866
0
ФК Шахтар Донецьк

Найголовніші цифри і факти третього туру УПЛ - в нашому традиційному обзорі.

«Динамо» бере гору над «Львовом» в загальному 5-й раз поспіль (м'ячі 13-2), а на своєму полі - 3-й (м'ячі 9-2).

Кияни реалізовують 4-й пенальті поспіль.

150-й матч у чемпіонатах України в динамівських рядах проводить Сергій Сидорчук.

ФК Динамо. Віталій Миколенко

21-річний Віталій Миколенко стає 44-м і наймолодшим після Віктора Циганкова капітаном «Динамо» в УПЛ.

Владислав Супряга стає автором 10-го гола біло-синіх в домашніх баталіях з синьо-золотими.

«Львів», який заробив 5-ту «баранку» поспіль (м'ячі 4-17), зазнав 50-ї поразки в елітному дивізіоні.

Підопічні Георгія Цецадзе піднімають планку трьох особистих антирекордів, продовживши безвиграшну серію до 15 матчів (=6-9), загальну з пропущеними голами - до 12, а гостьову - до 8.

«Шахтар» 3-й матч поспіль не може здолати «Зорю» (2 нічиї, 1 поразка).

Безпрограшна серія гірників досягає 11 ігор (+8= 3).

Марлос, 3-й раз вразивши ворота чорно-біло-червоних, стає 8-м гравцем, який забив 70 м'ячів за «Шахтар» за роки незалежності (ЧУ - 56, КУ - 4, СК - 1, ЄК - 9).

23-й домашній поєдинок «Зорі» з гірниками вперше завершується миром. Більш тривалі безнічийні серії на своєму полі мали тільки «Динамо» і «Шахтар» в баталіях з «Чорноморцем» - по 24 матчі.

Владислав Кочергін стає автором 30-го голу луганчан у зустрічах з донеччанами.

«Ворскла» повторює особистий рекорд 24-річної давності, стартувавши з трьох перемог поспіль.

Завершуються дві тривалі гостьові серії полтавчан - безвиграшна і з пропущеними м'ячами, які склали 13 ігор. Останній раз біло-зелені перемагали і залишалися «сухими» на чужих полях 24 серпня 2019 року - 3:0 з «Колосом».

Руслан Степанюк на 425-й хвилині перериває безгольову серію «Ворскли» у зустрічах з «Олександрією».

Давид Пуцлін стає автором 150-го гола команд Юрія Максимова в чемпіонатах України.

«Олександрія», що перервала 4-матчеву переможну серію над «Ворсклою», зазнає 40-ї поразки в рідних стінах.

Завершується рекордна домашня гольова серія підопічних Володимира Шарана, що склала 15 ігор. Останній раз чорно-жовто-зелені не забивали на своєму полі 24 серпня 2019 року - 0:3 з «Десною».

Олександрійці пропускають 12 матчів поспіль.

«Десна» підписує третю мирову поспіль в гостях.

Першу гру в УПЛ після 11-річної перерви проводить захисник «Інгульця» Віталій Павлов. Останній раз він виходив на поле в елітному дивізіоні 23 травня 2009 року в гостьовому матчі «Кривбасу», чиї ряди він тоді захищав проти «Металіста». Більш тривалі паузи, ніж у Павлова (11 років 119 днів), мали в чемпіонатах України лише Денис Ковба та Олександр Яковенко.

«Колос» перериває 7-матчеву програшну серію на чужих полях.

ФК Колос

Підопічні Руслана Костишина піднімають планку трьох особистих рекордів, продовживши гольову серію до 6 ігор, загальну безнічийну - до 29, а гостьову - до 16.

Оновлюють ковалівці і один свій антирекорд, пропускаючи на виїзді 16 зустрічей поспіль.

«Маріуполь», вперше забивши в гостях «Дніпру-1», святкує першу перемогу над дніпрянами на їхньому полі.

Безнічийна серія маріупольців досягає 10 матчів (+7-3).

«Дніпро-1» піднімає планку особистого рекорду, забиваючи в рідних стінах 12 ігор поспіль.

50-й матч у прем'єр-лізі в якості капітана проводить Сергій Кравченко.

3-й раз вражає ворота помаранчево-синіх Олексій Хобленко.

«Олімпік» здобуває 30-ту перемогу на своєму полі.

Іранець Шахіб Захеді стає представником 30-ї країни далекого зарубіжжя, в тому числі 1-ї з Азії, чиї гравці робили дубль в УПЛ.

200-й матч у чемпіонатах України проводить Андрій Гітченко, 100-й - Андрій Тотовицький (обидва - «Десна»), 50-й - Владислав Дубінчак («Дніпро-1») і Сергій Литвиненко («Львів»), 1-й - Ерік Гліха, Володимир Заставний (обидва - «Рух»), Ілля Шевцов («Десна») і Олексій Шпак («Минай»).

У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Олександр Бандура («Рух»), в 4-му - Сергій Литовченко («Львів») та Євген Селезньов («Колос»), в 3-му - Вадим Парамонов, у 2- му - Юрій Климчук, Данило Кондраков, Мілош Стаменкович (всі - «Рух»), Віктор Корнієнко («Шахтар»), Володимир Кринський і Віталій Павлов (обидва - «Інгулець»).

65-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Марлос, 50-й - Віктор Циганков, 15-й - Владислав Кочергін, 10-й - Андрій Гітченко, 1-й - Ростислав Русин, Макс Челіч (обидва - у 2-й грі) , Ніка Січінава (в 3-й), Артем Бондаренко (в 8-й) і Данило Сагуткін (в 24-й).

1-й дубль в УПЛ роблять Шахіб Захеді (в 26-му матчі) і Євген Морозко (в 30-му).

14-й пенальті з 15 реалізовує Сергій Циганков, 6-й з 6 - Владлен Юрченко.

5-ту пенальтійську дуель з 16 виграє Євген Волинець.

50-й м'яч у чемпіонатах України пропускає Володимир Кринський, 1-й - Андрій Попович (на 119-й хвилині).

1-шу червону картку в кар'єрі заробляють Маруан Міубі (у 2-й грі) і Данило Сагуткін (в 24-й).