Динамо заплатить 5 млн євро за лівого бека з Аргентини - ЗМІ

Повідомляється, що «на радари» київському клубу потрапив 21-річний Факундо Мура

Динамо заплатить 5 млн євро за лівого бека з Аргентини - ЗМІ
© Twitter. Факундо Мура

Лівий захисник аргентинського «Естудіантеса» Факундо Мура найближчим часом може перебратися в Україну, де інтерес до нього проявляє «Динамо».

Повідомляється, що керівництво «біло-синіх» згодом представить «Естудіантесу» офіційну пропозицію про викуп контракту Мури за 5 мільйонів євро.

21-річний Факундо Мура є вихованцем «Естудіантеса», за який провів 19 матчів, відзначившись 1 голом і 1 результативною передачею.

Його контракт з клубом розрахований до літа наступного року, а вартість, за оцінками Transfermarkt, складає 3,2 мільйони євро.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Diario HOY

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 14:41
    0
    Очередная утка?
    vital
    online
      vital, 21.09.2020 14:13
    0
    5 лямів за "лівого" гравця? Подивимося...
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 14:12
    0
    UKRAINE FAN, 21.09.2020 14:09
    А зачем он ? Если платишь 5 млн то игрок должен играть а не лавку греть. Миколенко продадут или в центр переведут? На данный момент динамо больше нуждается в цз
    І я про це думав, схиляюсь до того, що не можуть ЦЗ знайти і вирішили Миколенка там загравати
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 21.09.2020 14:09
    0
    А зачем он ? Если платишь 5 млн то игрок должен играть а не лавку греть. Миколенко продадут или в центр переведут? На данный момент динамо больше нуждается в цз
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 21.09.2020 13:12
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Плач под бело-голубые флаги Аргентины! А я закрываю глаза...
    REALIST
    online
      REALIST, 21.09.2020 13:10
    -6
    ...Мура якась !
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 13:06
    +3
    Sauron, 21.09.2020 13:02
    Не верю, что будем платить за 3млн игрока целых 5млн, если у него меньше года до конца контракта.
    Цена на трансфермаркете часто достаточно условна.
    Sauron
      Sauron, 21.09.2020 13:02
    0
    Не верю, что будем платить за 3млн игрока целых 5млн, если у него меньше года до конца контракта.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 12:58
    0
    Хорошо бы если правда.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 13:06
    +3
    Sauron, 21.09.2020 13:02
    Не верю, что будем платить за 3млн игрока целых 5млн, если у него меньше года до конца контракта.
    Цена на трансфермаркете часто достаточно условна.
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 14:41
    0
    Очередная утка?
    vital
    online
      vital, 21.09.2020 14:13
    0
    5 лямів за "лівого" гравця? Подивимося...
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 14:12
    0
    UKRAINE FAN, 21.09.2020 14:09
    А зачем он ? Если платишь 5 млн то игрок должен играть а не лавку греть. Миколенко продадут или в центр переведут? На данный момент динамо больше нуждается в цз
    І я про це думав, схиляюсь до того, що не можуть ЦЗ знайти і вирішили Миколенка там загравати
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 21.09.2020 14:09
    0
    А зачем он ? Если платишь 5 млн то игрок должен играть а не лавку греть. Миколенко продадут или в центр переведут? На данный момент динамо больше нуждается в цз
    Sauron
    online
      Sauron, 21.09.2020 13:02
    0
    Не верю, что будем платить за 3млн игрока целых 5млн, если у него меньше года до конца контракта.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 12:58
    0
    Хорошо бы если правда.