.
    kerch30
      kerch30, 21.09.2020 18:48
    +3
    Бондаренко где.
    Vadin
      Vadin, 21.09.2020 18:42
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 21.09.2020 18:34
    Та не..... Лучше бы напрямую. Психология - штука тонкая, проиграть можно кому угодно. Как умеет Марта настраиваться на сильных соперниц мы уже неплохо знаем, но также знаем как Марта умеет проигрывать соперницам ниже ее классом))
    Ще цілком можливо, що двоє ще знімуться..тут її рівня потенціальної в квалі, звісно, нема.. Вона, і якшо здорова Леся мають виходити в основу
    Newvlad
    online
      Newvlad, 21.09.2020 18:40
    +5
    Марта в неплохой форме. Учитывая усеченный состав участниц, предполагаю, что ей вполне по силам бороться за место в 1/16 финала. А так удачи всем нашим девчатам!
    Николай Власов
      Николай Власов, 21.09.2020 18:37
    +6
    удачи вам девчонки поздравляю дашу с дебютом среди взрослых девочки верьте в себя и удача сама прийдет к вам в руки
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 18:34
    +2
    kollekciy, 21.09.2020 18:16
    Марта отримала друге місце посіву, за рахунок чого їй нарешті пощастило з сіткою. Також вона я думаю ще може потрапити в основу на пряму. Хоча можливо Марті краще зіграти цей квал, щоб розігратися на грунті.
    Та не..... Лучше бы напрямую. Психология - штука тонкая, проиграть можно кому угодно. Как умеет Марта настраиваться на сильных соперниц мы уже неплохо знаем, но также знаем как Марта умеет проигрывать соперницам ниже ее классом))
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 18:16
    +3
    Марта отримала друге місце посіву, за рахунок чого їй нарешті пощастило з сіткою. Також вона я думаю ще може потрапити в основу на пряму. Хоча можливо Марті краще зіграти цей квал, щоб розігратися на грунті.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 21.09.2020 18:37
    +6
    удачи вам девчонки поздравляю дашу с дебютом среди взрослых девочки верьте в себя и удача сама прийдет к вам в руки
    Vadin
      Vadin, 21.09.2020 18:42
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 21.09.2020 18:34
    Та не..... Лучше бы напрямую. Психология - штука тонкая, проиграть можно кому угодно. Как умеет Марта настраиваться на сильных соперниц мы уже неплохо знаем, но также знаем как Марта умеет проигрывать соперницам ниже ее классом))
    Ще цілком можливо, що двоє ще знімуться..тут її рівня потенціальної в квалі, звісно, нема.. Вона, і якшо здорова Леся мають виходити в основу
    Newvlad
    online
      Newvlad, 21.09.2020 18:40
    +5
    Марта в неплохой форме. Учитывая усеченный состав участниц, предполагаю, что ей вполне по силам бороться за место в 1/16 финала. А так удачи всем нашим девчатам!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 19:11
    +4
    А вообще зря здесь бытует мнение, что поиграть в квале для Марты что-то вроде тренировки... Та ни фи га... Девченки из второй сотни играют будь здоров... Там профессиональные теннисистки, если что.... Квал, как минимум, вымотает Марту... И зачем это надо? И Марта, кстати, квал прошла всего один раз. Зато оба раза, когда получалось, в основной сетке играла будь здоров.... Тут еще и психология.... В общем, держу кулаки чтобы еще две снялись.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.09.2020 19:43
    +3
    Дуже непогана сітка у Марти. Але як вона готова до грунту що фізично, що психологічно, загадка. Хотілося б побачити її в основній сітці. Ясно, що грунт - не найулюбленіше її покриття, та все ж з її технікою можна грати на чому завгодно. Все в голові.
    Те ж саме щодо Лесі, але пошкодження ліктя давно її турбує, сумніваюся, що вона готова до довгих розіграшів.
    Завдання інших дівчат - намагатися поборотися, але навіть перше коло квалу пройти буде дуже складно.
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 18:58
    +3
    Звичайно в основу напряму Марті мабуть краще, але там можна відразу отримати якусь Елінку, та не отримати ні ігрової практики ні очок. Хоча може й пощастить на сітку.
    kerch30
    online
      kerch30, 21.09.2020 18:48
    +3
    Бондаренко где.
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 18:16
    +3
    Марта отримала друге місце посіву, за рахунок чого їй нарешті пощастило з сіткою. Також вона я думаю ще може потрапити в основу на пряму. Хоча можливо Марті краще зіграти цей квал, щоб розігратися на грунті.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 19:06
    +2
    kollekciy, 21.09.2020 18:58
    Звичайно в основу напряму Марті мабуть краще, але там можна відразу отримати якусь Елінку, та не отримати ні ігрової практики ні очок. Хоча може й пощастить на сітку.
    Есть и обратная сторона медали. Топы на старте только втягиваются в турнир, как правило. И получить этому топу на старте супермотивированную и талантливую юниорку, как Марта, очень не в радость... Вероятность апсета весьма велика. Будь я игроком при хорошем коэффициенте обязательно зарядил бы на Марту против любой самой-пресамой топовой соперницы... Хоть даже Халеп, Уильямс... Пофик
    sv_2000
    online
      sv_2000, 21.09.2020 18:34
    +2
    kollekciy, 21.09.2020 18:16
    Марта отримала друге місце посіву, за рахунок чого їй нарешті пощастило з сіткою. Також вона я думаю ще може потрапити в основу на пряму. Хоча можливо Марті краще зіграти цей квал, щоб розігратися на грунті.
    Та не..... Лучше бы напрямую. Психология - штука тонкая, проиграть можно кому угодно. Как умеет Марта настраиваться на сильных соперниц мы уже неплохо знаем, но также знаем как Марта умеет проигрывать соперницам ниже ее классом))
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 19:41
    +1
    Звичайно я повністю за те, щоб Марта потрапила на пряму в основу. Просто, як вболівальнику, мені не хочеться чикати ще тиждень на ігри Марти, та дуже не хочеться щоб гра була одна.
    kollekciy
      kollekciy, 22.09.2020 09:34
    0
    Andrey Kuzma, 22.09.2020 03:59
    Нет, не нужно держать никакие кулаки, Марта Костюк только во втором десятке альтернативного списка, рейтинг посева совершенно иной.
    И там ниже тоже несколько сообщений с этим заблуждением.
    Можливо й так, до кінця не зрозуміло старий чи новий рейтинг вони використовують. Тому я вважаю не вірним формування списків на Шоломи за місяць до їх початку, бо пропадає спортивний принцип змагатися до останнього дня.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.09.2020 03:59
    0
    sv_2000, 21.09.2020 19:11
    А вообще зря здесь бытует мнение, что поиграть в квале для Марты что-то вроде тренировки... Та ни фи га... Девченки из второй сотни играют будь здоров... Там профессиональные теннисистки, если что.... Квал, как минимум, вымотает Марту... И зачем это надо? И Марта, кстати, квал прошла всего один раз. Зато оба раза, когда получалось, в основной сетке играла будь здоров.... Тут еще и психология.... В общем, держу кулаки чтобы еще две снялись.
    Нет, не нужно держать никакие кулаки, Марта Костюк только во втором десятке альтернативного списка, рейтинг посева совершенно иной.
    И там ниже тоже несколько сообщений с этим заблуждением.
    kollekciy
      kollekciy, 21.09.2020 20:02
    0
    Півтора місяці тому в Празі на грунті, Марта спокійно пройшла, навіть складніший квал, також з 3 ігор. Все залежить тільки від того, в якому стані її нога.