ОФІЦІЙНО. Рух підписав сербського і словенського захисників

Клуб підписав Мілоша Стаменкович і Еріка Глігу

ОФІЦІЙНО. Рух підписав сербського і словенського захисників
© fcrukh.com

Клуб «Рух» Львів оголосив про підписання захисників Мілоша Стаменковича і Еріка Глігу.

30-річний центральний захисник Стаменкович раніше виступав в Україні в складі «Сталі». Грав в Сербії, Вірменії, Бельгії, а минулий сезон провів в Казахстані.

23-річний словенець Гліга грає на позиції лівого захисника. Виступав переважно в своєму чемпіонаті.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Рух Львів

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 19.09.2020 00:09
    -1
    Невже в0но зд0хл0....?)))
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 18.09.2020 22:48
    -1
    Леонід Вишневський, 18.09.2020 19:39
    Шото нема хлопчини, можливо батьки за нет не проплатили
    Ахаха-плюсую!!!!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 18.09.2020 21:46
    +1
    Скільки пацанів у футбольних школах пропадають
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 18.09.2020 21:46
    -1
    Без коментарів......
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 18.09.2020 21:45
    -1
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 18.09.2020 19:42
    0
    походу обе львовские команды задались целью скупить все футбольное барахло мира.... почему не датьсвоим шанс как в Мариуполе?
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 18.09.2020 19:39
    +1
    Dmytro Dmytro, 18.09.2020 16:59
    Д@ун фаассссс...) Розхвалюй)
    Шото нема хлопчини, можливо батьки за нет не проплатили
    J0e777
      J0e777, 18.09.2020 19:05
    +1
    Который справа на школьника похож
    dudigo78
      dudigo78, 18.09.2020 17:29
    +6
    Печаль печальна. Чого були лізти зі шкіри просуваючи клуб в упл правдами і неправдами, щоб потім усвідомити, що нема грошей і підписувати ось це?
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 18.09.2020 16:59
    +2
    Д@ун фаассссс...) Розхвалюй)
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2020 17:29
    +6
    Печаль печальна. Чого були лізти зі шкіри просуваючи клуб в упл правдами і неправдами, щоб потім усвідомити, що нема грошей і підписувати ось це?
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 18.09.2020 16:59
    +2
    Д@ун фаассссс...) Розхвалюй)
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 18.09.2020 21:46
    +1
    Скільки пацанів у футбольних школах пропадають
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 18.09.2020 19:39
    +1
    Dmytro Dmytro, 18.09.2020 16:59
    Д@ун фаассссс...) Розхвалюй)
    Шото нема хлопчини, можливо батьки за нет не проплатили
    J0e777
      J0e777, 18.09.2020 19:05
    +1
    Который справа на школьника похож
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 18.09.2020 19:42
    0
    походу обе львовские команды задались целью скупить все футбольное барахло мира.... почему не датьсвоим шанс как в Мариуполе?