НБА. Девіс влучив триочковий з сиреною і приніс перемогу Лейкерс

Клуб із Лос-Анджелеса виграв другий матч серії з «Денвером»

НБА. Девіс влучив триочковий з сиреною і приніс перемогу Лейкерс
© Twitter

«Лос-Анджелес Лейкерс» здобули перемогу у другому матчі фінальної серії Західної конференції НБА з «Денвером». У рівному поєдинку «Наггетс» були близькі до перемоги, але Ентоні Девіс в останній атаці реалізував триочковий і приніс перемогу команді.

НБА. Плей-оф. Фінал Західної конференції
«Лейкерс» - «Денвер» - 105:103 (29:21, 31:29, 22:28, 23:25)

«Лейкерс»: Девіс (31 + 9 підбирань), Джеймс (26 + 11 підбирань + 6 втрат), Колдуелл-Поуп (11), Грін (11), Макгі (3) - старт; Карузо (9), Кузма (8), Ховард (3), Рондо (3 + 9 передач + 5 втрат).
«Денвер»: Йокіч (30 + 9 передач), Мюррей (25 + 5 втрат), Грант (7), Міллсеп (6 + 8 підбирань), Харріс (3) - старт; Портер (15), Морріс (9), Дозьєр (3), Крейг (3), Пламлі (2).
Рахунок в серії - 2:0.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    hater of haters
      hater of haters, 21.09.2020 11:36
    +1
    Не думаю, что будет свип. Стоило чуть-чуть расслабить булки, и Денвер почти за это наказали. Одну-две заберут, имхо.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 21.09.2020 09:58
    +2
    sanchos78, 21.09.2020 09:53
    Где то жаль немного, потому что серия скорее всего закончится быстро и в сухую.
    ...Так про Денвер думали весь плей-офф. Они безнадежно проигрывали Клипперс 1-3 в серии. И тем не менее, они в финале Запада. Посмотрим. Не думаю, что Лейкерс будет так просто.
    sanchos78
      sanchos78, 21.09.2020 09:53
    -2
    Где то жаль немного, потому что серия скорее всего закончится быстро и в сухую.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 21.09.2020 09:42
    +3
    Это то, ради чего стоит смотреть баскетбол! Развязка невероятная, Денвер очень сильно играл в защите, но против лома нет приема, трюльник Дэвиса через руки Йокича - это невероятно!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 21.09.2020 09:42
    +3
    Это то, ради чего стоит смотреть баскетбол! Развязка невероятная, Денвер очень сильно играл в защите, но против лома нет приема, трюльник Дэвиса через руки Йокича - это невероятно!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 21.09.2020 09:58
    +2
    sanchos78, 21.09.2020 09:53
    Где то жаль немного, потому что серия скорее всего закончится быстро и в сухую.
    ...Так про Денвер думали весь плей-офф. Они безнадежно проигрывали Клипперс 1-3 в серии. И тем не менее, они в финале Запада. Посмотрим. Не думаю, что Лейкерс будет так просто.
    hater of haters
      hater of haters, 21.09.2020 11:36
    +1
    Не думаю, что будет свип. Стоило чуть-чуть расслабить булки, и Денвер почти за это наказали. Одну-две заберут, имхо.